לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2008, 17:34
  משתמש זכר tenli tenli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.08
אני חייב עצה, אני מרגיש חרא עם עצמי...

לאחותי יש חברה שראיתי רק פעם אחת בחיים שהיא באה אלינו הביתה. באותו זמן לקחתי ממנה את המסנגר שלה ומאז אנחנו מתכתבים מידי פעם.
אחותי עברה דירה לפני חודש ויצא שבימים האחרונים בבוקר אני לבד בבית. שאלתי אותה במסנגר אם בא לה לבוא אליי והיא אמרה סבבה. אתמול היא באה אליי, ישבנו בחדר וסתם דיברנו, ניגנתי לה בגיטרה... כשהיא הלכה היא נתנה לי נשיקה בלחי. דיברנו קצת על יחסים ואמרתי לה שכרגע לא מתאים לי קשר רציני. בקיצור אתמול בלילה שאלתי אותה אם בא לה לבוא אליי גם היום בבוקר והיא אמרה סבבה.
היום היא באה ושוב דיברנו ואז שאלתי אם אפשר לנשק אותה והיא אמרה שהיא מרגישה מוזר עם זה כי אני אח של חברה שלה, אמרתי לה אז מה מה הקשר... היא השתכנעה ואמרה סבבה והתנשקנו, פתאום היא שואלת אם אני חרמן ואמרתי שכן, בקיצור מפה לשם הגענו למצב שהיא עושה לי משהו טוב (שאני לא יכול לפרט בפורום הזה). ומאחרי אותו רגע לשנינו היו רגשות מעורבים. היא נורא נלחצה ואמרה שאסור שאף אחד ידע מזה, נראה כאילו שהיא הצטערה על זה, ניסיתי להרגיע אותה ואמרתי לה שזה יהיה רק ביננו.
כשהיא הלכה היא אמרה שאנחנו לא חייבים כלום אחד לשני מבחינת קשר ואמרתי לה שכן אני יודע. ואז היא שאלה אם אני רוצה לצאת איתה מתישהו לבלות, אמרתי לה שנראה כבר... אני לא רוצה קשר רציני איתה והיא יודעת את זה, ובכל זאת היא רוצה לצאת איתי.
בקיצור, סיפרתי על המקרה הזה רק לידידה טובה שלי והיא אמרה שעשיתי טעות גדולה שעשיתי את זה עם חברה של אחותי. אני לא יודע איך לצאת מזה עכשיו ולא יודע אם כדאי לנו לעשות את זה שוב מחר בבוקר. אני פוחד גם שהיא תכנס לדיכאון אם אני יגיד לה שלא בא לי לראות אותה שוב אחרי מה שקרה.
מה אתם אומרים ? מה לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2008, 17:48
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tenli שמתחילה ב "אני חייב עצה, אני מרגיש חרא עם עצמי..."

תעבוד עפ"י שיטת הבידוד והשמירה על הקיים.

הבעיה הבודדת היא: בא לך סטוץ, והיא מכוונת למשהו רציני. כלומר- התדרים שונים.
שמירה על הקיים: ה"ידידות שלכם".

כשאנחנו מסתכנים, אנחנו חייבים לחשוב מה אנחנו מפסידים, מרוויחים, ויותר מהכל- על מה אנחנו שומרים.
אני לא חושבת שהקשר שלכם יניב פירות של שמחה ותענוג, כיוון שיש בניכם דיסהרמוניה (חוסר תיאום).

תסביר לה במילים עדינות וסבלניות שחשבת על כל מה שקרה והבנת כמה דברים.
1. אתה לא רוצה קשר, לעומתה.
2. היחסים שלה עם אחותך מאוד מערערים אותך.
3. אתה יותר מהכל מעוניין לשמור על הידידות, ושאתה לא רואה מקום לקשר רומנטי רציני מהקשר הזה.
4. אתה לא רוצה לפגוע בה.
5. כדאי מאוד לנתק את האקטים האלה, לא להפגש כשאתם לבד, כי את המתח המיני כל אחד תופס אחרת- וזה מועד לפורענות.

אין לה אלא להבין ולהשלים. היא תודה לך, בעתיד אם לא עכשיו.

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר