לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2008, 10:14
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
המלצה אשכול החוויות השבועי

שלום חברים
נכון שמזמן לא היה את האשכול הזה (ולמרות שבמקור הכוונה היתה לפתוח אותו ביום שישי, עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא )
אנחנו אוטוטו לקראת סוף החופש הגדול למי שעדיין לומד, ולכן אתם מוזמנים לשתף אותנו במה עשיתם בחופש (טיילתם, עבדתם, סתם מול הTV או המחשב ואם מחשב אז להיות בפרש )
איך אתם מתכננים לבלות את שארית החופש שנשאר
וכל דבר אחר שבא לכם לשתף לטוב או לרע (במגבלות הטעם הטוב ושקשור לפורום)
עוד משהו שחשבתי עליו עכשיו ונשמח לדעת כמה זמן ביום אתם מול המחשב וכמה מתוך זה בפרש בכלל (אלא אם אתם ממש רוצים להיות דקדקנים ואז אפשר להגיד כמה מתוך זה אתם בפורום הזה מה שבלב?)

שבוע טוב והמשך חופש נעים
שלכם
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2008, 12:03
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי"

בחופש הזה ביליתי הרבה במרכז עם המשפחה, הייתי שבועיים באנגליה, היו לי מיונים למודיעין, חתונה משפחתית וזהו.. בעיקר לנוח

אתמול הייתה לי יומולדת, שהתחילה למעשה משלשום, חגגתי עם שתי חברות שלי שאני מאוד אוהבת. אתמול קמתי וגיליתי שהמשפחה שלי הקריבה את לחייה וניפחה לי הרבה בלונים והכניסה אותם לחדר שלי.. אח"כ חגגנו עם המשפחה המורחבת והיה הרבה אוכל טעים
היום אני חוגגת עם שאר החברות שלי, בבית קפה.. גם קיבלתי סוף סוף את הרישיון הרשמי אז זה בכלל מתנה נפלאה ליום ההולדת.. אפשר להשוויץ לחברות

בשארית החופש אני מתכננת לא לעשות כלום, אולי לגמור איזה פרוייקט לאמנות שהייתי צריכה להגיש לפני ה20.6 ולא הגשתי. ולחשוב על פרויקט גמר לשתי הגברות שלי. בעיקר צוברת כוחות לקראת השנה האחרונה..

משהו שהייתי רוצה לשתף: הייתי שמחה עם יצא מפגש לפני סוף החופש >טון של אמא פולנייה< אבל נראה לאן נושבות הרוחות >תוקעת מבט מאשים<

שובע נפלא לכולנו..

ישן 24-08-2008, 13:54
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי"

עדיין לא שתיתי את הנס של הבוקר, אני לא כל-כך צלול ואני מתנצל מראש בפני חוויות שלא אזכירן כאן (אני מתנצל בפני חוויות. אמרתי לכם שאני לא צלול).

כמו יעל, גם אני הייתי במיונים לחמ"ן (אני לא יודע אם נכון לקרוא לזה חוויה, אבל שיהיה), נסעתי עם חברים לסופרלנד, התחדשתי במחשב חדש, ירדתי עם חבריי לאילת בשבוע שעבר (היה כיף. היה כל-כך כיף! וזו השנה השניה שאני עוזב את פרש לטובת אילת. הפז"ם דופק ), וכרגיל - יוצא מדי פעם.

חוץ מהחוויות הרגילות, יש גם את השגרה המהנה (ולפעמים שוחקת) - עבודה.

בשבוע הבא אני הולך כדי לסגור חשבון עם בית הספר (י"ב ), וזהו, בערך.

עכשיו אני קולט שזה החופש הגדול האחרון שלי. אני מתגייס ב-27/07/09, כמעט מיד אחרי סיום הלימודים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר