לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2008, 09:19
  מנגינת החליל מנגינת החליל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.07
תדהמה וזעם בצה"ל מדרישת ארה"ב מישראל לגבי תנאי הקמת בסיס כאן

ישראל 'תקבל' את מערכת המכ''ם האמריקנית X-band FBX-T radar, רק אם בנגב יוקם בסיס שיהיה מחוץ לתחום של ישראלים, ויופעל על ידי אנשי צבא אמריקנים.

המקורות הצבאיים של תיקדבקה.

יום שלישי, יח אב תשס"ח, 19 באוגוסט 2008

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.debka.co.il/photos/1603.jpg]
תחנת המכ''ם X-band FBX-T radar , שתוקם בנגב, תהייה בריבונות אמריקנית.

המקורות הצבאיים של תיקדבקה, מדווחים כי בפיקוד הבכיר של צה''ל, שוררים תדהמה וזעם, על מה שהם מכנים 'הסכם הבושה הלאומית', עם ארצות הברית אליו הסכימו, ראש הממשלה אהוד אולמרט, שר הביטחון אהוד ברק, השר הממונה על הדיאלוג האסטרטגי עם ארה''ב שאול מופז, שרת החוץ ציפי ליבני, והרמטכ''ל רב אלוף גבי אשכנזי. קצין בכיר אחד אומר: אפילו 'פולין שחתמה בשבוע שעבר חוזה הגנה עם ארצות הברית שיאפשר לאמריקנים להציב טיילי יירוט על אדמתם, דאגו להכניס בחוזה סעיף, כי צוותים פולנים יוצבו במשך הזמן בסוללות האמריקניות וילמדו איך להפעיל אותן'. במקרה של ישראל, אומר אותו קצין בכיר, לא היה שר אחד וקצין בכיר אחד מצה''ל שהיו מעורבים במו''מ, כולל הרמטכ''ל, שדרשו הכנסת סעיף כזה. בישראל ישנם בסיסים אמריקנים רבים, אבל הבסיס החדש בנגב יהיה הראשון בו לא תהייה לצה''ל דריסת רגל.

המקורות הצבאיים של תיקדבקה מציינים, כי מלבד ההטעיה המכוונות של מערכת הביטחון וצה''ל, אשר הציגו לאחר ביקוריהם של ברק ואשכנזי בארצות הברית, כי הם השיגו בשיחותיהם שישראל תקבל את מערכת המכ''ם המתקדמת הזו, בעוד שישראל וצה''ל לא יקבלו אותה, אומרים חוגים צבאיים ישראליים, כי לא ישראל ולא צה''ל, היו צריכים להסכים לתנאים אמריקנים כאלה בגלל 4 סיבות עיקריות:

var banid=850;var sitename="debka";var pid=186;var bannerborder="e8edf0";var imediatext1="9999CC";var imediatext2="51519F";
Advertising by I-MEDIA

1. הפעלת המכ''ם המתקדם על ידי אנשי צבא אמריקנים ייצור מצב בו ישראל אף פעם לא תדע איזה מידע אנשי הצבא האמריקנים מעבירים אליה, ואיזה לא. במילים אחרות, ישראל לא תדע אף פעם איזה מידע האמריקנים המוצבים בשטחה, קבלו הוראה לא להעביר אליה. אולי דווקא המידע אותו האמריקנים לא יעבירו לישראל, יהיה המידע הדרוש להגנתה?

2. מערכת המכ''ם האמריקנית המתקדמת תוכל לעקוב לא רק אחר כל תנועה של טילים ומטוסים איראניים, וסוריים, אלא גם אחר כל תנועה של מטוסים וטילים ישראליים, דבר שייתן בידי וושינגטון את היכולת להטיל ווטו מיידי על כל פעולה צבאית ישראלית.

המקורות הצבאיים של תיקדבקה מציינים כי בכך יש להסביר את הדחיפות שמייחסים חוגים צבאיים אמריקנים, להקמת בסיס המכ''ם בנגב עוד בחודש ספטמבר, כלומר בעוד כמה שבועות. ככל שהאמריקנים יזדרזו להפעיל את מערכת המכ''ם, כך הם יוכלו למנוע ביעילות גדולה יותר התקפה ישראלית על מתקני הגרעין האיראניים.

3. האמריקנים מציגים את התקנת המערכת המכ''ם, כאילו היא תגדיל את טווח יכולת מערכות טיל 'החץ' לזהות את הטילים האיראניים שישוגרו על ישראל פי 2 או אפילו פי 3. מבחינה טכנית הדבר נכון, אולם מבחינה מעשית תחובר מערכת טילי 'החץ' למערכת האמריקנית, רק כאשר הצוותים האמריקנים המפעילים אותה יקבלו פקודות מוושינגטון לעשות כך. כל זמן שפקודה כזו לא תינתן בוושינגטון, טילי 'החץ' יהיו מנותקים מהמערכת האמריקנית.

4. ברק ואשכנזי הציגו בחזרתם מארה''ב, כי האמריקנים נתנו את הסכמת לחבר את מערכות ההתראה ויירוט הטילים של ישראל, עם הרשת של לווייני התרעה אמריקאית ה-JTAGS. אולם המקורות הצבאיים של תיקדבקה מציינים כי גם פרט זה, איננו נכון. מה שיחובר למערכת הלוויינים הגלובאלית של ארצות הברית, תהייה תחנת המכ''ם האמריקנים שתוקם בנגב, ולא מערכות ההתראה וטילי היירוט של צה''ל.

המקורות שלנו מציינים, כי כל ההתנהלות הזו של הממשלה, מערכת הביטחון, וצה''ל, שופכים אור חדש, על הצורה בה הוצגה לדעת הקהל הישראלית ההשקעה של מיליארדים, כולל אלה של ארצות הברית, במערכת טילי 'החץ'.

עד עכשיו טענו הגורמים הישראליים האלה, כי בידם נמצאים כל האמצעים ליירוט טילי שיאהב 3 האיראנים. עתה, מתברר כי גם דברים אלא אינם מדויקים. 'החץ' ומערכת המכ''ם שלו 'אורן ירוק', מסוגלים לגלות טילים התוקפים את ישראל רק כאשר הם נמצאים במרחק של כ-800 ק''מ מהמטרה. אם מפעילי 'החץ' יקבלו את המידע מתחנת המכ''ם X-band FBX-T radar , שתוקם בנגב, הם יוכלו להתכונן ליירט את הטילים התוקפים כאשר הם נמצאים במרחק של 2000 ק''מ מישראל. זאת בתנאי כמובן שהאמריקנים יחליטו להעביר את המידע הזה מיד. ישראל, וצה''ל, יכולים עוד לגלות, כי המידע יועבר אליהם רק כאשר הטילים התוקפים יהיו במרחק של 1200-1000 ק''מ מישראל, וכבר היו דברים מעולם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2008, 10:00
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מנגינת החליל שמתחילה ב "תדהמה וזעם בצה"ל מדרישת ארה"ב מישראל לגבי תנאי הקמת בסיס כאן"

ישראל מוכרת את נישמתה לשטן. לראות איך ישראל מוותרת על העצמאות שלה והופכת לבת חסות זה מגעיל אותי.

האמריקנים יורים לעצמם ברגל. בחיים לא דמיינתי שאני (שמכור לתרבות האמריקנית) אקרא לאמריקה שטן ואם זה קרה לי אז אחרים יעשו הרבה יותר. יבוא יום שמפגינים ישראלים ילוו ביקורים של נשיאים אמריקאים בישראל.

ושאף אחד לא יספר לי שזו צביעות לדבר עליהם ככה בזמן שאנחנו מקבלים מהם סיוע ביטחוני כספי והגנה במועצת הביטחון של האו"ם. בעלת ברית לא הייתה משתמשת באיום קיומי איראני כמנוף להקמת בסיס צבאי אוטונומי על אדמתה הריבונית של ישראל.

ישן 21-08-2008, 05:05
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "מה הבעייה שלך עם..."

כבר שמענו הרבה על כל מיני גיבורי חייל שעושים הרבה ברברבנות בפורומים, למען בטחון המדינה, מידיי פעם הם נלכדים ,ומועמדים לדין על התחזות, ולפעמים גם מתברר מישהו שהתחזה לסרן ביחידת מודיעין מסווגת הוא בסך הכל נוכל עלוב שנתפס ונשלח לכלא לכמה שנים.

לפעמים הם מתחזים כדי לתפוס סטוצים, לפעמים זה בשביל צומי, לפעמים סתם בגלל חוסר בטיפול נפשי מתאים, או מחסור במקום במוסד מתאים.

נער הייתי וגם בגרתי, ומנסיוני למדתי לא לתת יותר מידיי אמון בדברי רהב באינטרנט, ואני מתקשה להאמין שקצין קרבי בצה"ל שמתיימר לשמור עלינו, נמצא כל כך הרבה שעות בפורומים, בעיקר בשעות די מוזרות.ואם אכן מדובר בקצין אמיתי ולא במטורף שקנה מדים ושם סתם דרגות, והוא כזה פטפטן, ואולי גם מדובב אחרים, הרי שזהו עניין למחלקת ביטחון שדה/שב"כ/משטרה/גורמי רפואה בצה"ל או מחוצה לו.

מי שעושה, לא מדבר, ומי שמדבר, לא עושה, כלל ידוע.

אני רק מקווה שהחבר שלך, שהצליח לעשות עליך רושם,ולחפור לך במוח עם עלילות הגבורה שלו מצד אחד,ועם דעות שמאלניות מצד שני ( עניין תמוה בפני עצמו, ומעלה חשד לחוסר יציבות נפשית ) , לא יגנוב בקרוב קומפרסור + פטיש אוויר ויפתח שוב את אלנבי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-08-2008, 18:19
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "כבר שמענו הרבה על כל מיני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elvis1977

מי שעושה, לא מדבר, ומי שמדבר, לא עושה, כלל ידוע.

אני רק מקווה שהחבר שלך, שהצליח לעשות עליך רושם,ולחפור לך במוח עם עלילות הגבורה שלו מצד אחד,ועם דעות שמאלניות מצד שני ( עניין תמוה בפני עצמו, ומעלה חשד לחוסר יציבות נפשית ) , לא יגנוב בקרוב קומפרסור + פטיש אוויר ויפתח שוב את אלנבי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תאוריות כיתה ג' שלך , מסוג "מי שעושה לא מדבר" וכו' מתאימות בדיוק לשם..לכיתה ג'...לא שמפתיע אותי מאדם שהתאוריות הפוליטיות שלו מסתמכות גם כן של תאוריות של גן הילדים...
קרא איזה ספר, במיוחד בתחום שעליו אנחנו מדברים..תגלה כמה יש כאלה שעושים ולא מפסיקים לדבר..צ'אק ייגר, רן פקר, יפתח ספקטור הם רק התחלה של רשימה ארוכה....לא ניכנס כמובן לשמות מסובכים כמו פייר קלוסטרמן, אלן דיר ולוחמים פטפטנים שבוודאי בור כמוך מעולם לא שמע את שמם...
בעניין שלי- חיפוש קצר בפורום היה חוסך ממך את השטויות שכתבת עלי..אבל זה כבר לא כל כך משנה...

אבל האמת-לא ציפיתי ממך לקרוא ספר,לא ציפיתי שתעשה חיפוש פשוט בפורום ולא ציפיתי שתעלה מעל רמה של כיתה ג'...

ישן 21-08-2008, 00:03
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "נרשמת כבר להפגנה השבועית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elvis1977
נרשמת כבר להפגנה השבועית בבילעין/ניעלין?

כדאי לך, תמצא שם אנשים כלבבך, ולא פאשיסטים שלא השכילו לעשות שלום של אמיצים עם הפתח ודומיו.

תרשום גם את אמיל, המקומות מוגבלים.

מכיוון שאני אחד החיילים ששומרים על הסדר במדינה, ואתה יודע זאת היטב דרך אגב.., הרי שהערתך כאילו אני שייך לצד שמתפרע ועובר על החוקים הוא שקרית עלובה ומתחת לכל ביקורת מוסרית.
לא שזה מפתיע שאתה כל כך עלוב... אבל נא רד לי מהגב לפחות בהערות שאתה יודע שהן שקריות... אל תשכח לרגע אחד שאני זה ששומר שלא יזרקו עליך אבנים בלילה... אז לפחות תשמור את ההערות לדברים הרלוונטים..כמו האי קיו הנמוך שלי...
שאלה נוספת, איך בדיוק התחושה לשקר במצח נחושה? אתה ישן עם זה טוב בלילה?

ישן 21-08-2008, 10:13
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אינני יודע מה אתה רוצה-אבל יודע למה אנשים בדעותיך גורמים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אתם הופכים את מדינת ישראל הציונית, המבטיחה בית לכל יהודי המוגדר כזכאי עליה, למדינה דו לאומית, בה עוד דור או שנים היא תהפוך למדינה מוסלמית, כמו שאר מדינות האזור.
יחודנו יכול להשמר אך ורק בגבולות מדינת ישראל, המותאמים למצב האמיתי בשטח.

המצב האמיתי בשטח של מדינה כהצעתך הוא מדינה עם מותניים דקיקים ברוחב של 15 ק"מ, ואני מבין שלכבודו יש תוכניות צבאיות להגן עלינו איך שהוא? או שאתה מתכנן לעשות זאת בעזרת "הסכם" כתוב על נייר דקיק חסר תוחלת כמו אוסלו, או אולי "שלום בימינו" מגובה במטריה שחורה?

ועם מי בדיוק תחתום על הסכם? עם אבו זאבן? עם איסמעיל הנייה? עם חאלד משעל? אולי חסן נאסראללה, או אחמאדיניג'אד?

ישן 21-08-2008, 16:27
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "חיינו 19 שנים במדינה עם מותניים צרים"

אתה פחדן,תסלח לי.אתה מוכן להיתעקם וללכת לפשרות כואבות,כי אתה פוחד.אתה מסכים,שהכיבוש מלכתחילה היה נחוץ,אך לא מבין,שיש צורך להעניש את האויב-ערבים הם אויבינו,גם אם יש לך עשר חברים ערביים,שאתה מוכן למות בעדם.
אנחנו הצד המנצח,אנחנו אמורים להכתיב את הכללים:חבר"ה,אתם-הערבים-עושים א,ב,ג,ואנחנו מפנים 60% מהשטח,או 20%,או 100%.יאנחנו אמורים להגיד,מה לעשות,ולא הם.אם הם לא דאגו לאוכלוסיה ערבית שלהם(גדה ועזה) אז אנו בטח שלא נדאג.
אותי שלומה של אוכלוסיה עויינת לא מעניין,אני לא איזה הומניסט אירופאי,ולא קומוניסט-כולם שווים(אבל יש כאלה,ששווים יותר)-אני נציונאליסט,בדיוק התשובה לנציונאליסטים שסביבנו.אתה רוצה לדבר עם ערבים בשפה אירופאית-אנגלית?אני מעוניין לעשות את זה בדרך מזרחית-ערבית.
יש לנו בעיה,אנחנו לא רוצים לחשוב,שאנחנו חלק מהמזרח התיכון.אנחנו הנאורים,האירופאים.ואם לא ננהג לפי כללים אלו-אנו בבת אחת הופכים לפאשיסטים,יודו-נאצים,ועוד מילים יפות כאלה.

ישן 21-08-2008, 10:21
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
גבולות שמשאירים למדינה רוחב של 15 ק"מ...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אינני יודע מה אתה רוצה-אבל יודע למה אנשים בדעותיך גורמים"

הופכים את בירתה לעיר ספר ומאפשרים למדינת אוייב לטווח את שדה התעופה הראשי שלה אינם גבולות "המותאמים למצב בשטח". לכל היותר, אלה גבולות המותאמים להזיות שלך.
אם ניסוג ל"גבולות אושוויץ" נאבד את המדינה שלנו בתוך 20 שנה, לכל היותר - כנראה שכחת שכ-17% מאוכלוסיית המדינה היא מיעוט עויין, הנלחם בעצם קיומה, וקצב הריבוי הטבעי שלו גבוה משמעותית מקצב הריבוי הטבעי שלנו. כשהם יגיעו ל-50% מהאוכלוסיה בתוך "גבולות אושוויץ", לאן תציע לסגת?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 21-08-2008, 07:36
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בריה"מ לא לחמה בגרמניה הנאצית למען היהודים
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "להזכירך, לא מעט בזכותו של של המנהיג הנערץ, שמש העמים"

סטאלין הנערץ והנשגב רדף יהודים, והיה אנטישמי בדיוק כמו מי שנלחם נגדו.
לאחר המלחמה, בריה"מ לא נקפה אצבע כדי לעזור ליישוב היהודי, ואח"כ למדינת ישראל, להתמודד מול ההתקפות הערביות (כן, היא איפשרה לצ'כוסלובקיה למכור נשק לישראל - אם רצתה לתמוך בישראל ישירות, הנשק היה מגיע ישירות מבריה"מ, ובכמויות גדולות הרבה יותר).
למזלנו, בחרנו במחנה הקפיטליסטי-פאשיסטי (ובשפע ובקידמה שהוא מציע), ולא הצטרפנו לגן העדן הסוציאליסטי (ולרעב, למחסור ולדיכוי שהוא הציע).

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 21-08-2008, 12:31
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "להזכירך, לא מעט בזכותו של של המנהיג הנערץ, שמש העמים"

להזכירך,עדיין לא ברור לחלוטין,האם הייתה קשירת קשר בין סטאלין להיטלר.סטאלין לא איפשר ליהודי אירופה לברוח לבריה"מ-מספיק היו לו יהודים משלו.כמו כן,הרדיפה אחרי הקוסמופוליטים חסרי השורשים,ההכנה,גם אם רק כמחשבה בלבד,להעביר את כל יהודי בריה"מ לבירוביג"אן,ובדרך להשמיד חלק מסוים,כמו כן העניין עם הרופאים וככלל-אנטישמיות מאד מיוחדת בממשלתו.הוא לא עזר לנו בגלל אהבתו ליהודים,אלא כדי לשלוט באזור(מה שארה"ב עושים היום) ובאותה עת,שהוא עזר לציונים-אותם הציונים,המרגלים החשאיים של האימריאליזם והקפיטליזם המתרקב-הוא רדף אחרי הציונים המקומיים.אז כן,בעזרתו קיבלנו הרבה קולות באו"ם,אבל ייתכן,ואילו היה מישהו אחר בראש האימפריה הרוסית,גם המלחמה הייתה נראית אחרת וגם אנחנו הינו שורדים יותר.
(דרך אגב,בכיתה,כששמש העמים נפטר?זה נורמלי לחלוטין,חלק מקרובי משפחה שלי מאד הצטערו על כך.-אובדן האב הקולקטיבי)))

ישן 21-08-2008, 23:21
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בירוביג"אן"

זה עוד הלך מלנין..
אתה מכיר את האקלים ששורר שם?אתה מודע לכך,שיש טענות לא חסרות בסיס,שסטאלין רצה לבצע בנו בערך מה שעשה עם צ"צ"אנים ועוד כמה עמי צפון קוקאז?
בניית רפובליקה במקום נידח,על גבול סין-שם אולי היתה חיי היום,ואני בכל מקרה.(אם הינו שורדים את המעבר מקצה אחד של אימפריה לקצה השני.)
סטאלין סגר את שערי המדינה בפני יהודי אירופה-יהודים מקומיים הספיקו לו.
לא נכון,שהוא היה אנטישמי פתולוגי,הוא סתם היה אישיות א-מוסרית ויודופובית אנטי-אמריקאית.
זה שהבריטים יצאו חלאות,זה ידוע.רק ביטולה של הצהרת בלפור מספיק,בכדי לקבוע עובדה זו.
כן,גם ארה"ב לא הייתה מלאך.אבל יהודי ארה"ב התפתחו והגיעו למה שהם היום,לעומת יהודי בריה"מ.טוב,בעצם האימפריה ההיא-רוסיה- לא טיפחה גם את ה"אבוריגנים" שלה.
ברית המועצות,תחת כותרת של אינטרנציונאליזם דיכאה את התרבות היהודית ולא רק את היהודית.(לנו,כרגיל,היה יחס מיוחד.)
נקודות זכות,בכל זאת,אפשר לתת לקוקאזי הזה-ניצחון במלחמה(אבל באיזה מחיר??),תמיכה בישראל הציונית.
מה אני אגיד לך?טוב שהוא מת ב53" ולא ב 55" וחבל שלא ב 48".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר