לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2008, 18:24
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
שאלת בקשר לציפוי לקה.

זוכרים את הנעליים שאני צובעת עליהן? (כה כה אלא שפתחתי עליהן אשכול ולא הגיבו? P: )
בכל אופן, שאלתי מישהו שקיוויתי שהוא מבין יותר ממני שיצירה, כיצד למנוע מהצבע להתלכלך, והוא הציע לקנות לקה.
הלכתי היום לחנות לכלי כתיבה וחומרי יצירה, והבחורה שעובדת שם, אחרי ששאלתי אותה וסיפרתי לה לאיזה מטרות אני צריכה, נתנה לי ספריי לציפוי של AEROSOL. אני כי אני לא מבינה בזה, וקיוויתי שהיא כן, אמרתי לה "סבבה, תודה" והלכתי לקופה לשלם.
כשהגעתי הביתה שמתי לב לאותיות הקטנות "לעץ ומתכת" (מסתבר שהאותיות הקטנות מבינות יותר גם מהמוכרת, וגם מידיד שלי.. כפרעליהן). והבעיה שאני צריכה לצפות עם זה בד וגומי.

האם אתם חושבים שזה יתאים גם? לפי מה שהבנתי זה יקשה את הבד... ואפילו שהבד של הנעליים שלי גם ככה מאוד קשה, אני חוששת שזה יקשה עלי לנעול אותן אח"כ.
ואם לא, מה אתם יכולים להציע במקום?
או שאולי בכלל במקומי הייתם מסיימים לצבוע באקריליק ומשאירים אותן כמו שהן?

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 15-09-2008 בשעה 18:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2008, 21:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני חושבת שעם הבד תהיה לך..."

בדיוק מה שבאתי להציע..

כמו כן בחופש גיליתי את colors, למי שלא מכיר חנות מגניבה שמוכרת תיקים, חולצות ומיני ירקות עם ציורים באייר בראש, ורק עכשיו עלה בדעתי להציע לך את שיטת האייר בראש (שאף פעם לא התנסיתי בה, אבל אם להם זה עובד, אני מניחה שגם לך..) והכיבוס פשוט במים קרים.. (לא לתפוס אותי במילה, כדאי לחקור יותר לעומק על החומר). עם זאת, לא בטוחה שזה חסין נגד לכלוך, אלו בכל זאת נעליים.

אם את שואלת לדעתי, אני חושבת שהלכה באמת תקשיח את הבד. אבל שוב: ניסוי וטעייה. תקחי זוג נעליים ישן יותר, או בד וגומי שדומים לאלו בנעליים שלך ותבדקי איך החומר מגיב..

אני אשאל גם אם יש חומר שמרססים אותו והוא גם עובד כשיטת מגן, משהו תרסיס דבק/ סיליקון/ משהומשהו... כמו שיש לציורי פחם (רק יותר יעיל)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר