לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2008, 00:40
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי AVIMOAS שמתחילה ב "עכשיו באמת הבנתי עם מי אני מדבר"

הכוונה היתה שרוסיה לא מורידה את השלטון בגרוזיה מחשש מאירופה, כפי שאמרתי, אם לא היתה תלויה בהם היו מורידים מזמן.
לגבי סין, לא, אין להם אינטרס למלחמה, תאגידים אמריקנים ואירופאים משקיעים חזק שם, ממש ממש
לא בא לשלטון הסיני להרוס דברים טובים, הו ג'ינטאו מנהיג מתון בעד קשרים כלכליים. אחרי מלחמה
שום משק לא עולה ואף אחד לא עושה כסף, משקים מידרדרים אחרי מלחמות, אני לא צריך להביא שום
קישור, קראתי רבות על המתרחש בסין, עברתי קורס כלכלה במכללה, קורס מיותר אבל בכל זאת רק
עזר לי להיות בטוח שסין לא מהווה שום איום לפחות ב10 שנים הבאות, גם לטיוואן הם לא יפלשו בשנים
הבאות צא מהסרטי הוליווד.. סין כמו רוסיה מוכרת נשקים לא תעשה כלום מעבר לזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2008, 07:32
  AVIMOAS AVIMOAS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.08
מגעיל חומד אתה מבזבז לי אנרגיה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "הכלכלה לא עולה בגלל המלחמה..."

"הכלכלה לא עולה בגלל המלחמה חומד"
"רד מהרופא האיטלקי שלך תעשה טובה, לא מבססים עובדות על סמך סרטונים
ביוטיוב, מצטער שאני לא מתרגש."
הרצאה רפואית מצולמת ואתה מקשקש על סרטונים ביו טיוב כאילו שצילמתי את בפלפון שלי
אתה באמת לא מצפה שאני התיחס לדברים שלך מה זה לא מבססים עובדות על סרטונים ביו טיוב
אתה עושה את עצמך או שזה טבעי ככה?

יש אנשים שהמידע הזה שלי יכול לעזור להם . ויש כאלה שהוא כבר עזר
העיניין הזה מפורסם רואים שאתה לא מבין מילה באגלית הריי אמרו לך שהתרופה כבר עברה בהצלחה כמה בדיקות . בנוסף להסבר מקיף ואמרת\ לבד "אני לא מבין מה הוא אומר" אז מה אתה מקשקש עכשיו בו נעשה הסכם שחרר אותי מהצורך להיתעסק בשטויות שאתה מפיץ במקום להיות עצמאי ולחקור לבד.
בנוסף למיליון עדיות של חולים שנרפאו שהרשת מלאה בהם אבל אתה אפילו לא חיפשת חקרת כלום אז תעשה לי טובה חומד
תיתבגר ואל תחשוש לחסוך ממני תשטויות שלך שאפילו לא שוות היתיחסות נוספת מיצידי
במקום לחקור עצמאית לכמה דקות אתה עסוק בלהפיץ תשטויות שלך כן שטויות אם אתה לא יודע דברים בסיסים בכלכלה כגון מה קורה אחרי מלחמה
אתה נטפל לשליח.
בידיוק כמו אותה פעם ששמתי פה כותרת מהCNN ואתה אמרת שזו כותרת בסגנון דבקה כי חשבת שאני המצאתי את הכותרת
הקיצר תהיה בריא ותנסה לטפל בבעיה שלך יש קורסים מעולים באנגלית ואי הבנת השפה הזו יכולה לגרום לתיסכול כמו שאנחנו רואים במיקרה שלך.
סיור קצר בכתבות שכתבת פה יגלה לכל אחד מי אתה אז תרגיע ילד ותמשיך בתחביב שלך של זיהוי שירים של פרינס ובאמת תפסיק להציק בעיניני מבוגרים

נערך לאחרונה ע"י AVIMOAS בתאריך 30-08-2008 בשעה 07:37.
ישן 30-08-2008, 13:51
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי AVIMOAS שמתחילה ב "חומד אתה מבזבז לי אנרגיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AVIMOAS
"הכלכלה לא עולה בגלל המלחמה חומד"
"רד מהרופא האיטלקי שלך תעשה טובה, לא מבססים עובדות על סמך סרטונים
ביוטיוב, מצטער שאני לא מתרגש."
הרצאה רפואית מצולמת ואתה מקשקש על סרטונים ביו טיוב כאילו שצילמתי את בפלפון שלי
אתה באמת לא מצפה שאני התיחס לדברים שלך מה זה לא מבססים עובדות על סרטונים ביו טיוב
אתה עושה את עצמך או שזה טבעי ככה?

יש אנשים שהמידע הזה שלי יכול לעזור להם . ויש כאלה שהוא כבר עזר
העיניין הזה מפורסם רואים שאתה לא מבין מילה באגלית הריי אמרו לך שהתרופה כבר עברה בהצלחה כמה בדיקות . בנוסף להסבר מקיף ואמרת\ לבד "אני לא מבין מה הוא אומר" אז מה אתה מקשקש עכשיו בו נעשה הסכם שחרר אותי מהצורך להיתעסק בשטויות שאתה מפיץ במקום להיות עצמאי ולחקור לבד.
בנוסף למיליון עדיות של חולים שנרפאו שהרשת מלאה בהם אבל אתה אפילו לא חיפשת חקרת כלום אז תעשה לי טובה חומד
תיתבגר ואל תחשוש לחסוך ממני תשטויות שלך שאפילו לא שוות היתיחסות נוספת מיצידי
במקום לחקור עצמאית לכמה דקות אתה עסוק בלהפיץ תשטויות שלך כן שטויות אם אתה לא יודע דברים בסיסים בכלכלה כגון מה קורה אחרי מלחמה
אתה נטפל לשליח.
בידיוק כמו אותה פעם ששמתי פה כותרת מהCNN ואתה אמרת שזו כותרת בסגנון דבקה כי חשבת שאני המצאתי את הכותרת
הקיצר תהיה בריא ותנסה לטפל בבעיה שלך יש קורסים מעולים באנגלית ואי הבנת השפה הזו יכולה לגרום לתיסכול כמו שאנחנו רואים במיקרה שלך.
סיור קצר בכתבות שכתבת פה יגלה לכל אחד מי אתה אז תרגיע ילד ותמשיך בתחביב שלך של זיהוי שירים של פרינס ובאמת תפסיק להציק בעיניני מבוגרים

ישן 29-08-2008, 19:23
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "רגע פוטין, רגע: ומה עם..."

רואים,שאתה לא מתמצא בדקויות אלה:ציונים עומדים מאחורי האימפריאליסטים,הם-הציונים-הממשלה מאחורי הקלעים, וכל השאר הם רק בובות.ברוסיה,עוד מלפני בריה"מ הנושא של קשר יהודי לכיבוש העולם ע"י כינון כל מני משטרים דמוקרטיים,קפיטליסטיים,קומוניסטיים,וע"י הצתת מאבקים ומלחמות,-נושאים אלה היו אקטואלים עוד מלפני מאה שנה,כולל הפרוטוקולים של זקני ציון והקשר שבין יהודים ופראנקמאסונים.(מה שנקרא ז"ידומאסונים.)והם-השחקנים העיקריים,הם בעלי ההון,והם העומדים מאחורי כל המלחמות ומאחורי אימפריאליזם אמריקאי ובכלל.
כך שהכל הולך כשורה,פוטין קיווה,כנראה,שאין טעם לחזור על דברים בנאליים וידועים.
דרך אגב,חלק מנציונליסטים רוסיים(אלה ה"פטריאוטים") טענו גם על פוטחן בהיותו קשור ליהודים וגם על ילצין.

ישן 30-08-2008, 09:14
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הבעיה שהיהודים "דוחפים עצמם לכל חור"
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "רואים,שאתה לא מתמצא בדקויות..."

הם היו בצוות המוביל של המהפכה הבולשביקית ומאוחר יותר גורשו/הומתו בושת פנים
הם נמנו על כל צוות מוביל במהפכות בדרום אמריקה וכאשר המהפכות נכשלו היהודים נזרקו לכלבים.
אפילו את המהפכה הקובנית ממנו יהודים. הם או הוא "זכה" בגירוש למדינת ישראל.

אחרי כל שלטון אמריקאי עומדים יהודים ולא חשוב אם הוא דמוקרטי או רפובליקני - הקול היהודי הוא קול משמעותי וההכרזות למען ישראל גוברות ככל שמועד הבחירות מתקרב..

אני בטוח שיהיו "חכמים" בפורום שיעלו מהאוב את "זקני ציון" - אבל זה לא ימחק את העובדות המוצקות.

כל מדינה החפצה להיות "אין" "מתחנפת" ליהודים ו/או למדינת ישראל, דרכה היא מקווה לפרוץ דרך ל"עולם הגדול והשבע". מדינות "שבעות" כמו: הולנד, בריטניה, גרמניה ואפילו ארה"ב, מממנות פרויקטים ישראלים בארצות מתפתחות, על מנת לקדם אינטרסיים שלהן מאחורי גבה של מדינת ישראל. לנו אין ברירה אלא לשתף פעולה להינות מהטוב ולסבול מהרע. יחד עם זאת אסור לנו לשכוח את האיטרסים של מדינת ישראל ולתפוס תמיד את "הגל" שיקרב אותנו למטרותינו. הוכחנו שאנחנו טובים בגלישה במיוחד כאשר הרוח חלשה ברוח חזקה נוריד מפרסים ונחכה שתחלוף.
ישן 30-08-2008, 13:13
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "תמיד ידעתי שאתה אנטישמי נלעג, הנה הראת לנו זאת שוב."

קומוניסטים-יהודים,מהפכנים-יהודים.יש עוד הרבה עובדות לא נעימות עלינו.99% מיהדות בכלל לא קשורה לזה,אבל הפקטור היהודי של אחוז אחד הוא מאד כבד משקל.יש משהו מיוחד ביהודים,לא נוכל לברוח מזה.גם כאשר אנחנו רוצים להיות,כמו שאר העמים,אנחנו עושים את זה בדרך מיוחדת שלנו ובצורה מאד לא מוצלחת,כפי שאורים את זה.
יהודים הם בעלי IQ מאד לא נמוך,עם כמה מאפיינים,שדוחפים חלק מאיתנו להפוך למנהיגים של קבוצות גויים,למהפכנים,למשנים את ההוויה.הרצון לשפר,לשנות-לפעמים זה עולה לגויים ולנו בטונות של דם.
אם להפנות את הפוטנציאל היהודי בכיוון הנכון,אפשר להפוך את המציאות לגן עדן,אך בכמה מקרים היא הופכת לגיהנום.
וכל אלה-לא בגלל שאותם יהודים הם אנשים רעים,אלא עקב הרצון לשפר את איכות החיים.

מאד קל אחרי זה לגלוש לעניין הקונספירציה היהודית הגדולה,מה גם שמיתוסים אין צורך בהוכחתם.

לא נראה לי,שיש כאן מקום להאשמתו של ישראל היפה באנטישמיות,אלא שזוהי העברת ביקורת על עצמנו.עם פוטנציאל כמו שלנו אל לנו לפחד מביקורת חריפה,אלא אם היא הופכת לתקיפה אנטישמית.

ישן 30-08-2008, 13:37
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "כך זה כאשר דוחפים אותך לפינה, הדרך היחידה שלך להצליח היא להיות בולט, לנסות להיות טוב"

לדעתי אתה צודק,וזה בדיוק אחד ההסברים להשתתפותם המאסיבית של יהודים בתנועה הבולשביקית.1800 שנה ללא בית יציב ואדמה פרטית לא יכלו שלא להטביע את חותמם על האופי הקולקטיבי היהודי.
אך לאנטישמים אין זה חשוב-רואים רק חלק מהתמונה ומאשימים את החלשים.והעובדה היא,שרב היהודים היו מספיק חלשים,כדי שהגוים יוכלו לשפוך עליהם את זעמם.
אך הדחף הזה למוסריות,לרצון להיות יותר קדוש מהאב שיושב בוואטיקן,כל זה לא משחק לטובתנו.

ישן 30-08-2008, 15:15
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "הסיפור שם מאוד מורכב."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
דבר אחד בטוח, רוסיה לא נכנסה לשם לשם עשיית צדק נכון?
וזה הכל.

למה לא?אתה יודע איך קראו למצבע הזה של כניסת רוסיה והשכנוע של סאאקשוילי,שהצודקים פה הם הרוסים?-ההכרח לשלום. ברוסית זה נשמע יותר טוב והכוונה היא,שהרוסים הכריחו את גרוזיה לעבור למצב של שלום.
כמו שכאשר רוצים לצחוק על איסלאם כמייצג דת של שלום,אומרים:אתה עדיין לא מאמין,שאנחנו רודפי שלום??אתה עוד תצטער על כך.
הגיון דומה.
או ש..אולי אין משותף בין צדק לשלום?מי יודע...

ישן 30-08-2008, 16:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני חושב שאאקשווילי מאשים את האמריקנים אפילו יותר ממה שפוטין מאשים אותם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AVIMOAS שמתחילה ב "פוטין מאשים את אמריקה באירגון המלחמה"

בשלושה שבועות האחרונים אני לא מפסיק לתהות כמה מטומטם יכול להיות נשיא של מדינה קטנה ונחשלת
כשהוא יוזם עימות שבמהלכו הוא הורג ביודעין חיילים של מעצמה שיכולה למחוק את מדינה בלי לבזבז גרם
של אנרגיה. המסקנה הקונספירטיבית היחידה שלי הייתה שסאאקשווילי שוכנע ע"י גורמים אמריקניים שיהיה
בסדר, ושאין מה לפחד מתגובה רוסית מאסיבית. אני סבור שההסבר הזה הוא היחיד האפשרי, אלא אם כן
יגיע לכאן פסיכיאטר שיקבע שסאאקשווילי סובל ממגלומאניה במימדים שלא נראו כמאה וחמישים שנה
(בשנות הששים של המאה ה19 יצא נשיא פרגוואי למלחמה נגד אורוגוואי - וגם נגד ברזיל וארגנטינה -
מלחמה שגרמה למותם של כ90 מאחוז מהגברים בפרגוואי).
העניין הוא שסאאקשווילי היה צריך לדעת שאין סיכוי בעולם שמישהו יושיע אותו מזעמם של הרוסים אחרי
ההתקפה המבחילה של צווינחאלי (שהייתה, אגב, האקט היחיד שבו נהרגו הכי הרבה אזרחים בכל המלחמה
הזו), בה נהרגו כמה עשרות חיילים רוסיים שישבו בעיר כמשקיפים. הוא שילם מחיר כבד, וגם אנחנו חוטפים
ונחטוף בגלל הטמטום שבנטילת חלק בחימוש ואימון מדינה שלא חדלה להתגרות באימפריה, שיש לנו
אינטרס חיוני לשמור איתה על יחסים תקינים (בפרט לאור העובדה שהיא מלכתחילה לא מחסידותינו
הגדולות...).

אני מניח שסאאקשווילי יודע כל זאת, אבל הוא בטח לא בעמדה של להגיד שאכן ארה"ב דרבנה אותו
"להיות גבר", כי מצבו לא מזהיר גם ככה, ולנסות להתנקם בארה"ב כרגע - זה לא צעד נבון...
ישן 30-08-2008, 16:19
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
ממש לא נכון.
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני חושב שאאקשווילי מאשים את האמריקנים אפילו יותר ממה שפוטין מאשים אותם..."

ציטוט:
וגם אנחנו חוטפים ונחטוף בגלל הטמטום שבנטילת חלק בחימוש ואימון מדינה שלא חדלה להתגרות באימפריה, שיש לנו אינטרס חיוני לשמור איתה על יחסים תקינים (בפרט לאור העובדה שהיא מלכתחילה לא מחסידותינו
הגדולות...).

אנחנו חטפנו גם בעבר, בהווה ונמשיך גם בעתיד ללא שום קשר למקרה הספציפי הזה.
אנחנו בחרנו צד ולא מהיום, להזכירך אנחנו בצד של האמריקאים.
החלק בחימוש שלנו את גאורגיה, הוא זניח ומנופח לאין שעור ע"י הרוסים, מסיבות ברורות לכל בר דעת.

ציטוט:
המסקנה הקונספירטיבית היחידה שלי הייתה שסאאקשווילי שוכנע ע"י גורמים אמריקניים שיהיה
בסדר, ושאין מה לפחד מתגובה רוסית מאסיבית.

לא יודע אם המסקנה שלך נכונה או לא, מה שבטוח שלאמריקים יש מה להרוויח מכל הסיפור הזה.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 30-08-2008 בשעה 16:24.
ישן 30-08-2008, 19:13
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
נכון, ללא כל קשר שההנהגה הרוסית הרוויחה מצידנו כל "שבח" שיש לך לומר עליה...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "ממש לא נכון."

אנחנו ורוסיה, למרבה הצער, לא נמצאים משני צידיו של מגרש שווה. רוסיה היא מעצמת-על ואנחנו אפילו
מעצמה אזורית (מבחינת עוצמה אנחנו אכן מעצמה אזורית - אבל עוצמה נמדדת גם בנכונות להפגין אותה,
וההנהגה הישראלית הרופסת, גורמת לכך שאנחנו חלשים לאין שיעור בהשוואה לפוטנציאל שלנו).
הסיוע הישראלי לגרוזינים היה משמעותי הן בהיקף (ביחס לגודלו של הצבא הגרוזיני) והן באיכות (השבחנו
להם מערכות לחימה שנטלו חלק משמעותי בלחימה - מטוסי קרב ומערכות ארטילריה, שנטלו חלק בהפגזה
המאסיבית על צווינחאלי). בנוסף, הגנרל הכושל ממלחמת לבנון השנייה, גל הירש, שימש כיועץ בשכר
לצבא הגרוזיני.
אנחנו רתחנו, ובצדק, על כך שחיילינו נהרגו כתוצאה משימוש בנ"ט מדגם קורנט - דמיין איך מרגישים
הרוסיים שמטוסיהם הופלו בידי מערכות שהושבחו באלביט או בתע"א, ושחייליהם נפגעו ע"י רקטות
שיוצרו בארץ, או עפ"י ידע שנרכש בארץ.

יש ויש סיבות להיות עויינים כלפי הרוסים - אבל להתגרות בהם זה פשוט לא חכם, למרות שכמה מליונרים
מקורבים עשו בזכות זה עסקים נפלאים. כזה אני - סבור שהאינטרס הלאומי חשוב יותר מהאינטרס האישי
של סוחר נשק כלשהו, שזיהה הזדמנות נפלאה לביזנס בגרוזיה...

לגבי הקונספירציה שלי: אני משוכנע שסאאקשווילי חשב שזה יצליח לו - אחרת אין הסבר לכך שהוא יזם
מלחמה. לא רואה אפשרות אחרת למחשבה כה דבילית, מלבד העובדה שהיה משוכנע שארה"ב תבוא
לעזרתו...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר