לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2008, 01:34
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
אני מתדרדר

אם היה אפשר לתאר את הסיפוק שלי מעצמי בגרף במהלך השנתיים האחרונות הוא היה נראה כמו ירידה תלולה ומפותלת כלפי מטה.
בכיתה ט' הייתה לי חברה, כמה ידידות, התאמנתי בחדר כושר, טיפחתי את עצמי, יצאתי עם בנות והביטחון העצמי שלי לעולם לא היה גבוה יותר.
בכיתה י' רבתי עם אחת הידידות ועם השאר פשוט ניתקתי קשר, הלימודים גרמו לי לאבד את חיי החברה שלי והפסקתי להיפגש עם ה"חבורה" שלנו בגלל אותה ידידה שרבתי איתה, ואני מניח שהם נפגשים כבר בלי לספר לי, יש לי רק חבר אחד נורמלי, אני כבר לא הולך לחדר כושר ומנסה להתאמן בבית אבל זה לא כלכך משנה, עליתי 4 קילו בחודשיים האחרונים, הביטחון העצמי שלי התדרדר בצורה מחרידה, אני בקושי מסוגל לפתח שיחה קונבנציונלית עם בת כלשהי ולא יכול להסתכל לה בעיניים.
ובערך כל לילה לפני השינה אני אומר לעצמי "זהו, נמאס לי אני עושה מעצמי משהו, מחר אני אירשם לחדר כושר, אתקשר למישהו שאני ממש לא בקשר איתו ואצא קצת", אבל בתאכלס אני קם בבוקר ויושב עד הלילה על המחשב.
אני פשוט מרגיש פתטי, שנה הבאה כיתה יא', ואני מפחד שאני שוב אגיע לאותו מצב ואהיה חסר חיי חברה, life sucks!

תודה על ההקשבה/קריאה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2008, 23:49
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
תודה על השיתוף, קודם כל.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אני מתדרדר"

כמו שאני תמיד אומר, לזהות את הבעיות זה כבר חצי מהפתרון עצמו.

במקרה שלך, אלו בעיות שמשליכות אחת על השנייה:
הריב על הידידה, השפיע על הסתובבות בחבורה, מה שמשאיר אותך הרבה בבית, מה שמוציא את החשק לעשות משהו... בכלל זה גם חדר כושר... מה שמביא לעלייה טבעית במשקל - מה שמביא לירידה בבטחון העצמי ו... כמובן, מצב רוח יותר מדיי ירוד.

זאת שרשרת של נסיבות שכאילו קשורה לך לרגל וגוררת אותך למקומות שאתה לא רוצה להגיע שם.

"חוזקה של כל שרשרת תלוי בחוליה הכי חלשה שלה". או, במילים אחרות, אם אתה רוצה לשבור את השרשרת הזאת - עלייך לנתק אותה איפשהו.

אני מייעץ לך דווקא לתקוף הכל בו-זמנית:
1. תחליט שהיום זה "יום ללא מחשב". אתה סוגר אותו ולא מדליק עד מחר.
2. לך לחדר כושר. עכשיו. לא מחר. לא אחר הצהרים. עכשיו.
3. אני לא יודע על מה הריב עם הידידה - אבל תחשוב אם אתה רוצה לסיים אותו או לא.
4. הגעת למסקנה שאוליי תתקשר לאנשים שלא התראת איתם כבר הרבה זמן ותצאו... למה אתה לא עושה את זה? מחשבות הם דבר נחמד. הם גם חסרות ערך אם הן לא באות ליידי יישום. אז קדימה. טלפן ותקבע להיום בערב.

אני מאמין שאחרי שתטפל בחיי החברה שלך, תחזור לפעילות גופנית כלשהי ותתנתק קצת מהמחשב - אתה גם תרד במשקל ותתעצב את הגוף וגם תרגיש יותר טוב. שלושה דברים שמשפיעים על הבטחון העצמי... מה שעוזר להתחיל עם בנות.

הכל תלוי בהכל.

יש לך שתי אופציות.

או להמשיך להנהנן עם הראש ולהסכים איתי ולא לעשות כלום או להתחיל לפעול.

אתה כבר יודע לאן הדרך הראשונה מובילה... אחרת, לא היית פותח את האשכול. מה דעתך לנסות את הדרך השנייה?

בהצלחה...

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 21-08-2008 בשעה 14:28.
ישן 21-08-2008, 09:40
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
היי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אני מתדרדר"

השעמום והרקנות האלו גורמים לך להרגיש חסר תועלת, אבוד, חסר בטחון ועוד..
מנסיון אישי, רבתי עם כמה חברים שלי, היה לי קשה מאוד והעקשנות שלי רק הרחיקה אותי מהם.
אבל מה שהיה היה, נכון שזה היה מאוד קשה להתנתק ככה ולהרגיל את עצמי להיות קצת בודדה, אבל התנתקתי מהם. בהתחלה הייתי שקועה בדיכאון של עצמי- זה כואב. לא הרשתי לעצמי להמשיך כך.
בשביל לצאת מהמצב הזה, החלטתי שאני אתחיל לעשות דברים שאני אוהבת, נרשמתי לחוג של ריקוד וחוג של אומנות לחימה (דברים שאני חולמת עליהם), זה עשה לי טוב, התחלתי לעבוד במקום שיש בו חיות, שמחה, שם התחלתי להכיר אנשים חדשים ופשוט להתחבר. <חברים תמיד יבואו, לא צריך להיות תקועים בעבר>.

עשה דברים שאתה אוהב, דברים שישמחו אותך... כל השאר כבר יבוא לבד, הביטחון, האהבה, הכל!

יום טוב. תירס

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר