לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2008, 16:38
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
=]
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מ"צ זה לא רק לתת דו"חות לחיילים על הופעה מרושלת"

סוהרים מגיעים בליווי אסירים בדרך כלל, ולסוהרים יש אזיקים על המכנס. החוקרים לא חביבים עליי במיוחד גם כן, עשו הרבה נזק לחברות שלי. וכן יש להם את הזכות לטיפול, ומי שיש לו תור יתקבל לטיפול, אבל אין לנו שום מחוייבות לעזור למי שאין לו תור, ואם אין לו משהו דחוף - אז שילך לחפש. ומצטערת אם זה נשמע נוקשה, אבל אני רואה איך החארות משפיעים על חברים שלי, ולא בא לי לעזור להם,זכותי.

אבל עזוב, אנחנו גולשים פה לפסים אישיים עם ממצדיקים. אני הייתי חובשת במרפאה אזורית וראיתי הרבה זוועות מהם, פשוט לא רוצה לעזור או לדבר עליהם. נסיים את זה כאן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 30-08-2008 בשעה 16:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2008, 17:55
צלמית המשתמש של תותית

אוי אל תהיה מגוכך.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "תתבגרי"

אתה יודע בדיוק כמוני שמצדיקים הם לא אנשים טהורים שמחפשים לאכוף את החוק, ויש הבדל גדול בין מפקדים שמחפשים להתעלל בחיילים לבין מפקדים ששומרים על הסדר, ואנחנו לא מדינה מושלמת לא בגלל האנשים שאוכפים את החוק, ואם להוציא את החולצה מהמכנסיים נחשב לעברה אז אני פושעת ! בואו ותעצרו אותי. זה שטות ושנינו יודעים את זה, החוקים הנוקשים על המדים בציבור הם למען שתיירים יראו בצבא שלנו ככוח, וזו שטות גמורה בעיניי.
ואתה יכול לומר שאני לא בוגרת עד מחר, אבל העובדה היא שהמשטרה שלנו יותר מושחטת מכל חייל בארץ.
ופה אני מסיימת את הויכוח הנלוז הזה.
תות.

עריכה:
אני מדברת בתור מישהי שלא קיבלה אפילו דוח אחד ממצדיק, לא סגרה ריתוק אפילו לא פעם אחת בבסיס, ובכל משפט יצאה זכאית או עם נזיפה. גם כאזרחית לא קיבלתי לא דוח ולא אזהרה מהמשטרה. והחברים שלי לא עשו שום דבר לממצדיקים, אבל כן התנפלו עליהם ממצדיקים שהיה להם משעמם או היו צריכים למלא מכסת דוחות. וזה גועל לדעתי, גמכן אתה מדבר על צדק ועל אכיפת חוק, את האנשים האלה צריכים לשים מאחורי סורג ובריח.

טוב דיי, לא מגיבה יותר. אני רק מתרגזת.

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 30-08-2008 בשעה 18:05.
ישן 30-08-2008, 19:44
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
LOL
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אוי אל תהיה מגוכך."

תגובה מעניינת.....
אני מבין שאת יודעת ממקור "מוסמך" שהחוקים בצבא שקובעים שצריך ללכת עם חולצה בתוך המכנס, נוצרו ע"מ לעשות רושם על תיירים
אם יש לך בעיה עם החוקים תוציאי את העצבים שלך על מי שקבע את החוקים, ולא על מי שאוכף אותם.
הדבר נכון שבעתיים שהתפקיד שלך בצבא הוא לתת שרות, ולא משנה אם מי שבא לקבל שרות הוא טבח, לוחם או מ"צ.
ד"א, אם במקרה בדיוק פיספת את השיעור הזה כשלמדתם אזרחות, אדם נורמטיבי מציית לכל החוקים, גם אלה שניראים לו טיפשיים וגם אלו שהוא חושב שנחקקו כדי לעשות רושם על תיירות שבדיות. אם הוא לא עושה את זה יש לו שם מיוחד - עבריין.

כניראה שחז"ל ידעו על מה שהם מדברים כשהם אמרו "פני הדור כפני הכלב"

ישן 30-08-2008, 21:19
צלמית המשתמש של תותית

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "LOL"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
תגובה מעניינת.....
אני מבין שאת יודעת ממקור "מוסמך" שהחוקים בצבא שקובעים שצריך ללכת עם חולצה בתוך המכנס, נוצרו ע"מ לעשות רושם על תיירים
אם יש לך בעיה עם החוקים תוציאי את העצבים שלך על מי שקבע את החוקים, ולא על מי שאוכף אותם.
הדבר נכון שבעתיים שהתפקיד שלך בצבא הוא לתת שרות, ולא משנה אם מי שבא לקבל שרות הוא טבח, לוחם או מ"צ.
ד"א, אם במקרה בדיוק פיספת את השיעור הזה כשלמדתם אזרחות, אדם נורמטיבי מציית לכל החוקים, גם אלה שניראים לו טיפשיים וגם אלו שהוא חושב שנחקקו כדי לעשות רושם על תיירות שבדיות. אם הוא לא עושה את זה יש לו שם מיוחד - עבריין.

כניראה שחז"ל ידעו על מה שהם מדברים כשהם אמרו "פני הדור כפני הכלב"

ראשית - אני לא מוציאה את העצבים על אף אחד. אתה יכול לקרוא לזה מעשה קונדס, ואתה יכול לקרוא לי עבריינית, בסופו של יום אתה לוקח את זה רציני הרבה יותר מאשר זה.
התפקיד שלי הוא לתת שירות, וזה נכון, ולמי שיש תור אני נותנת שירות. גם להרבה ממי שאין לו תור וצריך עזרה אני נותנת שירות. אבל חיילים שתפקידם 'לאכוף' חוקים מטומטמים, שבאים בשביל לקבל ג' על נזלת שקופה ללא חום וללא אודם בגרון, תסלח לי, אבל גם לעצמי לא הייתי נותנת אפילו לא ד' על זה ! מי שצריך עזרה יקבל, וכן חבריי יקבלו קצת יותר אם אוכל לעזור, אבל הרבה חיילים שמחפשים לקבל על כלום הרבה לא יקבלו, אם הם ממצדיקים או לא. אני אישית גם לא אוהבת ממצדיקים,במיוחד בגלל שהם חושבים תמיד שהם יותר טובים מכולם. מדברת בתור מי שמספיק זמן בצבא כדי לראות את ההתנהגות הכפויית טובה שלהם.
ואני חושבת שלא קראת פסקה ממה שכתבתי - איפה שרשמתי עריכה - אני מעולם לא עברתי על חוק ולא קיבלתי דוח, התגרות בממצדיק לא נראית לי עבירה, ואם ברצונך לקרוא לי עבריינית, תקרא, אתה נשמע מגוכך. ואני לא אגרר לניסיון להעליב אותך כפי שאתה מנסה להעליב אותי. אני ממש לא מתביישת במה שעשיתי, לא חושבת שאני צריכה להתנצל בפני אף אחד על כך.
וכן, זוהי תגובתי האחרונה אליך, אני לא אבזבז את הזמן שלי כדי להסביר לך ולו דבר משאני עושה יותר.

ישן 30-08-2008, 20:36
צלמית המשתמש של אשת דשא
  אשת דשא אשת דשא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "חחחחחחחח למה רעה ??"

אההההההה???????
טוב נו אולי מאז זמני דברים השתנו.. אבל אני יודעת בתור מ"צ בדימוס(כן כן אני מ"צ מי היה מאמין)
שזה ממש לא ככה.... אפשר לספור על יד אחת את המ"צ שנהנים לתת דוחות זה ממש ממש לא כייף להסתובב ולחפש חילים לא מדוגמים וזה עוד יותר לא כיף לעשות את זה כאשר יש קצין שיטור או מפקד בסיס של משטרה צבאית באזור...
ההתעלוליות שלכם בשוטרים צבאים ממש לא מקובולות ולא אנושיות...
אם חיילים לא יתנןו סיבהה לתת דוח הם לא יקבלו דוח.. תחשבי איזה גועל נפש זה שחייל/יילת נראים כמו*** זה ממש לא נעים לעין בכל זאת זה צבא ולא שוק.. אני לא אומרת שכל הדוחות של המ"צ צודקים כי אני יודעת שלא...
אהההה ועוד משהו אני אומנם הייתי מ"צ אבל בבסיס שלי אי שם בדרום הארץ הנהגתי חוקים מסימים לדוחות
ואני במסגרת שרותי נתתי דוחות אך ורק לנגדים(לא ממש חיבבתי אותם)
בכל מקרה תותית יקירתי לא יפה להתנקל לחילים רק מכיוון שהם שוטרים

ישן 30-08-2008, 21:25
צלמית המשתמש של תותית

דשא יקירתי
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "אההההההה??????? טוב נו אולי..."

בתור אחת שחייה את זמנה כעת בצבא אני יכולה לומר לך שממצדיקים מושחטים לא חסרים. חברה שלי הייתה ללא לק בציפורניים ורשמו לה דוח על פראנץ, ידיד שלי עבר בירוק ונרשם לו דוח שעבר באדום, אפילו לי רצו לרשום דוח על זה שיש לי פטור לנעליים אזרחיות בשל פלטפוס, למזלי היה לידי רופא שידידי בחר"פ ואמר לממצדיק שאם לא יכבד את הפטור שלי הוא ידאג אישית שיכנס לכלא על עוגמת נפש.
אני יותר מבטוחה שאת לא היית מהרעים, ושניסית רק לשמור על הסדר, אבל בסופו של יום - אי אפשר להעלים עין מחיילת שבאה לבסיס עם כפפות שחורות בגלל שקר? אצלנו הרס"ר נותן על זה משפט וריתוק. אומנם זה מותר בשאר הצבא, אבל לא אצלו. זה לא נשמע לך כאדם שמחפש להתנשא ולהשליט טרור ?...
אני למזלי מסתדרת עם כולם, אני מגיעה לבסיס הרבה לפני הרס"ר והולכת בלי לראות את פניו כך שהוא מעבר ללחייך אליי לא עושה לי מאומה, אבל חברותיי לא צריכות להישפט על זה שקר להן,תסכימי איתי על זה?
וכן אולי עבר הרבה זמן מאז שאת בצבא, וכך גם פני הדברים כנראה, כי כשחוקרת במצ"ח רוצה להוציא רופאה מתפקידה בגלל שהיא מזייפת בעייה שלא קיימת ברגלה כש3 מפקדי ורופאי אורטופדיה בוחנים את הרגל ורואים כי אין דבר, ופיזיוטרפיסט מסרב לעשות איתה פיזיוטרפיה בגלל שאין לה כלום ברגלה, ובסופו של יום היא מגישה תלונה נגד רופאה והמשטרה מכבדת את זה ולוקחת את הרופאה לחקירה - כן, אני מתעבת כל אחד ואחד מהכפויי טובה.
ויודעת מה, בין אם זה חייל רגיל, לוחם ומ"צ, אם אתה חייל כפוי טובה, אני מתעבת אותך.
אחרי 10 חודשים בחר"פ, ראיתי כל כך הרבה מקרים של גועל מחיילים לסגל רפואי.. שפשוט לא בא לי לעזור לחיילים כאלה יותר.
תסכימי איתי שלא היית רוצה לעזור לחייל שנותן לך דוח על כלום, ממציא בפרצוף שלך. לא היית מתגרה בו חזרה?
תות

ישן 31-08-2008, 04:50
צלמית המשתמש של תותית

אני אתקן פה משהו
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "על היחס למ"צ אני לא אתייחס..."

יש בחר"פ מלא מחלקות, אני אישית הייתי בתחילה במרפאת היחידה, כשחיילים באים לשם ללא תור מלבד אקמול אתה לא חב להם דבר וחצי דבר, לחייל בלי חום אין כניסה לרופא, ואם אתה רואה שהוא ממש סובל ורואה סימנים של היסטריה ואתה רואה שהוא חייב להיכנס אתה מכניס. אבל ממצדיק שיבוא לי עם כאב גרון בלי סיממנים וחום לא אכניס, ולא ארחם. ובכל מקרה - התכוונתי בשאר המחלקות שאם הם באים בלי תור דוחים אותם לאחרונים גם אם אפשר להכניס, ואם הם באים עם תור ואיחרו אליו אז מעכבים אותם. אגב, זו זכותה של כל מחלקה לעקב חייל בשל איחורים או הגעה ללא תור. -אם חייל מאחר מעל חצי שעה מותר לנו גם לדחות לו את התור בימים.
ובכל מקרה, עם כמה שאני לא אוהבת אותם, אני כן אטפל בהם אם הם יצטרכו עזרה.
תות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר