לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2008, 21:11
צלמית המשתמש של ארי 13
  משתמש זכר ארי 13 ארי 13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
Facebook profile
נתחיל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avico שמתחילה ב "אוסטריה סט 1 ."

1. "ברווז באמצע המים" - זה בדיוק הבעיה! הוא באמצע המים. כפי ששחף לימדה אותי "לעולם אל תמקד אובייקט במרכז", מבחינה הקומפיזציה זה לא טוב. קח זאת לתשומת ליבך. כמובן שחוץ מזה מבחינה טכנית התמונה מעולה.
2.לא מצאתי משהוא מיוחד שיתפוס את העין.
3.מעולה! תוצאה טובה, אהבתי! אם כי הייתי מחפש התרחשות טובה יותר לתפוס ולא סתם זוג ומזרקה בנאלית.
4.יכולת להוציא מזה הרבה יותר. שים לב שלא עמדת במרכז וזה בולט מאוד במנורות שלא עומדות בקו ישר. כמו כן היה אפשר לוותר בלב שקט על קטע הריצפה שלמטה, הוא לא מוסיף אלא רק גורע. גם יותר שימת לב לעמודים לא הייתה מזיקה, חשוב למקם אותם שיעמדו בדיוק באותה זווית.
5.תמונה מעולה! שילוב מוצלח של מים, הרים, שלג ועצים בתוספת קומפיזציה טובה, זה מתכון בטוח להצלחה! אם כי אני הייתי מנסה להתקרב מעט יותר בכדי להוציא מהתמונה את הענפים הפרחים שבתחתי התמונה מקדימה ואת העמוד שבצד שמאל.

טיפ - תמסגר את התמונות. אין לך מושג עד כמה שזה מוסיף.

בכל מקרה, מקווה שנהנת!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2008, 22:32
  MammaMia MammaMia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avico שמתחילה ב "אוסטריה סט 1 ."

1. התמונה עם הברווז - תמונה נחמדה. ה"מעגלים" במים מאוד מוסיפים. הקומפוזיציה טיפה משעממת, למרות שזה תקריב. עשית איזשהי עריכה על התמונה? צבע המים מכיל מעט אפור?

2. תמונה די משעממת ויש לי התחושה שהיא לא חדה מספיק.
מכיר את התמונה "הזאת" מקרוב. קשה לצלם קבוצת עצים כזאת, כשהעצים גבוהים ורזים. לא בדיוק ברור איך מצלמים ובמה מתמקדים.

3. מהטובות בסט (אני מתלבט בין זאת לאחרונה ). תמונה מאוד יפה ומבוצעת טוב מבחינה טכנית. הרקע מטושטש לגמרי והמשקפיים בפוקוס (אולי גם המוט של המשקפיים היה צריך להיות בפוקוס?). גם מה שקלטת על זכוכית המשקפיים נחמד. אולי אם הזוג היה עומד מחובק והמזרקה הייתה עובדת היה יותר מעניין

4. תמונה מפוספסת. ראשית נדמה לי שהיא עמוקה ושנית נראה לי שלא בדיוק עמדת "במקום" ובזוית הנכונה.

5.תמונה מקסימה. צבעים יפים. גם הר ירוק, גם הר מושלג, גם עננים מקסימים ושמים תכולים. באמת יפה. הייתי רוצה להיות שם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר