לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2008, 08:54
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
האם קיימים כדורי אור (ORBS).

פתיחה על פי כתבה באנגלית: http://theshadowlands.net/ghost/orbs.htm

בתאריך ה-11/7/2008 צילמתי בשעת לילה מאוחרת את החצר,ובתמונה הרגילה כאן למטה נראה הכל בסדר

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.zix.co.il/thumbs/544360662.JPG]

אבל לאחר שערכתי לתמונה בהירות זה מה שראיתי,כדורי אור רבים,רק אציין כי העדשה של המצלמה הייתה נקייה ולא היו גרגרי אבק,האם יתכן שיש משהו בכך שאנשים טוענים שכדורי אור (ORBS) קיימים והם מקורות אנרגיה של רוחות ואנשים שלא עזבו את המקום?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.zix.co.il/thumbs/801112029.jpg]

חזרה לפורום
ישן 20-09-2008, 20:10
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "וואלה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AtlantisNumenor
אלפי מיסטקנים,מתקשרים,דוקטורים לפרה-פסיכולוגיה,מטפלים ברגרסיה,ועוד...

יטענו בתוקף שכל מה שציינת כרגע לא מבוסס, ולא נכון.

אני מניח שדווקא כן ניתן לצלם(בדיוק כמו שניתן לצלם הילה של בן אדם, או מרידיאנים).
הם טוענים, אז מה? אני טוען ההפך... ועליהם מוטלת חובת ההוכחה, מסיבות מובנות.

גם צילום הילה זה קישקוש מוחלט, שניתן להסבירו בכלים מדעיים. ובכלל, צילום ההילה מתבצע בכלים מדעיים (מחשב, אינפרה-אדום) שמתארים פליטת חום ושדות מגנטיים/חשמליים. הדבקת ההילה המיסטית לתופעות המצולמות נמצא בדמיונם של אותם מיסטיקנים בלבד.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 20-09-2008 בשעה 20:27.
חזרה לפורום
ישן 21-09-2008, 01:37
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
"ספקן אדיוט"
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לרגע לא טענתי שאין נשמות...."

זהו כינוי שאתה יצרת לעצמך, אני לא אמרתי את זה.

בנוגע לשאלותייך:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
העובדה היא שלא ניתן לראות אותן.

ניתן לראות אותם בראיה אל-חושית(שלמעשה קיימת אצל כל בן-אדם אבל היא פשוט לא מפותחת, או למעשה על מצב של "off")אם תפתח אותה אצלך אתה גם תוכל לחזות בישויות ובנשמות.

מלבד זאת לעיתים נשמות מרכזות אנרגיה לצורך התבלטות-כדי שבני אדם ישימו לב אליהם(מדובר בנשמות שהיה קשה להם להתנתק מכדור הארץ לאחר המוות, והן צריכות עוד זמן להשלים עם המצב, ניתן לכנות אותם גם "רוחות רפאים").

אם אתה רוצה, אתה יכול ללכת לבית קברות(מומלץ בלילה), ותשב במרכזו ותעצום את העינים ואתה תרגיש לבד, אני משער שאתה גם תוכל להבחין בחלק מהנשמות.(מקווה שיש לך את האומץ, כי לרוב בני-אדם חוששים מכל מה שקשור למוות).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
דבר שלא ניתן לראות/לחוש במישורים הידועים לאדם, מתואר פיזית כדבר חסר צורה.

טוב, אני לא יודע מאיפה הבאת את הביטוי הזה, אבל שוב, הוא לא מדוייק, ולא מבוסס, ואתה יצרת אותו בעצמך(אני מניח שאין לך סימוכין לכך, נכון?).

בכל מקרה, נשמות ניתן לראות, ועוד יותר ניתן לחוש, והדבר מן הסתם מתבצע במישור הרוחני של האדם, מן הסתם אדם שלעולם לא תרגל מדיטציה לא יוכל להבחין בישויות שלו, או בנשמות, אבל אם תתרגל על בסיס יומי או אפילו שבועי, אתה במהרה תפתח את העין ה3 שלך, ותתגלה לעולם אחר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
לא הבנתי איך זה קשור להיפנוזה.

באמצעות סוג מסויים של היפנוזה ניתן לגרום לבן אדם להכנס לסוג של תרדמה, ואז בעצם לדבר עם הנשמה שלו(שתבין, שכל מילה שאתה מוציא מהפה זה בעצם הנשמה שלך, פשוט כרגע אתה לא מבין איך העניין מורכב, אז קשה לך להאמין, או שוב, להבין.) באמצעות ההיפנוזה הזו, אני יכול (סתם לדוגמא) לדבר עם הנשמה שלך על כל קורות החיים שלה, מהרגע שהיא נכנסה לגוף שלך כשההית תינוק, ועד לאיך היא עזבה את העולם בגילגול הקודם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
מלבד הניסיון שלך לקחת תחום מדעי שנוגע בנפש, כדי להשליך ממנו על תופעות מדעיות אחרות שניתן להדביק אותן לנפש, ולהוציא אותי כספקן אידיוט .

בשיא הכנות, בוא נסכם שנינו שזהו האייקון המתאים ביותר:

אני פשוט לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד, אז או שתנסח מחדש, או שתסביר את עצמך יותר טוב, מכיוון שתחום ההיפנוזה הוא הרבה הרבה יותר מורכב מרק התעסקות עם ה"נפש".

לילה טוב שיהיה.
חזרה לפורום
ישן 21-09-2008, 17:05
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב ""ספקן אדיוט""

תשמע. כל ההסברים שלך יוצאים מנקודת מבט שאני מאמין בזה. זהו שלא. ואתה יודע מה? גם אם אשב בבית קברות באמצע הלילה, ואראה מצעד של רוחות רפאים + כדורי אור + הילות מקפצות זה לא יזיז לי את קצה החוסר אמונה.
לכל קישקוש כזה יש הסבר מדעי, ולכל סיפורי אלף לילה ולילה יש הסבר הגיוני. כזה שאינו כולל רוחות והבלים.

הטענה שלך כאילו אני צריך לחפש את הרוחות כדי לחוש אותם די אווילית. הרי אם הרוחות היו ממש רוצות, הן היו יכולות לבקר אצלי בבית. רוח היא לא דבר שמוגבל בזמן או מקום, ובניגוד לסרטי אימה סוג ז', הן לא גרות בבתי קברות. עצם זה שאתה דורש ממני "להיפתח", ו"לפתוח עין שלישית" מראה על תקלה בתיאוריה.

ציטוט:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
דבר שלא ניתן לראות/לחוש במישורים הידועים לאדם, מתואר פיזית כדבר חסר צורה.
טוב, אני לא יודע מאיפה הבאת את הביטוי הזה, אבל שוב, הוא לא מדוייק, ולא מבוסס, ואתה יצרת אותו בעצמך
לוגיקה פשוטה. אם אני מסתכל על כלום, מעביר חפצים דרכו, בודק אותו בגלי מיקרו/רנטגן/אינפרא אדום/אולטרה סגול, מסתכל עליו במיקרוסקופ אלקטרוני ועדיין אין כלום, משמע, אין שם גוף בעל צורה.
אני מבין שלאנשים שמאמינים שדברים על חושיים קורים כל רגע בסביבתם הקרובה קשה קצת להתמודד עם פיסיקה, זה בסדר. אני לא דורש את זה מהם. מספיקה לי ההבנה שלהם שיש כאלה שעדיין לא "גילו את האור", (כלומר, רוב האנשים הנורמלים) ושיש להתייחס אליהם כנשמות תועות מבחינתם. לפחות כמו ההבנה שאני מגלה לצד השני.

שוב, לא הבנתי מה הקשר בין הילה, נשמות, כדורי אור והיפנוזה, מבד הסיבה שציינתי. יכלת לחילופין לקשר את זה לפסיכיאטר שנותן תרופות פיזיות, שמטפלות בנפש, להגיד שזה משפיע על הנשמה, ואז לומר שאני אידיוט, כי הכדורים מתקנים את ההילה. מה הקשר? לא יודע. בערך כמו הקישור שלך להיפנוזה.

אני מסיק מדבריך שכבר ניסית את כל מה שאתה כותב, וראית רוח או שתים (שניים?) אם כך ספר לנו; איזו צורה היא לבשה? צורה במימד הפיסי? כמו בסרטי אימה, או כמו בספרי אימה מהדור הישן? היו לה סדינים? מגוהצים כיאות? לא ראית יותר מדי סרטי רוחות שהכניסו לך אוסף של הבלים לראש? או שמא תכבד אותנו במספר תמונות סטייל אקס-פיילס?

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 22-09-2008 בשעה 09:58.
חזרה לפורום
ישן 27-07-2008, 03:20
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אתה תמשיך לנהל את הפורום..."

בוא אנסה להסביר לך מה הבעיה..

אתה מביא תמונה עם נקודות זוהרות ומעלה השערה שמדובר ב"מקורות אנרגיה של רוחות ואנשים שלא עזבו את המקום"
נקרא לה לבינתיים: השערה א'

אני טוען שאולי מדובר בחייזרים קטנים המעופפים בחלליות בקוטר 314 מיקרון כל אחת
זו תהיה השערה ב'

ואולי מדובר בכלל באבק פיות? <--השערה ג'

ויש גם השערה ד' - אלו פתחים קוואנטיים לעולמות מקבילים, ברגע שימציאו מכונה שתצליח להרחיב אחד מהם אז נוכל לעבור בו

אז אתה רואה? גם אני לא "חסר דמיון ומעוף"
אבל השאלה היא, למה ההשערה שלך (השערה א') עדיפה על כל שלל ההשערות שהבאתי? (ויכולתי להביא עוד..)

כשאתה שואל:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
האם יתכן שיש משהו בכך שאנשים טוענים שכדורי אור (ORBS) קיימים והם מקורות אנרגיה של רוחות ואנשים שלא עזבו את המקום?
התשובה היא כן.
ברור ש"יתכן שיש משהו בכך", שיש סיכוי שזה נכון
בדיוק כמו שיש סיכוי שהשערות ב', ג' ו-ד' שלעייל נכונות..

אבל רגע! יש לי עוד השערה..
היא הרבה יותר משעממת מהשאר, מצטער
השערה ה' - אולי מדובר בהחזר אור המשתקף בעדשה או משהו אחר הניתן להסבר בכלים הפיסיקליים הקיימים היום?
גם לזה יש סיכוי שזה נכון
מעניין אבל למה יש סיכוי יותר גדול.......

חזרה לפורום
ישן 28-07-2008, 06:26
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "חחחח החבר דארקוינג? אנחנו..."

כמו שאמרתי לך לך תתעסק בסרטים המצויירים שלך (והתגובה שלך הייתה ילדותית המשך ככה מתאים לך) ,אתה לא מכיר לא נימוס ולא כלום,אולי על אחרים אתה יכול לעבוד אבל אתה ונימוס ותרבות לא הולכים יחד,עלי זה לא עובד,התגובות שלך מוכיחות שאתה צר מוחין ולא פתוח לשום דבר חדש או כלשהו, גם פה על אחרים אתה יכול לעבוד אבל לא עלי,ונימוס ודרך ארץ הם לא דבר שקיים אצלך.

להגיב זה דבר נחמד,אבל לזלזל באדם זה רק מראה מאיזה אופי אתה נוצרת,ואיזה ראש קטן במציאות יש לך.

שתבין לא נעלבתי מהתגובה שלך,אני רגיל לאנשים מהסוג שלך,רק הדרך שבה כתבת מזלזלת וזה בהחלט חסר נימוס ומעוף וגם קצת תרבות שאין לך.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר