לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2008, 11:52
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
אז היום אני נפרד מהפורום הנפלא הזה....

עובר לו יום ועוד יום והנה אני מוצא את עצמי רגע לפני שאני עולה על מדים ונכנס למסגרת הזו שנקראת צבא...
אני לא יודע כמה זמן יהיה לי לעצמי במהלך השירות שלי ולכן אני מעדיף להפרד מכם.
במשך יותר משנה גלשתי בפורום הזה ולמדתי המון מאנשים מדהימים... לא פעם חלקתי איתכם אכזבות והצלחות שלי, כעס, כאב ושמחה. אז היום זהו אני מתחיל בחיים חדשים....
במהלך השירות שלי בחיל המודעין אעשה הכל כדי לתרום כמה שיותר למדינה הנפלאה שלנו, למרות המצב הלא קל ששורר בארץ, עדיין אין אף מקום בעולם יותר טוב בשבילי ואני רוצה להאמין שגם בשביל כל שאר אזרחי המדינה הזו.
חברים שלי נהרגו בשביל המדינה הזו, וההרגשה קשה ולפעמים שוברת אבל אני מבין שאין ברירה אחרת אלא להמשיך ולחיות בארץ הזו בשביל העתיד שלנו.
אז לפני שאני נפרד מכם לתמיד אני חייב להעביר את המסר הזה, אין לנו מקום אחר לחיולת בו, אז באו נדאג לחיות במקום הזה בדרך הכי טובה שאפשר.
במצב בו נחייה במדינה יהודית ודמוקרטית, במצב בו יהיה צדק חברתי ונדאג לחלש. לתרום למדינה לא מסתכם בשלוש שנים בצה"ל... צריך להפוך אדיולוגיה של שלום וצדק למציאות. תאמינו לי שזה אפשרי...
אם הצלחנו להגשים את החזון המטורף של הרצל למציאות והקמנו מדינה בארץ אבותינו כנגד כל הסיכויים אז אני מאמין שעם הכח שטמון בכל אחד ואחת מאיתנו אנחנו יכולים גם להביא את השלום והצדק. ואני לא מדבר על שלום רק עם האוייבים המוצהרים שלנו אלא גם לשלום שחייב לשרור בתוכינו, בתוך עם ישראל.
שנוכל לחיות במדינה מלאה באהבה, סבלנות וסובלנות בלי שנאת חינם וגזענות.
ועם התחושה הזו אני מתגייס לצבא שעוסק בהגנה על המדינה ומחזיק נשק בידיים.
אגב אני יודע שזה לא פורום שעוסק בפוליטיקה או אדיולוגיה אבל הרשתי לעצמי לכתוב פה את כל הדברים האלה כי הם באים אצלי באמת מהלב. ולא התעסקתי בנושאים האלא כמעט למעט ימים קשים שעברו עליי בזמן שגרתי בעוטף עזה....
אז אוהב את כולכם ואתגעגע המון!! אם יהיו לי הזדמנויות אקפוץ לבקר!!

שלכם ואדים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר