לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2008, 19:07
צלמית המשתמש של Trezeguet
  Trezeguet Trezeguet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Trezeguet
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "ישראל - שוויץ - אשכול המשחק"

אני חושב שכל העניין בבית הזה הוא מאוד מאוד לא מסובך כמו שמנסים להוציא אותו הפרשים השונים. הפעם ישנם שאומרים שישראל חייבת לעלות מבית כזה (ויש כאלה שברוב חוצפתם וחוסר מקצוענותם טוענים שכל הישג אחר הוא כישלון - *אהם* אבי לוזון *אהם*) ויש שאומרים שישראל לא ברמה, מעולם לא הייתה ברמה ולא פייבוריטית לעלות ולא נעליים, כמו הטור המעניין הזה של אבי מלר.

לדעתי בהסתכלות נקייה על סגל השחקנים - אנחנו לא עולים לא על שוויץ ולא על יוון. במקרה הטוב, משתווים אליהם. וגם אם היה לנו חומר שחקנים טוב משלהם, אז מה? גם לביית"ר היו שחקנים יותר טובים משל קראקוב ובכל זאת אכלנו מהם חמישייה. מה שקובע זה הקבוצתיות והמסורת, ובמאפיינים האלה ישראל היא האחרונה שיכולה להתגאות.

אבל בסופו של דבר, כמו שזה נראה, ישראל אמנם לא פייברוטית, אבל ההגרלה הנוכחית היא הרע במיעוטו. אין מקום לשאננות אבל יש סיכוי, מול נבחרות ברמה שלנו יש סיכוי.

למרות שככל שאני חושב על זה יותר ויותר, האם לא שווה עוד אכזבה אחת קטנה לאוסף בשביל שהמושחט לוזון ילך הבייתה מוקדם מהרגיל?

חזרה לפורום
ישן 06-09-2008, 22:03
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "ישראל - שוויץ - אשכול המשחק"

גבירותיי ורבותי, קבלו את השחקן החדש - התחת של קשטן.

דיברו על גרנט ועל צורת המשחק שלו.
ביקרו את העובדה שהוא השיג נק' במזל.
הנה התסריט הזה חוזר.

נגמר 2:2, אחרי משחק שבלוני ומשעמם, עם חילופים תמוהים.
להחליף את קולאוטי שהיה השחקן היחיד שניסה לעשות התקפה, במקום להוציא את עומר גולן שלא עשה כלום.
אבי סטרול עגלה, ומעניין לי ת... שהוא משחק בחו"ל. קינן יותר טוב בהרבה.
קוזוקין הפתיע אותי. מוזר שהוא לא בהרכב בית"ר, ואולי עדיף לו לחפש קבוצה שתתן לו דק' משחק - נסיון.
שחקן גבוה, חזק ומהיר, עם שליטה טובה בכדור והכי חשוב - כושר טוב.
בדקה ה-60 הנבחרת שלנו נראתה כאילו הם אחרי מלחמת ששת הימים. אלוהים יודע מה עשו איתם שנה שלמה.

וחבל שנבחרת הכדורסל הפסידה לבוסניה, היה משחק צמוד רוב הזמן
חזרה לפורום
ישן 06-09-2008, 22:44
צלמית המשתמש של 4l0n
  משתמש זכר 4l0n 4l0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05

ראיתי את המשחק ואני עצבני. אני עצבני כי לא היינו צריכים להפסיד.
קשטן עם שיטת משחק מוזרה. ואחרי שהוא רואה שהיא לא עובדת הוא ממשיך איתה בכוח ונזכר לשנות אחרי הרבה זמן. מה, הוא לא ידע לפני המשחק שהשוויצרים פיזים וגבוהים?
גם החילופים לא היו משהו. כמו שאסף אמר היה צריך להוציא את עומר גולן במחצית במקום את קולאוטי. קולאוטי, למרות החיסרון של הנבחרת, לקח הרבה מאוד כדורי גבוה ולצד בן סהר לידו יכלו לקרות דברים יפים.
וכמו שברקוביץ' אמר, יוסי לא צריך לשחק באגף אלא באמצע. ראו טוב מאוד במשחק שכשהוא באמצע יש מהלכים טובים.
הגנה מצויינת. סטול ובן חיים מעולים. זיו וקוזאקין קצת פחות אבל שיחקו גם כן טוב מאוד.
היו פעם-פעמיים ששוויץ חדרו את ההגנה (מהאגף) ובמזל לא נגמר בשער.
שוויץ נבחרת לא טובה ולא ניצלנו את זה ל-3 נקודות. היינו תלויים בעצמינו כאן בבית ולא עמדנו במשימה.
וצריך להפסיק כבר עם לחזור מפיגור.. רבאק למה אנחנו משחקים טובים רק אחרי פיגור? קשה לשחק טוב מההתחלה? זה כל כך מעצבן..
וברקוביץ'.. תגידו מה שתגידו על הפרשנות שלו, הוא צדק בכל מילה שהוא אמר.

לסיכום? התחלה גרועה עם המשך קצת יותר מעודד. עלייה למונדיאל אפשרית מאוד אבל יהיה צריך לעבוד קשה, כי כמו שנראינו היום אין לנו בכלל מה לחפש. אנחנו תלויים רק בעצמנו. צריך סוף סוף לעלות!
חזרה לפורום
ישן 06-09-2008, 22:48
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03

פעם שער שיווין של ישראל בדקה 90+ היה משמח אותי כל כך

היום זה פשוט מגעיל אותי , לא הגיע לנו לכבוש גול אחד אפילו

קשטן משחק פחדני , אי אפשר לעלות למשחק בית עם חלוץ אחד ולשים את עומר גולן בקישור

בוזגלו לא יכול לשבת 90 דקות על הספסל בזמן ששחקנים כמו כיאל , אוחיון ותמיר כהן על המגרש עם כל הכבוד לכל שחקן בנבחרת הזאת
לכיאל אין מקום בנבחרת
אם יש 2 שחקנים שהם מנייה בטוחה בהרכב שלנו זה בניון ובן חיים
בניון גם שהוא חלש יודע לתת את המסירה או השער ברגע הנכון ובן חיים , כל מילה מיותרת

עריכה : לא ראיתי את דקות הסיום , לא ראיתי את ישראל משווה יצאתי כמה דקות לפני ה2-1
הבנתי שקוזוקין היה טוב בסיום
עד דקה 70 הוא לא היה במשחק , הוא אולי תותח אבל הוא לא מתאים לנבחרת
עומרי קנדה צריך להיות המגן הימני של נבחרת ישראל

נערך לאחרונה ע"י כחול משוגע בתאריך 06-09-2008 בשעה 22:57.
חזרה לפורום
ישן 07-09-2008, 08:45
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
רק בישראל...

קודם כל, היה לנו מזל ענק. לא הגיע לנו תיקו. הגנה כזו חולמנית(השער השני של שוויץ) היתה חוטפת 5 שערים מול קבוצה נורמלית(אתם יודעים, כזו שבדירוג היא 10 מקומות תחתינו - כמו דנמרק ושבדיה...).

קשטן פשוט השלים שעות שינה במשחק, במקום לעשות חילופים משמעותיים לפני/אחרי השער השני שחטפנו הוא ישב רדום על הספסל. ברמת גן לא צריך להירדם! צריך לשבת על כל קבוצה כאילו אין מחר!

מי יודע, אולי בהתאחדות ראו את אותו משחק כמו שאנחנו ראינו ולא את המשחק שקשטן ראה("משחק הירואי של השחקנים, שפו, פשוט שפו"). והתירוץ שהיה חם ולח?!?! אפשר לחשוב ששחקני שוויץ גדלו במדבר סהרה(טוב, נו, חוץ משני אלו שהיה להם 5 שכבות מלאנין על העור...), הלו! השחקנים שלנו אמורים לדעת לנצח גם ביום חמסין באילת! זה ההגדרה של משחק בית בזירה הבינלאומית! שהמארח הכי מורגל לתנאים המקומיים!

בבית אנו צריכים להראות לאורחים מי כאן שולט! זה לא היה אתמול.

תסיקו מסקנות!!!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר