לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2008, 20:13
  טומי3 טומי3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.08
בעיה שמטרידה אותי הרבה זמן

שלום חברים אני חדש כאן כמו שאתם בטח רואים.

אז ככה...יש לי בעיה שנוראאאאאא מטרידה אותי...והיא הבעיה שאני הכיי לא אופטימי ונוראאא אכפת לי מה אנשים אומרים עליי.

אי אתן לכם דוגמא.

אנחנו יושבים חבורהשל 15 בנים ...רבתי מכות עם אחד מהם שהוא היה החבר הכי טוב שלי (אחר כך התברר שלא) .
עכשו אני מכיר אותי הרבה מאוד זמן...12 שנים אנחנו חברים...מה שמאודדד מדאיג אותי ולא נותן לי מנוח...זה הקטע שאני חושב עכשיו "אולי הוא עכשיו יושב איתם ומספר להם סיפורים...בטח הם מאמינים לו וחושבים שאני איזה חלשלוש...איזה פחדן....או סתם איזה אידיוט...מענייןן מאוד מה הם חושבים עליי עכשיו..."

אני לא רגועע בכלל בדברים כאלו...המקרה קרה לפני שבוע וחצי..ועד היום אני פשוט לא רגוע...כל היום אני חושב רק על זה....תמאז המקרה לא ראיתי אותם...שזה כבר שבוע וחצי...וגם בגלל זה הראש שלי נורא עסוק..אני חושב עכשיו " כשאני יראה אותם...אממ איך הם יגיבו...מה הם יגידו. (עם בכלל) מה הם יחשבו עליי...." הראש שלי עסוקקק בכל הדברים האלו....אני לא מצליחל לשכוחחח מזה אני כל היום בדיכאוןןן ובבאסה של החיים שאין לי שמץ איך אני הולך לצאת מזה.

נגיד ואני מתקשר לחבר שלי...שהוא גם החבר של זה שרבתי איתו..והוא לא עונה לי...אני ישר חושב "בטח עכשיו הוא לא רוצה לדבר איתי...בטח ההוא שרבתי איתו סיפר לו כל מיני סיפורים"

בקיצור חברים..אני לא אופטימייי בשיטטטט....אני לוקח דברים קשה....ואני לוקח דברים בצורה שלילית! מה עושים אם זהההה???

נ.ב.
אני בן 19 אם זה עוזר...וזה שרבתי איתו...הוא בן אדם כזה שתמיד מנסה להוציא אנשים אחרים מניאקים ודברים כאלו.

תודה רבה לכל מי שקרה ולכל מי שינסה לעזור..תודה תודה .

נערך לאחרונה ע"י טומי3 בתאריך 22-08-2008 בשעה 20:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר