לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2005, 11:36
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אתגר מכתב האהבה המרגש ביותר

שלום חברים

לכבוד סוף השבוע הבאנו לכם אתגר מעניין ביוזמתו של BOSS11 שמגיע לו קרדיט על זה .

אתם מוזמנים לכתוב באשכול זה את מכתב או שיר האהבה שרציתם תמיד לכתוב לאותו אחד או אחת ולא שלחתם או שכן שלחתם.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
כל גולש מוזמן להעלות מספר יצירות שכתב ולבחור רק אחת שלמעשה תיכנס לאתגר החדש לנו (יש לציין זאת בהודעה)
בעוד כשבועיים מהיום ב 25/3 אנו נסגור את האתגר ונעלה להצבעה בקרב חברי הפורום את האפשרות להצביע מי הוא השיר / מכתב האהבה המרגש והאהוב ביותר, והזוכה יזכה בצלש

אז קדימה הוציאו את המשורר שבכם ולעבודה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
שיהיה לכולם בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 12-03-2005 בשעה 14:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-03-2005, 16:38
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
רעיון ממש מתוק.. אפשר לגנוב?:)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי it5ik שמתחילה ב "מכתב האהבה שלי"

והממ... אני כתבתי מכתב תודה לאהבה שנגמרה...(מזמןןןןןןן) אני מניחה שזה לא מתאים{?} :\

ממ... לא כתבתי לנסיכה שלי מכתב אהבה, לא יצא לי עדיין חחח מצחיק, אני כל כך עסוקה בלהיות איתה שאנחנו שוכחות בכלל מתנות... עם הזמן זה יגיע, המוזה הזאת.

בכל מקרה יש לי שיר אהבה שכתבתי למישהי שרציתי, אחרי שהיא קראה את זה סופית היינו ביחד חחח אבל זה נגמר ממזמן... ואני בחיים לא אחזור אלייה שוב, אבל אעתיק את זה כלעומת שנכתב כולל ההקדשה... למרות שכיום אני עם זוהר שלי ואוהבת כל רגע איתה...!!!
אז, ככה:

להחזיק את ליבך - תות
יושבת לי ב6 בבוקר מול המחשב
שומעת שירים עצובים, שירים שמזכירים לי אותך...
מסתכלת על תמונה שלך, עצבות בפניי...השפתיים שלך,
רוצה למשש אותן, העיניים שלך, רוצה להסתכל לתוכן,
הצוואר שלך, רוצה להניח ידי עליו, להרגיש את הדופק שלך, מאיץ ומאיץ למגעי...
איני רואה את ליבך, אבל רוצה אני לחדור לתוכו, לחדור לך לנשמה ולנשק.
עוצמת עיניי ומדמיינת, מדמיינת אותך שוכבת במיטה- אותי מתקרבת, בשקט, בשקט,
מלטפת את העור הרך שמעל שדך, צמוד לליבך...
מכניסה את ידי לגופך, אצבעותיי נעלמות לאט לאט בתוכך, אינך מרגישה כאב, אני לוקחת את ליבך לאט לאט,
מוציאה אותו מתוכך.
אני לא פוגעת בך, לא מנסה להכאיב לך וכמובן שלא להמית אותך, רק רוצה להחזיק את ליבך רגע קט,
להרגיש אותו בידי, פועם,
לחבק אותו בידיי, להגן עליו ולא לעזוב לעולם.
אומנם ליבך אינו שלי, אך מקווה אני שיום אחד יהיה,
רוצה להרגיש את ליבך רק פעם אחת בידיי, לחבק להגן, ולא לעזוב ...לעולם.

*מוקדש לשירני שלי... אני אוהבת אותך יפה שלי...*

(אני עם זוהר, שירן היא אקסית!)
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-03-2005, 15:20
צלמית המשתמש של *~crazy girl~*
  *~crazy girl~* *~crazy girl~* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל *~crazy girl~*
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אתגר מכתב האהבה המרגש ביותר"

אנשים סאחטיקות עליכם!!! רומנטיקנים לאללה הא?!... טוב יש לי פה משהו שלא כל כך משתווה לשלכם אבל בכל זאת אני מנסה...

את האור לעיניי אחפש בתוך לבך...
את האהבה לליבי אחפש בתוך עינייך...
את הנשיקה המתוקה אגנוב משפתיך
ואת זמני האבוד אחזיר כשאהיה קרוב לליבך...
בלבי ננצרת ושם תשאר
את ליבי כבשת...
מהר- זה לא ייגמר...
אעשה הכל אותך לכבוש...
במקום להתייאש, אספור עד שלוש
ואמשיך לי בדרכי כדי להביא את ליבך לליבי שלי...
ימים ולילות עליך חושבת,
ובליבי תוהה מתי אהבתך אליי תפסע?!
מתארת לעצמי:
אותי, אותך ואת העולם שגמע.
גופינו קרובים,
ידינו נוגעים.
עניינו עצומות
ושפתינו מתנשקות.

חלום! אשקרה חלום!
צובטת את עצמי,
מתעוררת מחלומי,
וחוזרת לעולם...
שאמור להיות מושלם.

ישן 22-03-2005, 15:49
  spring spring אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.05
מכתב אהבה בכאילו..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אתגר מכתב האהבה המרגש ביותר"

שלום לכולם.. המכתב שרשמתי הוא מכתב שונה משאר מכתבי האהבה הסטנדרטים, זהו מכתב שרשמתי לאיש אהוב ומדהים שנאלצתי לנתק איתו קשר בעל כורחי... המכתב לא נשלח אולי מהסיבה הפשוטה שלא היה בי מספיק כוח נפשי למסור לו את מה שעל ליבי... מכתב אהבה, אולי פרידה אתם תשפטו...

קצת קשה לי להתחיל... ככה זה כשאתה לא יודע למי אתה כותב, כשאתה לא מכיר את האדם עליו אתה יושב וחושב בשעות הקטנות של הלילה, כשאין אף אחד בסביבה.
אם מישהו היה מציץ עכשיו מאחורי גבי, הוא ודאי היה חושב שאני כותבת מכתב אהבה... אירוני לא? ואולי זה כן סוג של מכתב אהבה. נכון, זו אהבה אחרת, אבל עדיין... היא אמיתית. היא הייתה והיא תישאר, וזה הכי כואב. שעם כל מה שעשית לי, היא נשארה. אני עדיין חושבת עלייך, עדיין זוכרת את השיחות הליליות שלנו. אתה יודע שמתחיל לשעמם לי בלילה?.. גם זה אירוני. הרי מזמן כבר התרגלתי לא לישון, לפחות לא בלילה. אז עכשיו אני כותבת, כותבת המון לרוב דברים תמוהים וחסרי משמעות ותוכן לדעתי. נגמרו לי הדמעות. נשארו לי רק המילים, וגם הן מתחילות לאבד משמעות...
מצחיק לא? אתה לימדת אותי לבכות שוב. להרגיש. לא לפחד להחשף. לא לפחד להיות כנה עם עצמי, אמיתית. דווקא אתה...
ועכשיו אני יושבת ולא יכולה להפסיק לחשוב עלייך. וזה משגע אותי, זה מעצבן, אתה שווה את זה בכלל?! אתה שווה את כל הכאב הזה, שווה שאבזבז את הזמן שלי במחשבות עלייך?!
אני לא יכולה לשקר לעצמי. כן. אתה שווה את זה. לא משנה כמה פגעת בי ובאחרים, אתה שווה את זה. ואם תהית אז כן, גם זה כואב ( פאק, לנשום כואב עכשיו).
מה שלא הורג אותך מחשל אותך, נכון?... יופי אז אני מחושלת. וואחד מחושלת.
בסדר, אתה שם למעלה (לא שאי פעם האמנתי בו, אבל בשביל הפואנטה), הבנתי את הרמז. המסר עבר, יותר ברור מאי פעם. לא לבטוח באף אחד. לא להחשף. לעולם לא למוטט חומות הגנה, לא לתת לאף אחד להכנס. לעזאזל. עכשיו אני חזקה, טוב? אתה אמרת לי שיש בי כוח. אתה האמנת בי כשאני איבדתי תקווה, אתה לא נתת לי לוותר גם שהרחקתי אותך ואת כולם ממני. אז הנה, עכשיו תראה את הכוח הזה. אני לא מרשה לעצמי להתמוטט שוב. הספיק לי. ואם זה אומר שאני אבנה מחדש תוך שנייה את כל החומות שלי ולא אוריד אותן שוב אז ככה זה יהיה.
לכל דבר יש מחיר, ואני הרי רגילה לשלם מחירים כבדים...
איש שלי... יודע מה הכי עצוב? אתה לעולם לא תקרא את זה. אני לא אשלח את המכתב הזה. אין לי לאן... וחבל...באמת חבל. שאיבדתי אותך. שאין לי למי לשלוח את המכתב הזה. שחייתי באשליה כמה חודשים. שאתה לא קיים.
ישן 24-03-2005, 08:58
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
יפה שלי

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 36.
אשר ביקש לפרסם את המכתב בעילום שם :

להביט עליך יפה שלי, זה תמצית חיי בהווה.

שוכבת במיטה מחוברת למכשירים כה רבים, שממשיכים את חייך ואת בעולם משלך.

תפקחי עיניים, התגעגעתי לראות את העיניים המדהימות הללו, עם החוכמה הרבה והחיוך השובב בתוכן.

העיניים הללו, שהסתירו היטב את הסבל הנורא, את הכובד מהחיים, שהסתירו את הצער וידעו לשדר רק עידוד ותמיכה.

פקחי אותן אהובה, הביטי בי ותני לי כוח להמשיך הלאה.

תני לי סימן קטן, לדרך בה את רוצה כי נמשיך בה.

ועשיתי כל כך הרבה ויכוחים והתמקחויות עם האל. וכל יום אני יורד בבקשה שלי.

אוי, כמה תכעסי עלי על הבקשות שלי, אוי....אבל, אהובה, אני מחכה ליום הזה, שתקומי עם מבט חמור ותגערי בי עם לשונך החדה כתער, כמו שרק את יכולה לעשות.

אני כל כך מתגעגע אליך, לויכוחים הפוליטיים הסוערים, להתרוצצויות שלך, לסרקזם, לצחוק המתגלגל מכל שטות, לנגינת הפסנתר ושירתך המלווה, לעידוד, להבנה הנפלאה שלך, לקבלה המקסימאלית שלך אותי ואת האחר, לנתינה שלך, לשקט שלך.

מתגעגע לקבל חיבוק.

מתגעגע אליך.

גיבורה שלי, מעטים האנשים בעולם הזה, אם קיימים כאלו בכלל, שיכולים לעמוד במקומך זה. כמה כאב וסבל חווה הגוף היפה שלך, כמה צער חוותה הנפש, כמה קושי, כמה רוע ואת חזקה מפלדה, בגבורה עמדת בכל.

זהו הקרב האחרון-אנא המשיכי להילחם. אחר רק תשעני עלי, אני אלחם בכל השדים, אלחם בחושך, אעשה הכל ואת רק תישעני עלי.

שוכבת פה מולי כמו נסיכה, כולך מקרינה רק טוהר ואת הטוב העצום, שנהגת להסתיר מכולם עם קשיחות כה רבה. ואת הקשוחה, שמנהלת ביד רמה את כולם, מסתירה בתוכך את הלב הנפלא הזה, שדואג לכולם, חושב על כולם. תמיד קודם כולם ורק אחר כך את.

ואין פה איש, שלא מתלהב מיופייך או מחוזקך. אין פה אדם, שלא התרשם מאופייך המדהים.

וכל המשפחה וכל אהובייך ויקיריך איתך, כולנו כאן.

שרים, מספרים לך, בוכים. כולנו כאן בכל שניה מהיממה. ואנחנו חסרי אונים.

קשה בלעדי העידוד, שנהגת לתת לנו. הרי את מקור הכוח של כולנו. והנה את דוממת לך.

פקחי את עיניך – לא משנה מתי, אני תמיד אהיה פה.

אני פוחד לעצום עיין, שמא אפסיד את הרגע.

ואני אומר לעצמי, שהכל יהיה בסדר. שנגשים את כל החלומות, שנחיה חיים מאושרים עד הסוף. רק עוד קצת לסבול, להיות חזקים וזה יעבור.

וכל דבר שנאמר, כל מראה שנראה, כל נשימה שאני נושם, הכל תמיד מזכיר לי משפט שאמרת, או צחוק שצחקת.

פורים בחוץ, ולך יש יום הולדת. לפני חודש, איש לא האמין, שנגיע גם ליום זה ואת מנצחת אפילו את הסטטיסטיקה. אני יודע, שאת מסוגלת לנצח גם בקרב האחרון.

אני אפצה אותך בשנים הבאות על ההפסד הזה-מבטיח.

יום הולדת שמח, אהובה.

רוצה שאחפש אותך למשהו? אם היית שומעת אותי היית צוחקת. אני יודע. אני צוחק עבורך מהשטות הזו.

תפקחי את העיניים בבקשה.

לא נמאס לך לשמוע אותנו כל היום? אני בטוח שנמאס לך מעודף תשומת הלב ומהכרכורים סביבך -

תפקחי את העיניים, פיתחי את פיך ותגידי לנו "אולי תתנו לי לישון, אני חולה, צריכה מנוחה". בבקשה. אני מבטיח לך, אני מוציא באותו רגע את כולללללללללם, חוץ מאת עצמי.

כולם שמחים בחוץ ואנחנו בעיצבוננו נחנקים.

מתגעגע אליך כל כך, שועלה נועזת ואמיצת לב.

אהבה עזה לי אליך, אהבתי אותך מן האות הראשונה, ידעתי זאת מייד בשניה בה הבטתי בך. את, האישה שכל גבר היה רוצה. ואהבתי רק גדלה מיום ליום וכך גם הערצתי. אוהב אותך יותר מאשר את חיי.

הבטחתי לך, שאתן לך ללכת בכבוד, אבל אני ממש לא מסוגל. לא מסוגל להתגבר על העדפת הכמעט יש, מאשר אין בכלל.

אם מנטאלית את לא מסוגלת לחזור לעצמך, אל תחזרי אהובה, אל תחזירי בשביל לסבול. אני יודע שעם זה לא תוכלי להשלים. אבל אם יש סיכוי, שתשובי לעצמך, אז אני כבר מתחנן עשי עוד מאמץ קטן.

ובינתיים, נוחי אהובה. נוחי.

אני לצידך, אוחז בידיך. ממתין לשובך.

וסלחי לי, שלמרות הכל, למרות המקצוע, למרות הידע , לא הצלחתי לעזור לך.

הלוואי ויכולתי להיות במקומך או לפחות להתחלק איתך בסבל ובכאב, הלוואי. סלחי לי גם על זה.

אל תשאירי אותי בלעדייך.

פקחי עיניך.

שלך.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:54

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר