לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2008, 00:45
  משתמש זכר zib zib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.08
אני צריך למצוא שלווה..

מכירים את זה שאתם מרגישים צורך לאהבה? לקרבה?

לחשוק רק בחיבוק אמיתי.. רק במגע אוהב..

לדמיין איך זה יהיה להתגעגע לריחה של בת זוגתי לעתיד... להתגעגע רק לחיוך שלה או לשיר שהיא אוהבת לשיר בשקט..
רק לחשוב על זה ולחשוב על זה...... ועוד קצת לחשוב על זה..

ואז אתה מתעורר בבוקר וקולט שאתה עדיין לבד... מרגיש ריק כל כך...

ולמרות שהצד הריאלי אומר לך " עזוב חברה עכשיו.. אתה לפני גיוס בכלל... מה אתה צריך מישהי שתדאג לך מרחוק שהיה בטירונות... תן לה לחיות בשלווה"... או משהו בסגנון של.." אתה עדיין לא בנוי לקשר בכלל.. אתה צעיר.." אתה עדיין רוצה בקרבה.. במישהי שתוכל לספר לה על המחשבות שבחיים לא העזת לבטא אותם במילים. או סודות שלא גילית לאף אחד...

וזה לא שלא היה לי הזדמנות להכנס למצב כזה.. אני ברחתי מכל דבר אפשרי.. כל פעם שמשהו יכל להתפתח את חתכתי את זה וברחתי..
למה? אני לא יודע.. אני פחדן... עדיין ילד.. לא יודע מי אני ולא יודע מה יהיה...

אבל בכל זאת.. התחושה לא עוברת.. הרצון לקרבה עז מתמיד... ושלווה פנימית אני לא ימצא בזמן הקרוב..

מישהו מכיר את התחושה הזאת?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2008, 11:25
  טומי3 טומי3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zib שמתחילה ב "אני צריך למצוא שלווה.."

צעיר? למה אתה חושב שאתה צעיר? אתה אומר שאתה מתגייס עוד מעט לא? אתה בכלל לא צעיר.

מצד אחד אתה צודק שזה קשה כשאתה בצבא וחברה שלך בבית דואגת וחושבת עלייך ואתה חושב עליה...אבל גם לזה אתה תתרגל...תראה בשביל שיהיה לך קשר טוב כשאתה בצבא אתה צריך למצוא מישהי באמת טובה...בחורה באמת טובה..שתוכל לסמוך עליה שהיא בעיר בלעדייך והיא לא תעשה כלום בניגוד למה שהיא צריכה. שיהיה לך ראש יותר שקט...מישהי שבאמת תעריך ...והיא אותך בחזרה ככה שיהיה קשר טוב.

מצד אחד קצת קשה בהתחלה ...אבל מצד שני...תחשוב על זה כשאתה חוזר מהבסיס...תשוש...מגיע לבית...מתקלח...החברה באה...אתם הולכים לנוח קצת במיטה..אתה משתף אותה במה שהיה..היא משתפת אותך בחזרה...זה כייף.

חברה זה לא תמיד רק "חברה" חברה זה גם החבר ה-כ-י טוב שלך!!! בקשר לזה אתה יכול ליהיות בטוח.
אתה יכול לספר להה הכלל ולשתף אותך....ועם זאת באמת מישהי טובה שתפסתה..ולא איזה מישהי מהשכונות שאוהבת להשתכר עם החב'רה ולא ממש מעניין אותה מחבר שלה...אז היא תיהיה תמידד לצידך ולא משנה מה .

תמידד תנסה לעזור לך ולתמוך בך....עם אתה מרגיש רע עם עצמך בקשר למשהו אתה תמיד יכול לשתף אותה..ורצוי.

יש לי כבר חברה שנתיים וקצת...ואני לא מתחרט על כל רגע...היא הייתה איתי גם כשהיתי בצבא...ובכל מקום ובכל זמן...היו לי מלא מלא חברים לפני שהכרתי אותה...עכשיו פחות...עדיין יש חברים...אבל הם רק עם אני רוצה לצאת לאןם שהו ודברים כאלו..יושבים מדי פעם....כעקרון היא החבר הכי טוב שלי...וכמובן חברה...

על תחפש מישהי..על תרדוף אחרי בנות....הבחורה שצריכה לבוא היא תבוא לבד...אבל תדע גם אתה להתעניין יותר.

בהצלחה.
ישן 02-09-2008, 18:30
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zib שמתחילה ב "אני צריך למצוא שלווה.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zib
מכירים את זה שאתם מרגישים צורך לאהבה? לקרבה?

לחשוק רק בחיבוק אמיתי.. רק במגע אוהב..

לדמיין איך זה יהיה להתגעגע לריחה של בת זוגתי לעתיד... להתגעגע רק לחיוך שלה או לשיר שהיא אוהבת לשיר בשקט..
רק לחשוב על זה ולחשוב על זה...... ועוד קצת לחשוב על זה..

ואז אתה מתעורר בבוקר וקולט שאתה עדיין לבד... מרגיש ריק כל כך...

ולמרות שהצד הריאלי אומר לך " עזוב חברה עכשיו.. אתה לפני גיוס בכלל... מה אתה צריך מישהי שתדאג לך מרחוק שהיה בטירונות... תן לה לחיות בשלווה"... או משהו בסגנון של.." אתה עדיין לא בנוי לקשר בכלל.. אתה צעיר.." אתה עדיין רוצה בקרבה.. במישהי שתוכל לספר לה על המחשבות שבחיים לא העזת לבטא אותם במילים. או סודות שלא גילית לאף אחד...

וזה לא שלא היה לי הזדמנות להכנס למצב כזה.. אני ברחתי מכל דבר אפשרי.. כל פעם שמשהו יכל להתפתח את חתכתי את זה וברחתי..
למה? אני לא יודע.. אני פחדן... עדיין ילד.. לא יודע מי אני ולא יודע מה יהיה...

אבל בכל זאת.. התחושה לא עוברת.. הרצון לקרבה עז מתמיד... ושלווה פנימית אני לא ימצא בזמן הקרוב..

מישהו מכיר את התחושה הזאת?

ניכר התסכול בדבריך.
השאלה היא למה אתה מרגיש כה זקוק לבת זוג כ"כ עד כדי כך שהיעדרותה מתסכלת אותך?

אשמח אם תשתף.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר