לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2008, 19:29
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "זה נראה לי שיקול שקול לסיבה..."

1. אין לי מושג עד כמה אתה מבין בקוד. אבל אם כן, תקרא בבקשה את הקוד שהצגת בהודעה לעיל ותחשוב טוב למה היא לא מתאימה לאתר הזה (אני מתכוון לקוד שהצגת, לא לרעיון).
2. אני חושב שרק הסיבה ששי טען לעיל אינה מספקת כדי למנוע את האופציה הנוחה הזאת, אבל בכוונה נמנעתי מלהגיב זאת, כיון שזה לא כל מה שהוא אמר, אלא הוא ציין מפורשות שהרעיון עלה, נידון בפורומים המתאימים ובכל זאת נדחה.
תנוח דעתך, גם הטענות הנכונות שהגבת לשי, סביר להניח שכבר נטען שם (אם כי למען האמת אני לא זוכר בדיוק את הדין ודברים בענין זה), ובכל זאת היו סיבות שסיפקו את התשובה השלילית. כך שלעת עתה, נותרנו בלי אפשרות זו.

אגב, מותר לבחון שוב מדי פעם גם רעיונות שבעבר נשללו, וזה אכן קורה כשהצעות מסויימות עולות שוב לאחר זמן מה, כך שאולי בהחלט הפעם הסיבות דאז לא יהיו רלוונטיות, אך כמעט תמיד הסיבה שאנו מספקים כאן לעתים רק כדי להניח את דעת הגולש, אינה הסיבה היחידה אלא ישנן סיבות שלא כאן המקום לדון בהן.

תודה על הרעונות וההצעות - גם על העבר וגם על העתידיות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר