לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2008, 13:46
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
אוקי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Barx שמתחילה ב "(דיון)הג'ודוקא הישראלי, אריק, הפסיד"

תשמע אפשר לנחש הרבה ניחושים למה זאבי לא הצליח, בסופו של דבר אנחנו לא יודעים. מה שכן, אפשר לראות שהוא היה ממש עייף, דבר שכנראה השפיע על היכולת שלו.
אפשר גם לציין את הגיל היחסית מתקדם שלו בתור גורם מכשיל.
לגבי הג'ודו: ממש מרגיז שהשופטים נותנים כל כך מעט זמן לעבודה על הקרקע. אם למישהו אין ARMBAR או חניקה תוך שתי שניות מהירידה לקרקע מקימים אותם.
ד"א, היה משהו שלא כל כך הבנתי: למה הג'ודוקאים לא חונקים בצוואר? מותר בג'ודו לחנוק רק עם הגי? פשוט חניקות צוואר היו מסיימות בהכנעה את רוב תפיסות הגב שיש במקצוע (ואם ג'ודוקא סוף סוף תופס גב הוא מקסימום עובר לארמבאר, ולא יותר).

אני עדיין מחכה שיכניסו לאולימפיאדה מקצוע שהמטרה בו היא הכנעות. BJJ "טהור" זה לא יהיה, כי זה דומה מדי לג'ודו, אבל אולי SUBMISSION WRESTLING. מי כאן לא היה רוצה לראות את מארסלו גארסיה וBJ פן באולימפיאדה?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 14-08-2008 בשעה 13:48.
חזרה לפורום
ישן 15-08-2008, 07:49
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Barx שמתחילה ב "(דיון)הג'ודוקא הישראלי, אריק, הפסיד"

סליחה על הילדותיות כן?
אבל הוא מספר אחד בעוולם וכל המתחרים שלו יודעים טוב מאוד , אני בטוח שזו הייתה הקלה לכל המתחרים שהוא הפסיד
זה לא היה היום שלו ולא משנה מאיזו סיבה
אריק הוא אלוף וכל ילד ישראלי חייב ללמוד את זה , בארץ יש בעיה שמכבדים רק את מי שמביא מדלייה , תכנסו לYNET תקראו את הקריאות גנאי מולו , כאילו הוא פשע
כל המתחרים שהתחרו אתמול מולו נוצחו פעם אם לא פעמיים על ידיו
וסתם להבהרה , הוא לא הפסיד שום קרב באולימפיאדה הזאת , שיפוט גרוע , ואני לא מקטר זה פשוט מרגיז אותי כספורטאי וכצופה , אבל זה לא משנה זה לא היה אריק

לא כל הנוצץ זהב.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר