לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2004, 19:26
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן ירון !!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Linebacker שמתחילה ב "אהההה.....,געגועים לזמנים טובים יותר"

מה שלומך ? איך אתה מרגיש ? (אני מקווה שטוב.. ) .
מצטערת על האיחור בתגובה, ביום שישי בערב לפני שיצאתי לחבר שלי כתבתי לך תגובה ע-נ-ק-י-ת
ובטעות העמוד נסגר ושכחתי לגבות במסמך, אז הלך קפוט...

בכל מקרה- רציתי להגיד לך שאסור לך להתייאש או להיות מבואס, כי לכל דבר בחיים יש זמן וכל שלב הוא זמני !
מותר להתגעגע לימים יפים אבל אסור לחיות את העבר, ההווה הוא מה שחשוב .
גם לי יש רגעים שאני מאוד מתגעגעת לתקופה של 'לפני הצבא', אבל לא מצטערת שהתגייסתי כי הצבא נותן לי המון כלים .
לפני שהתגייסתי יכלתי להגיד שאני טיפוס חלש, הצבא מאוד חיזק אותי וגרם לי לגבש בטחון ואסרטיביות .
אז נכון שהייתי חופשייה לבלות כמה שחפצה נפשי, אבל גם עכשיו אני מבלה הרבה ונהנית (כשרוצים- מוצאים זמן להכל) .

אני משערת לעצמי שהתסכול שלך די נובע מהעובדה שאתה לא עוסק בתפקיד שרצית ושהמפקדים שלך מעצבנים ;
אז תן לי להגיד לך שאני באותה סירה כמו שלך, אני רציתי להיות מדריכת חינוך מיוחד אבל לא קיבלתי מיונים ומאוד התבאסתי .
לכשהתגייסתי שובצתי לתפקיד שלא רציתי אך כשהגעתי לבסיס הנוכחי שלי- שינו לי תפקיד .
אני לא אגיד שאני מרוצה מהתפקיד, כי שאפתי לתפקיד אחר; אבל לא ניתנה לי הזדמנות סואו- אני מסתדרת עם מה שיש .
אני רק יודעת שכשאני אצא לאזרחות- אני רק אעזר בכל הכלים שהצבא מעניק לי, ואוכל ללמוד ולעסוק
במה שארצה בלי שאף אחד יכתיב לי ויכפה עלי .

בהקשר של- להסתדר עם מה שיש, אני רוצה לספר לך על שיחה שהייתה לי היום עם רב- נגד (רנ"ג) באחת החטיבות שלנו ;
היום במקרה נפגשנו והזמנתי אותו לפריסה שלי (אני מקבלת רב"ט) ואז הוא שאל אותי למה לא יצאתי לקורס קצינות ?
אז אמרתי לו שאף בעל תפקיד מהאגף לא הציע לי (רק אחת הקצינות מאוד המליצה לי) וגם- אני לא תופסת מי-יודע-מה מהמערכת ולכן - אני לא רואה את עצמי משתלבת בה בטווח הארוך אם אני לא מסכימה עם הרבה דברים בה .
אז הוא אמר ש"חבל", אמרתי לו שהוא צודק ושהצבא הפסיד אותי כי אני בחורה שאוהבת לתרום מכל הלב .
והמשכתי ב: "לא נורא, אני אבצע את תפקידי עד לשחרור", ואז הוא אמר : "את עושה עבודה מצויינת" .
ויודע מה ? -וואלה, זה שווה לי הכל; לדעת שכן יש אנשים שמעריכים את העבודה (לא כולם, אבל קשה לרצות את כולם) .
אז וואלה- אני לא הכי מאושרת שבעולם בצבא (ולא מכירה הרבה חיילים ש-כן), אבל אני תורמת את חלקי
למדינה בגאווה ויודעת שיש אנשים שמעריכים את העבודה שלי וזה שווה הכל .

לסיכום דברי :
מה שצריך לחשוב עליו- זה העתיד, כי בסופו של דבר לכשתשתחרר, אתה תסתכל על הכל כ-חוויה אחת גדולה מאוד .
נכון שיש רגעים קשים ומעאפנים אבל אסור להתייאש כי זו רק תקופה זמנית שאורכת שלוש שנים !
תחשוב על כל החופש שיהיה לך לכשתשחרר, בהזדמנות זו אפשר לציין שהמסגרת הצבאית גורמת לך להעריך את החופש,
כי כשהיית בתיכון - הייתה לך מידת עצמאות מוגבלת, כשהתגייסת- העצמאות שלך הצטמצמה, ולכשתשתחרר- העצמאות שלך
תהא בכל מאת האחוזים שאולי אף תתקשה לקבל אותה, אבל אתה תדע להעריך אותה .

אני מאחלת לך המון מון מון מון בהצלחה בהמשך השירות ואם מתחשק לך להרחיב ולשתף במה שעובר עליך,
אני אשמח לשמוע ובאם אפשר- לעזור .

ערב טוב ושבוע מקסים
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 09-11-2004 בשעה 19:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר