לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2008, 14:39
  משתמש זכר Confusedd Confusedd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.07
יכול להיות שאני יותר מדי בררן?

זאת שאלה די מוזרה שצצה לי פתאום בראש ובאמת שאני לא יודע מה לעשות עם זה.
אני מאוד מפחד מזה שאני לא אמצא לעצמי בחורה שיהיה לי באמת טוב איתה ובאמת תתאים לי. לא, אני לא מדבר על איזה נסיכת חלומות או על איזה בחורה מהפנטזיות. אני פשוט לא בטוח שאני באמת אמצא בזמן הקרוב אהבה.

עד עכשיו הייתה לי חברה אחת שהקשר שרד איתה יפה ועכשיו גם אחרי שנפרדנו אנחנו בקשר טוב מאוד. מאז היו לי גם כמה אהבות והידלקיות. הייתה לי גם התאהבות אחת גדולה למישהי שפשוט הייתה מבחינתי מושלמת- המראה, האופי, הדברים הקטנים.. אבל לא יצא מזה כלום.
קיצר מאז עברו כבר כמה חודשים, כמעט שנה אפילו, ובזמן הזה לא נדלקתי ולא כלום באף אחת.

אני מכיר הרבה בנות יפות, הרבה שיש להן אופי טוב ואפילו כמה שיש להן גם מזה וגם מזה. אבל למרות זאת אני מרגיש שזה לא זה. אין את הקליק, אין הידלקות ואין אהבה. אני לא מצפה לזה שבכל אחת יפה עם אופי טוב או משהו כזה אני ישר אתאהב. אבל פשוט נראה לי מאוד מוזר שכבר שנה שלא קורה אצלי כלום כלפי אף אחת שאני מכיר או פוגש.

רק הערה- אני לא באמת נואש לקשר ולא הולך לקפוץ על כל אחת.

השאלה שלי זה האם נראה לכם שזה נורמלי? להמשיך לחכות לאחת שתיראה לי או שכנראה אני אצטרך להתפשר?=\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר