לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2008, 20:27
  משתמש זכר yoni_kudai yoni_kudai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.08
שלח הודעה דרך ICQ אל yoni_kudai
הודעה|רק לאוהדי בית"ר !!!!!!!!

הקהל שלנו נהיה אדיש ברמות שזה לא יאומן.. תבינו היה פאדיחה נגד קרקוב נקברנו הכי עמוק שיש באדמה ומכאן הדרך לפירוק סופי קרובה מאוד.. אני רוצה שתבינו מספר מילים.. (שאנשים ונולדו ביתרים והם יכולים להיות סבא שלי לימדו אותי) איך שאתה תהיה ביציע ככה השחקן שלך יהיה על הדשא.. ברגע שאתה בא שאנן למשחק מול סכנין ולא בטירוף של משוגע השחקן שעולה על הדשא יהיה באותו אדישות.. ואני לא אומר שצריכים לעודד 90 דקות אבל אתה מעודדים תיכנסו לטירוף.. פעם היו מעודדים לפני המשחק, 5 דק' ראשונות ולפי מהלכים במשחק וזה היה מספיק כדי להרתיע את היריב ולתמוך בקבוצה לכיוון ניצחון. אז תתחילו להיכנס לאווירה.. עוד שבוע מכבי ואני רואה אנשים באדישות יתר..(פעם היו מחכים שאפילו ילד קטן יגיד עליה כדי למצוא סיבה לראות את האהבה הכי גדולה שלנו בבית וגן) אז יאללה תתחילו להתעורר ולהיכנס לאטרף.. ביום שישי הבא יומיים ליפני המשחק ב11 כולם, אבל כולם! מגיעים להראות לקבוצה (החדשה שלנו) איזה גב יש מאחוריהם ולהראות לכולם שביתר זה ביתר מאז ומתמיד והיא בחיים לא תהיה דבר אחר.. ביתר של האוהדים! תפיצו בכל מקום שאתם רק יכולים שיום שישי זה יותר חשוב מאימון פתיחת עונה (כי זאת הפתיחת עונה האמיתית שלנו) אז אנחנו רוצים שישי הבא לראות לא רק כמות אלה גם איכות! פחות מ500 איש יהיה שווה לכישלון.. תעשו חושבים טוב ותפסיקו להסתמך על החבר שיבוא במקומכם כולם מגיעים אתה וגם החבר!
הארגון הכין לשחקנים לאוהדים הפתעות כולם לבוא..

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר