לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2008, 17:22
  רוחיל(: רוחיל(: אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.08
שלח הודעה דרך ICQ אל רוחיל(:
מתנה לחבר- התייעצות קטנה

חבר שלי חוגג יומולדת 19 בעוד שבוע ואני חושבת כבר המון זמן מה לקנות ולא מצאתי שום דבר שאני נורא רוצה לקנות לו..
אני לא אוהבת את הרעיונות של הכרית/מצעים/אלבום עם תמונות.. כי זה לא מתאים ליומולדת לדעתי
אז חשבתי על בושם ועוד משהו, אבל לא מזמן אחותו קנתה לו 2 בשמים.. ונשארתי בלי רעיונות.
אז חשבתי לקחת אותו בעיניים עצומות לים עם סדין ובקבוק יין, לאפות לנו עוגיות שוקולד ולהביא לו איזשהי מתנה.. חשבתי לשים לו בקופסא ארנק יפה עם תמונה שלנו בפנים, לשים לו חולצה של איזה מעצב שהוא אוהב וברכה ושוקולדים וכאלה. אבל עכשו כשאני מסתכלת על זה זה נראה לי קצת מידי. הבעיה היא שהוא כרגע בטירונות והוא חוזר רק בשישי\שבת. אז את העניין עם הים אפשר לעשות רק במוצ"ש וגם זה יהיה מאוחר אז אי אפשר ממש להכין ארוחה.. לכן חשבתי על העוגיות, אני אשמח לרעיונות נוספים!
ולגבי המתנה עצמה.. אז אני אשמח גם לשמוע איזה עוד תוספות יש לכם. והסתכלתי באשכול מתנות ולא מצאתי שם שום דבר שאני מתחברת אליו.. גם אין לו איזה תחביב או משהו שהוא נורא אוהב, הכל זה סתם עם חברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר