לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2008, 11:13
  Guess Guess אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.08
מחפש את עצמי..

צהריים טובים לכולם..

איך עובר עליכם השבוע? מקווה שמצוין..

יושב לי משהו על הלב לא מעט זמן והחלטתי כן לשתף, סיימתי קשר לא פשוט לא מזמן,
ישמע קצת מופרך אולי מוזר, אבל לא היה לי קשר מעולם מכיוון שהעדפתי לא להפגע בסופו של דבר אחרי מספר אינסופי של פגיעות שהגיעו.
הקשר שהיה לי היה עם בחורה, שהיה לה את כל מה שגבר יכול לרצות באשה שלו, ובמקביל, היה לה את כל מה שגבר לא רוצה בבחורה שלו. תחילת הקשר הכל היה מדהים, ובאמת רק הייתרונות היו והחסרונות נעלמו.. ועם הזמן החסרונות התעצמו על הייתרונות, בפגיעות בריבים בשיחות.. בהכל.
בפרידה, ידעתי את הצעדים שהיא הולכת לעשות לפניה, לפני שהיא בכלל חשבה שהיא תעשה את זה, ידעתי שהיא תעשה אותם, כי היא צריכה להפיל מישהו ש"פגע" בה, כדי להתחזק.. ובאמת נפלתי בנוק אווט.

הצלחתי להתאושש, ובאמת שלא חסר לי דבר בחיים, יש לי עבודה מעולה, כל דבר שמישהו שמשתחרר מהצבא יכול לרצות - השגתי - ואני ממשיך קדימה..
מתסכל אותי שניסיתי להתחבר לכמה בחורות והן היו מעוניינות והכל היה טוב, ופשוט פתאום נעלמו, פתאום "בקשר" - הרבה דברים לא מובנים..
זה לא שאני בלהט להכנס לקשר - אלא שזה משהו שאני נורא רוצה ונורא חשוב לי .. כי זה סוג של בסיס שמחזיק אותך שפוי ברגעים של אי שפיות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2008, 15:20
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Guess שמתחילה ב "מחפש את עצמי.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Guess
לא היה לי קשר מעולם מכיוון שהעדפתי לא להפגע בסופו של דבר אחרי מספר אינסופי של פגיעות שהגיעו.

הקשר שהיה לי היה עם בחורה, שהיה לה את כל מה שגבר יכול לרצות באשה שלו, ובמקביל, היה לה את כל מה שגבר לא רוצה בבחורה שלו.

ידעתי את הצעדים שהיא הולכת לעשות לפניה, לפני שהיא בכלל חשבה שהיא תעשה את זה, ידעתי שהיא תעשה אותם, כי היא צריכה להפיל מישהו ש"פגע" בה, כדי להתחזק.. ובאמת נפלתי בנוק אווט.

הצלחתי להתאושש, ובאמת שלא חסר לי דבר בחיים, יש לי עבודה מעולה, כל דבר שמישהו שמשתחרר מהצבא יכול לרצות - השגתי - ואני ממשיך קדימה..
מתסכל אותי שניסיתי להתחבר לכמה בחורות והן היו מעוניינות והכל היה טוב, ופשוט פתאום נעלמו, פתאום "בקשר" - הרבה דברים לא מובנים..
זה לא שאני בלהט להכנס לקשר - אלא שזה משהו שאני נורא רוצה ונורא חשוב לי .. כי זה סוג של בסיס שמחזיק אותך שפוי ברגעים של אי שפיות..

אני מזהה שסיפור שלך כמה חלקים.
1. מנעת מעצמך קשרים בשל הפחד להפגע.
2. בסופו של דבר התעלית עליהם כביכול והתחלת קשר שהתחיל טוב והסתיים רע.
3. הסיום הרע הביא אותך לשפל והביא לבחורה תחושת ניצחון.
4. כעת אתה מנסה לגשש, אבל הכל מתמסמס לך.
5. אתה מתוסכל מהלבד.

אז אתה טוען שיש לך הכל, ידידי. אבל לפעמים החומר לא מספק (עבודה, כסף וכו'). אז בעצם יש לך כמעט הכל, כי חסרה לך שלוות נפש- שאתה תולה בקיום בת זוג בחייך.
הגישה הזו מוטעית, כיוון שעליך להיות מאושר ושמח גם אם אין לך בת זוג. בת זוג היא בונוס, ולא משהו שאמור להשפיע על האושר שלך.

סביר להניח שהביטחון שלך נפגע כתוצאה מהפרידה ואתה משדר החוצה תסכולים.
אני חושבת שאתה צריך להפסיק להתעסק ב"מתי כבר מישהי נורמלית תרצה אותי?", ולהשקיע בעצמך.
תחזק את הגוף והנפש, תעלה את הביטחון והדימוי העצמי שלך, תהיה שמח במה שיש לך, ובכך תשדר לסביבה שאתה בחור מהאגדות. בך תשיג המון! והבחורות (ובכלל בני אדם) יסתובבו סביבך... ואתה תהיה מוקד משיכה מעניין, כמעין אבן שואבת.

מחזקת את ידיך.

ישן 08-09-2008, 23:07
  Guess Guess אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.08
..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "[QUOTE=Guess]לא היה לי קשר..."

איזו תגובה שכיף לקרוא..

שלוות נפש זה דבר נורא חשוב בחיים וכן אני משתדל להשיג אותו בכל רגע נתון.
בת זוג זה בהחלט בונוס בחיים, אבל זה בונוס שממש עושה לי טובה, סוג של "מקום לברוח בשעת צרה", כן יש את החברים, וגם עם הזמן מגלים מי הם החברים האמיתיים שלך,
ויש גם את אלה שעוזרים להכל להתמוסס מתחת לרגליך.

אני לא בראש של "מתי מישהי נורמלית תרצה אותי?" אני לא במרוץ, פשוט אם אני רואה מישהי שאני חושב שיש חיבור אז אני ממשיך לכיוון, ופשוט משהו שם נעצר ולא ממשיך הלאה, כאילו נרתעות.

אמרתי שיש לי הכל - לא התכוונתי מבחינה חומרית, יש לי בית שאני גר בו, יש לי משפחה שאוהבת אותי, וחברים מסביבי - עבודה וכסף זה דברים נלווים.. כמו שראיתי באיזו סדרה בטלויזיה,
"כסף לא יעשה אותך מאושר, אבל הוא מארח אותך נפלא.." וזה נכון.

אני יודע שזה נורא טבעי הרי, שכל בנאדם ירצה את הבת זוג שלו, אבל ברגע שיש לי את זה בחיים, זה בסיס נורא חזק שאני נותן לו להחזיק אותי.. מחבר אותי לקרקע בהמון מקרים שאף אדם אחר לא יוכל לעשות מלבדה - או אני עם עצמי, ושיש את התמיכה הזו, זה פשוט הרבה יותר קל, הרבה יותר טוב, הרבה יותר חי..

תודה על התגובה,
באמת גרמת לי לחייך..
המשך לילה מקסים..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר