לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2008, 13:18
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
רוח הפורום - בתגובה ל- "אשכול החריף"

אני בטוח שהרבה גולשים מרגישים קצת מבולבלים על הנוהל החדש.

עד עכשיו היו גבולות ברורים.. פתאום עכשיו אומרים שאסור לפגוע במשתמשים אחרים! איזה עוד איסורים יכולים לתת??

ועכשיו ברצינות:

חלק מהכיף של הפורום היה שאפשר לעתים להגיב שלא לעניין ולעשות צחוקים, דאחקות ומה שבניהם.

עכשיו זה כאילו צריך להזהר בכל תגובה שנייה שמא היא לא הולמת או שמא אנשים יבינו את זה לא כמו שצריך... האם ככה יראה הפורום הזה? הרי כל מהותו הוא להשתחרר ולהסתחבק! אף אחד לא רוצה לפגוע בשני, אבל כמו בכל חבורה של אנשים - לא תמיד אנשים יבינו שמישהו אחר נפגע ולא תמיד אפשר לזהות שהתגובה הינה בלתי הולמת וכדו'..

אני לא אומר שלא יהיו גבולות -אני בהחלט בעד על הגבולות שהיו עד עכשיו (כמו האיסור להשוואה לנאצים). אך הנוהל החדש יוצר את הרושם שתמיד יהיה מישהו שיכול להפגע מהדברים ולכן עדיף שלא להגיב..

כולנו מצטערים על אותה משתמשת נפגעה - אבל אפשר לראות שזה היה מקרה חד-פעמי, שסיבה העיקרית שהוא נהייה מה שהוא נהייה זה בגלל משתמש שלא יודע מתי לעצור.

אני נגד כל העניין הזה של הדיווחים ושאר הדברים שמנסים לגרום לפראנודיה מיותרת.

אני אמרתי את דברי, עכשיו נשאר לכם להסכים איתי או לא.

בעיי
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2008, 13:31
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "עניין החסימות והדיווחים היה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep

כתוב מה שתרצה, איך שתרצה, עם כמה הומור שתרצה, ובלבד שלא תפגע בגולשים

כמו שאמרתי, תמיד יהיו אנשים שיכולים לקחת הודעה תמימה לפוגענית. זה תלוי בעיקר באופי של הגולש.
אני בעד לא לחסום מיידית - אלא תמיד לתת אזהרה לפני בכל אשכול.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
שום דבר לא השתנה בפועל מתקופת הניהול של הולי ועד היום.

מקווה שגם מהיום זה לא ישתנה.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 12-08-2008, 13:33
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אני לא מבינה אותך...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Clown_of_Doom שמתחילה ב "מסכים בהחלט. המשתמשת המדוברת..."

אתה בעצמך אמרת שאתה מודע שרגישות מאפיינת קהל מסויים. אז פגיעה בקהל מסויים היא לא סיבה מספיק טובה ולגיטימית לדעתך כדי להפסיק?
יש אנשים ששייכים לקבוצות שמרבים לצחוק עליהם בפורום, למשל נשים וצעירים. ויש אנשים אחרים שלא שייכים לאף אחד מהקבוצות האלה, וכלפיהם בד"כ אין דאחקות. אבל הם עדין מרגישים שיש להם זכות להריץ כאלה על אחרים. מאוד לא הוגן לדעתי.

אם בכל הפורומים האחרים, אפשר לשמור על אווירה נעימה וגם להנות, אני לא מבינה למה שבפורום הזה, המצב צריך להיות שונה. (בנינו, זה לא שהבדיחות האלה כאלה מקוריות, או כאלה מצחיקות שאי אפשר להסתדר גם בלעדיהן).

ישן 12-08-2008, 13:46
צלמית המשתמש של Clown_of_Doom
  Clown_of_Doom Clown_of_Doom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני לא מבינה אותך..."

זה לא היה במקום שהם התחילו לצחוק על משתמשת חדשה וצעירה שלא יכלה להתמודד איתם,
טעויות קורות, היה צריך להזהיר אותם, ול"פעילים במיוחד" לתת חסימה זמנית, אבל לא "לצלוב" אותם,
אני בטוח שהם לא ניסו לגרום לה לבכי ולעוגמת נפש, הם פשוט הגיבו כפי שהם הורגלו, ומכיוון ששאר חברי הפורום
יודעים לסנן תגובות מיותרות אף אחד עד עתה לא נפגע, לא שידוע לי על כך.
היא בקשה לא להתייחס אליה בזילזול, באותו רגע הם היו צריכים להפסיק, אבל בגלל שהם לא נתקלו עם תגובה כזו בעבר הם לא שמעו לה.
לדעתי צריך לכלול את זה בחוקי הפורום, משהו בנוסח "במידה והגולש\ת מבקשת מכם להפסיק לדבר על נושא או באופן שעלולים להעליב אותה עליכם להפסיק" או משהו כזה.
זה פורום מה שבראש, לרוב הוא נועד בשביל צחוקים ובשביל לעלות את מונה ההודעות, היה צריך לקרוא לו "פורום מה שבראש - בטוח שזה לא המוח".

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
As the French would say, Who doesn't like getting their butt sucked? Still, one minute you're just a kid getting off, and the next minute you'll never be a lawyer.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-08-2008, 13:37
צלמית המשתמש של DOSH_DOSH
  משתמשת נקבה DOSH_DOSH DOSH_DOSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Clown_of_Doom שמתחילה ב "מסכים בהחלט. המשתמשת המדוברת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Clown_of_Doom
מסכים בהחלט.
המשתמשת המדוברת פשוט הייתה אובר-רגישה, מה שמאפיין חלק מהבנות בגיל ההתבגרות,
מקרה אחד לא מצדיק כאלה שינויים משמעותיים באורך חייו של הפורום.

***עריכה:
בעיי

לא הייתי 'אובר רגישה' אני חושבת שהייתי מאוד בסדר!
אני התאפקתי ודיברתי בצורה בסדר יחסית .

אני חושבת שגם אדם אחר היה נעלב , לא בטוח מראה את ,אבל נעלב .

וזה לא מעפיין חלק מהבנות בגיל ההתבגרות.

לא כולם רגישות .
אבל יש כאלו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.2send.us/upload_download.php?id=4e638e4ae88203c63ab38f78b455d5f2]

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 12-08-2008, 13:41
צלמית המשתמש של DOSH_DOSH
  משתמשת נקבה DOSH_DOSH DOSH_DOSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "רוח הפורום - בתגובה ל- "אשכול החריף""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dani90

עד עכשיו היו גבולות ברורים.. פתאום עכשיו אומרים שאסור לפגוע במשתמשים אחרים! איזה עוד איסורים יכולים לתת??

ועכשיו ברצינות:

חלק מהכיף של הפורום היה שאפשר לעתים להגיב שלא לעניין ולעשות צחוקים, דאחקות ומה שבניהם.

עכשיו זה כאילו צריך להזהר בכל תגובה שנייה שמא היא לא הולמת או שמא אנשים יבינו את זה לא כמו שצריך... האם ככה יראה הפורום הזה? הרי כל מהותו הוא להשתחרר ולהסתחבק! אף אחד לא רוצה לפגוע בשני, אבל כמו בכל חבורה של אנשים - לא תמיד אנשים יבינו שמישהו אחר נפגע ולא תמיד אפשר לזהות שהתגובה הינה בלתי הולמת וכדו'..

אני לא אומר שלא יהיו גבולות -אני בהחלט בעד על הגבולות שהיו עד עכשיו (כמו האיסור להשוואה לנאצים). אך הנוהל החדש יוצר את הרושם שתמיד יהיה מישהו שיכול להפגע מהדברים ולכן עדיף שלא להגיב..

כולנו מצטערים על אותה משתמשת נפגעה - אבל אפשר לראות שזה היה מקרה חד-פעמי, שסיבה העיקרית שהוא נהייה מה שהוא נהייה זה בגלל משתמש שלא יודע מתי לעצור.

אני נגד כל העניין הזה של הדיווחים ושאר הדברים שמנסים לגרום לפראנודיה מיותרת.

אני אמרתי את דברי, עכשיו נשאר לכם להסכים איתי או לא.

בעיי

אני מצטערת שבגללי יש כאלו שקיבלו חסימה\אזהרה ..
לדעתי לא צריך לתת מגבלה , אלא פשוט לשים לב.

פשוט לא להגיד דברים מעליבים , ואם כבר מעליבים שזה לא יפנה לאדם מסויים שמגיב באשכול .

שהבדיחה תהיה לא על אדם אחד מסויים .

כי אז כולם צוחקים על אותו הבן אדם וזה פוגע.

יש לך הזכות המלאה לצחוק אבל לא על אחים .

המאמץ היחידי שנדרש הוא צומת לב .

לשים לב עם האדם שיושב מול מסך המחשב ומדבר איתך הוא רגיש או שאין לו בעיה .

בגלל זה קודם כדאי לך להכיר את הבן אדם ואז להגיב חופשי באשכולים שלו. וככה תדע איך לדבר איתו .

מקווה שעזרתי .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.2send.us/upload_download.php?id=4e638e4ae88203c63ab38f78b455d5f2]

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 12-08-2008, 14:06
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
לפני דיבורים על רוח הפורום תדברו על רמת הפורום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "רוח הפורום - בתגובה ל- "אשכול החריף""

ציטוט:

זה לא נוהל חדש. זה תמיד היה מעוגן בחוקי הפורום
מי שלא קורא, עובר על החוק ונחסם שיבוא בטענות רק לעצמו
דני, אתה אחד הגולשים האיכותים בפורום לימודים
עוזר,יוזם,מגיב לעניין
אמנם עכשיו בגלל החופש יש פחות תנועה אבל למה מה שטוב שם לא טוב כאן?
אני מניח שאם מישהו בגיל 10 היה שואל שם שאלה על חילוק שברים היית עונה לעניין.
אז יש כאן גולשים שזה מצחיק אותם להסתלבט על ילדה בת 13 שלא מבינה את ההומור כאן (ובינינו-כמה באמת מבינים? הרי את קבלת הפנים שהם קיבלו כאן הם מעבירים הלאה)
למה גולשים אחרים חושבים שזה מצחיק אם הם יפתחו 9 כינויים ויתחילו להגיב בהם אחד לשני? (וכן, זה קורה ואנחנו גם יודעים מי...)
אף אחד לא אוסר עליכם לצחוק על תכנים שגולשים כותבים כאן אבל תשתדלו להתמקד בתכנים ולא בגולשים.
אז באמת שלא יהיה צורך בלהתחיל לאיים בחסימות (ולבצע במקרה הרע)
וההוכחה היא שחלק נכבד מהגולשים כאן הם גולשים איכותיים בפורומים אחרים באתר
כך שהתשתית קיימת. הכל תלוי בכם

ישן 12-08-2008, 14:13
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לפני דיבורים על רוח הפורום תדברו על רמת הפורום"

הכוונה שלי היתה יותר על דברים בסגנון הזה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
זמנים חדשים הגיעו... וכדאי שתתרגלו לזה.
כפי שאתם רואים, מאז נכנסתי לרחרח, גולשים נחסמים ומוזהרים.
אני ועוד כמה מנהלים בפרש רואים את צורת ההתנהגות בפורום הזה מתחת לכל ביקורת וקשה לנו לקבל את זה.

אני חושב שזה מוגזם.

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 12-08-2008 בשעה 14:21.
ישן 12-08-2008, 14:28
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אין טעם בפורום אם קבוצה קבועה של משתמשים לא מקבלת לתוכה אנשים חדשים
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "הכוונה שלי היתה יותר על דברים..."

לגבי תמיכה-תהיה בטוח שמועצת המנהלים לא החליטה שמהיום תהיה ביקורת קפדנית בפורום
ועל כל מנהל באתר להכנס לכאן ולהכין דו"ח גולשים בעייתים
כל מנהל נכנס לכאן על דעת עצמו ומגיב על מה שמעניין אותו
יש כאלו שאוהבים להתווכח ויש כאלו שלא
השורה התחתונה היא שאם יש אנשים (שכרגע לא משנה אם הם גולשים רגילים או מנהלים) נפגעים מהשהיה שלהם כאן אז יש בעיה שצריך לפתור.
פתרונות קלים זה להחליט שכל הגולשים יחסמו והפורום יסגר
אבל למה לעשות צעד כזה וכן לפגוע במי שמבחינתו מנסה להיות בסדר עם כולם?
אתם אלו שעושים את הפורום מה שהוא בראש ובראשונה
התפקיד הראשי של המנהלים זה לשמור על הסדר ולאכוף חוקים.
העובדה שנרשם שכעת זה יהיה בצורה קפדנית יותר מראה שלא כולם שומרים על הסדר ואת זה צריך למנוע
כי סך הכל המטרה של כולם כאן זה קצת להנות שמשעמם בחופש או אחרי יום לימודים/צבא
לכן כשהשינוי יבוא מכם גם למנהלים תהיה פחות עבודה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר