לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2008, 23:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הטוב שבאט"דים - שלחהו לפנסיה מוקדמת בבית (ואין לי מושג מה זה בכלל "הטוב שבאט"דים"...)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי בורשס שמתחילה ב "ממתי מאמינים לסקרים? ועוד של..."

אין לי שמץ של מושג למה מנסים לטעון שיש שמץ של הבדל אידיאולוגי בין לבני ומופז. שני אנשים נטולי
צבע ועמדה. היא עלק שמאל והוא עלק ימין, ובמציאות שניהם שבשבות במפלגה של שבשבות שכל-כולה
ספין מושחת אחד גדול.

כל איש פוליטי שנגע במפלגה הזו עם קצה הציפורן שלו, אינו אדם שיכול לדבר על נקיון כפיים. ייתכן שאינו
מושחת באופן אישי - אבל הוא ידע שהוא חובר לגוף מלא מושחתים, שהוקם באמצעות מהלך מושחת, תוך
גיוס הון כספי ותקשורתי חסר תקדים בהיקפו במדינת ישראל.
לבני, מופז, דיכטר וכמובן שיטרית (שהיה היחיד שדיבר בגלוי על ה"שחרור מאידיאולוגיות", ובעצם התגאה
בהיותו כלי ריק) הם כולם-כולם חלק מממשלת חשודי, שהיא ממשלת המחדל של לבנון 2, כולם היו חלק
מהספין המושחת של ה60 שעות האחרונות, וכולם גיבו את חשודי בשנתיין של מלחמה עיקשת באלו שרצו
לחשוף את מעשי השחיתות הבלתי פוסקים שלו. כל מי שישב בממשלה של חשודי ולא התפטר ממנה על
רקע שחיתות חשודי (ויותר מכך, על רקע ניהול המלחמה), לא רק שלא ראוי לכהן כראש ממשלה או כשר,
אלא שאינו ראוי לשאת בכל תפקיד ציבורי.

אני אישית אצביע למפלגת העבודה 77 פעמים לפני שאצביע לאט"ד, וגם מרצ עדיפה בעיני על פני אט"ד.
לא בגלל שמרצ שמאלנית או ימנית יותר, או העבודה שמאלנית או ימנית יותר - אלא שבגלל שכאשר יש
צבע אידיאולוגי כלשהו למפלגה, היא בדר"כ מחוייבת יותר לציבור. אט"ד אולי לא עושים קולות שמאלניים
כמו של מרצ, אבל השחיתות המובנית שלהם הובילה, מובילה ותוביל אותם לנקוט במדיניות שמאלנית
מהסוג שמרצ לא היו מעזים לחלום עליה. הדבר נכון לגבי לבני, לגבי מופז, לגבי דיכטר ולגבי שיטרית.
מי שלא ינצח בבחירות המקדימות באט"ד, מוטב לעם ישראל לשאוף לבחירות מוקדמות מה שיותר מהר,
בתקווה שזה מביניהם שייבחר, יישב באופוזיציה עד להעלמות מפלגתו חסרת זכות הקיום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2008, 18:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אם הבחירה היא בין אט"ד לבין העבודה או מרצ - אני אפילו לא אתלבט.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Baloop שמתחילה ב "אני אצביע 77 פעם לאיחוד..."

אני יכול למצוא דברים חיוביים באט"ד או מרצ, אבל אין בדל של חיוב ביישות הפוליטית המושחתת ביותר
שידעה מדינת ישראל. הגוף הזה מחולק לאנשים שמושחתים פוליטית ומוסרית לבין אנשים ש"רק" מושחתים
מוסרית.
בעבודה יש את שלי יחימוביץ' שהיא אדם ישר, יש כבל שהתפטר מהממשלה בעקבות המלחמה בלבנון,
והיה את דני יתום (וחבל שאין אותו...).
במרצ יש את רן כהן שהוא ממובילי המאבק החברתי בכנסת, ויש אפילו את זהבה גלאון, שאין בי שמץ אהדה
לעמדותיה המדיניות ולסגנונה המעיק - אבל היה בה אומץ לב ציבורי ללכת נגד חשודי בכל כוח, שכרוב
"המחנה" רצה שלא יפריעו לו "להביא שלום,, ולעזאזל החקירות ותחקור כשלי המלחמה...

באט"ד אין שום דבר חיובי. כ-ל מי שהסכים ששמו יופיע ברשימה הזו שכל-כולה ספין מושחת, לא יכול לדבר
על טוהר מידות, נקיון כפיים - או אידיאולוגיה. בהקשר הזה, זהבה גלאון, שאני 180 מעלות מהאידיאולוגיה
שלה, עדיפה בהרבה על ציפי לבני ושאול מופז, שהאידיאולוגיה שלהם יכולה לנוע בין זהבה גלאון למשה
פייגלין, מבלי שירגישו שיש עם זה איזושהי בעייה מוסרית...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר