לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2008, 11:51
צלמית המשתמש של lolita1990
  lolita1990 lolita1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
מצב לא נעים

לומד איתי בכיתה הארוס של אחות של חבר שלי והיה קטע לא נעים שהוא הבין אותי לא נכון ויצא כאילו רמזתי בצורה בוטה ומגעילה שהוא לוקח ממני סיגריות כל הזמן ולא קונה בעצמו, הכוונה ממש לא הייתה מכוונת אליו וזה גם לא נכון ולא אכפת לי גם אם זה היה נכון (שהוא לוקח ממני סיגריות, בסך הכל לקח שתיים וגם זה בקושי).

אני אוהבת את חבר שלי מאוד ועל פני השטח הארוס של אחותו מתרחק ממני, בלי מילים, מעין נחמדות צבועה כזאת , ספרתי לחבר שלי מה קרה ואני לא יודעת מה לעשות, מדובר במישהו שעומד להיות חלק מהמשפחה שלו (והוא כבר דיי הפך) וברור שהארוס סיפר לאחותו ושזה במוקדם או מאוחר יעבור לכל המשפחה.

המשפחה שלו קרובה מאוד ודבר כזה יכול להציג אותי באור שלילי בפניהם, הקשר עם חבר שלי רציני אבל אנחנו עוד בתחילתו כך שדבר כזה יכול להשפיע.

חבר שלי הציע שיזרוק כמה מילים כאילו הוא לא מודע למה שקרה אבל אמרתי לו לחכות עם זה, מצב לא נעים, מה אני אמורה לעשות? לדבר עם הארוס לא יעזור כי הוא מתרחק ממני והפגישות שלנו הן תמיד בכיתה או בבית של החבר, חוץ מזה אין לי ממש מילה איתו.

לפני כמה זמן נפגשנו שלושתינו (הארוס, חבר שלי ואני) וברגע שהגעתי הארוס קם והלך לשבת רחוק ממני.

מה אתם מציעים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2008, 02:37
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lolita1990 שמתחילה ב "מצב לא נעים"

כמו בכל 'ריב' בו מישהו כועס על מישהו אחר, כדאי לפנות אליו ולספר לו שאת בעצמך מרגישה לא בנוח, ואת יכולה לספר לו את הסיפור כאילו שהוא לא מודע לזה.
תגידי לו שחשוב לך להיות איתו בקשר טוב, ושאת חושבת שהוא מתרחק ממך בגלל אותו אירוע (שאגב, יכול להיות הסיבה, ויכול שלא להיות הסיבה).

לא פעם ולא פעמיים חשבתי שמישהו רב איתי בגלל משהו אחד, אבל הוא בעצם כעס עלי בגלל משהו אחר. חבל סתם לאכול סרטים מהאירוע עצמו. תפני אליו ותדברי איתו. שהוא יסביר לך במילים שלו.
אני בטוח שתוך 5 דקות תשכחו מכל העניין הזה. אבל תדברי איתו, לא עם אנשים אחרים. הם לא יעזרו לך ויפה שעה אחת קודם.

בהצלחה, ומזל טוב!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר