לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2008, 22:15
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
על מה שבלב.

מתמיד נתפסתי כבחורה טובה מידי, לעיתים זה בא בעוכריי.
מעולם לא הבנתי כיצד אנשים שלא מכירים אותי מקטלגים אותי בנישות, אבל משום שמדובר בסוג של מחמאה, אף פעם לא ניסיתי להתמרד.
אני לא באמת חושבת שניתן או כדאי לקטלג אנשים, ובמקרה שלי זה הוכיח את עצמו.
במשך שנים אני מתנדבת במרכזי סיוע לנוער, בבתי חולים ובמרכזי נכים. אני תומכת ומציעה אוזן קשבת לכולם, משתדלת לעזור כמה שניתן. והופ, כבר הספקתי להשתחרר, ומוצאת את עצמי חגה סביב עצמי והמחשבות מתקתקות.

פתאום אני תוהה מתי אי פעם פירגנתי לעצמי. אולי זה נשמע יומרני או מיותר, אבל כשאתה כל כולך באיזו פעילות התנדבותית, אתה לא יכול להפסיק- זה ממכר. וכבר ברגע הראשון של המיני-חופש שלי, כשהתרחקתי מהמרכז, חזרתי לדרום והתחלתי להשקיע בפסיכומטרי, אני נתקפת מחשבות מטרידות.

אני לא מצטערת על כל השנים הללו, לשניה לא. יש לי סיפוק ונחת ואושר. אולם כרגע, אני מרגישה ממש לבד. כאילו אף אחד לא באמת מכיר אותי, כאילו לא הייתה הזדמנות, בדיוק כי לא היה לי זמן לחברים. תיכף ימלאו לי 19, ואכן החיים לפניי, אבל אם לצאת מנקודת הנחה שיש לי X זמן לחיות פחות Y השנים שחייתי, זה יכול להגמר מחר. כמו שזה יכול להגמר גם בעוד כמה שנים. בשורה התחתונה, חבל על הזמן. חסר לי הווי חברתי מאוד, חסרה לי עצמאות, אני לא יודעת מה זה נהנתנות, השאיפות שתמיד היו לי- סבבו סביב מה אלמד, למי אעזור, איך אשלב, איך אני שומרת על עירנות לרחשי לב הסביבה....

אז איך מתחילים את החיים בגיל 19 מאפס?
[ואל תתפסו אותי על המילה 'אפס'. הכוונה 'אפס' במובן החברתי-נורמלי-שפוי].

תודה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2008, 08:38
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "על מה שבלב."

יש הרבה אנשים במצב שלך, והרבה אנשים שהיו במצב שהיו להם הרבה חברים וחיי חברה עשירים והגיעו לאותו מצב.

בגיל הזה כל האפשרויות פתוחות לפנייך, ברגע שתתחילי לשרת / ללמוד / לעבוד כבר תכירי עוד אנשים, החיים ביחד כבר יעשו את שלהם.

חשוב לשמור על חברים, להשקיע וללמוד איך להתנהל בקבוצה עם כל התככים הקטנים, כל אלה באים עם הנסיון והזמן, כרגע עד שתכנסי למסגרת חדשה תהיה לך תקופת יבוש, לשבת בבית רוב הזמן לא יעזור לך להכיר.

היו לך חברים בכל המקומות שהתנדבת בהם, אולי לא חברים קרובים אבל כן משהו שהכניס לך מושג של התנהלות בחברה, ברגע שתהיי עם אנשים ותחוו יחד דברים זהים כבר תתקרבו בצורה טבעית, את רק צריכה לשמור על ראש פתוח ולהתקרב לאנשים שמתאימים לך.

ישן 12-09-2008, 14:44

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "כנסי למסגרת שתאפשר לך להכיר..."

מקומות בעלי אופי התנדבותי, אלו לא מקומות בהם אני מחפשת חברים. אני מחפשת לתת ולעזור. אני מעדיפה את מעגל החברים שלי איכותי ובריא, חסר עבר של פשיעה וכדו'.

ביום רביעי אני מתחילה קורס פסיכומטרי. בינואר אני מניחה שאתחיל לעבוד.
אבל מאוד קשה לי להתחבר לבני גילי ולרוב אני מוצאת את עצמי מחוברת למבוגרים הרבה יותר. רק מה, שקבוצה מבוגרת לא מוכנה לקבל ילדונת.

אני בחורה מאוד בולטת, חייכנית, אלטרואיסטית מתוקה כזו, אבל עם זאת אני מאוד מופנמת. יש לי המון מה לומר על הכל, רק לא על עצמי, מה שמפחית את ההכרות האמיתית איתי.

אני באמת אובדת עצות, זה נראה כאילו זה לא ישתנה לעולם.

ישן 13-09-2008, 03:57
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "מקומות בעלי אופי התנדבותי,..."

ציטוט:
מקומות בעלי אופי התנדבותי, אלו לא מקומות בהם אני מחפשת חברים. אני מחפשת לתת ולעזור. אני מעדיפה את מעגל החברים שלי איכותי ובריא, חסר עבר של פשיעה וכדו'.

למה את מניחה שאנשים שיש להם עבר של פשיעה הם אנשים לא איכותיים ולא בריאים? מעבר לזה, מה עם שאר המתנדבים האחרים במקום?
אישית, אני בכל מקום מחפש אנשים מעניינים שיכול להיות כיף איתם והם בעלי אותם תחומי עניין כמו שלי וכמובן אנשים שגם יקדמו אותי ולא ישאירו אותי מאחור.

ציטוט:
אבל מאוד קשה לי להתחבר לבני גילי ולרוב אני מוצאת את עצמי מחוברת למבוגרים הרבה יותר.

למה כל כך קשה לך להתחבר לבני גילך?

אישית, יש לי חברים בני 17-18, אחד החברים הכי טובים שלי בן 24 ויש לי חברים גם בני 27-28. אה ואני בן 20 לצורך ההשוואה. הכל עניין של תחומי עניין, תחביבים וכו'.

ציטוט:
אני בחורה מאוד בולטת, חייכנית, אלטרואיסטית מתוקה כזו, אבל עם זאת אני מאוד מופנמת. יש לי המון מה לומר על הכל, רק לא על עצמי, מה שמפחית את ההכרות האמיתית איתי.

אז אולי כדאי שתפתחי יותר לאנשים?
ישן 13-09-2008, 23:07

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]מקומות בעלי אופי..."

למה את מניחה שאנשים שיש להם עבר של פשיעה הם אנשים לא איכותיים ולא בריאים?
ישמור אותי האל. לא התכוונתי לזה כך. אני משוגעת עליהם, והם אהבת חיי, כולם. אבל אם תקרא קצת על כל העניין הזה של ה"מטפל" (כביכול)-"מטופל" (גם כביכול), תבין שיש עניין של תלותיות. ואני שם כדי לעזור, להקשיב, לתת מה שאפשר, ולשחרר. אני לא מחזיקה אף אחד לאחר סיום שיקומו.

מעבר לזה, מה עם שאר המתנדבים האחרים במקום?
ישנם כאלה, אבל הם מגיעים מטעם עמותות בשעות שאיני שם. אני מתנדבת פרטית.

אישית, אני בכל מקום מחפש אנשים מעניינים שיכול להיות כיף איתם והם בעלי אותם תחומי עניין כמו שלי וכמובן אנשים שגם יקדמו אותי ולא ישאירו אותי מאחור.
אוקיי, מסכימה אבל קודם צריך למצוא כאלה.

למה כל כך קשה לך להתחבר לבני גילך?
משום ש... איך לומר. תחומי העניין לרוב שונים, הגישה אחרת. אני עברתי את שלב הפוצי-מוצי-יש-לך-אש? אני מחפשת משהו שיפרה אותי, שיעצים אותי, שיגלה לי סודות נסתרים.

אישית, יש לי חברים בני 17-18, אחד החברים הכי טובים שלי בן 24 ויש לי חברים גם בני 27-28. אה ואני בן 20 לצורך ההשוואה. הכל עניין של תחומי עניין, תחביבים וכו'.
בדיוק. אבל בשביל זה צריך להיות בסביבה מסויימת שממציאה סוג של אנשים שדומים לך

אז אולי כדאי שתפתחי יותר לאנשים?
אני פתוחה, אבל אני גם טיפה מפחדת להפגע. מעדיפה אותם מעטים ואיכותיים, על רבים וברבריים. אני טיפוס כזה מאוד טוטאלי (בעוונותיי), וצריך לבדוק טוב טוב מי מקבל את הטוטאליות הזו.

תודה על התגובה, מר בחור

ישן 12-09-2008, 20:54
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

את נשמעת כמו בחורה מקסימה, ולכן אני בטוחה שברגע שתצאי קצת החוצה, לא תהיה לך בעיה למצוא חברים.
את אומרת שיש לך הרבה מה להגיד ולתרום, וזה ניכר גם בפורום.. אם תתני לעצמך להיות מי שאת מצטיירת בפורום, תתחברי לאנשים טובים בשניות.

הדבר הכי טוב הוא פשוט לצאת לפעילויות חברתיות ולמקומות בהם יש לך תקשורת עם אנשים. זה יכול להיות מכון כושר, חוגים בתחומים שמעניינים אותך, מועדונים שונים (לאו דווקא מועדון במובן של פאב וריקודים, יותר בכיוון של מועדוני ספר/ שחמט/ כתיבה יוצרת ודברים בסגנון) ובקשר להתנדבות, אני לא מסכימה איתך. את יכולה למצוא חברים גם בין המתנדבים שאיתך, מי שמתנדב ותורם מעצמו לקהילה חייב (בד"כ) להיות בן אדם טוב.

עבודה נחמדה שמתאימה לך תביא גם היא מעגל חברים חדש איתה..
לאט לאט תתחילי להסתגל לעצמאות הזאת.. אני אומרת את זה מצפייה באחים הגדולים שלי. לאט ובהדרגה הדברים מסתדרים, רק לא לוותר.

ועל כל זה: במפגש פורום סוכות בטוח תמצאי אנשים מקסימים מביני עניין P:

ישן 13-09-2008, 16:53
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בהמשך לדברי יעל פאקטשלי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "את נשמעת כמו בחורה מקסימה,..."

אני בהחלט מסכים לכל מה שיעל וגם השאר כתבו והנה עוד כמה נקודות שלא העליתם:

אינטרנט ורשתות חברתיות - היום יותר מבעבר גם אנשים סגורים שלא אוהבים לצאת יש להם את האפשרות להכיר אנשים מכל מקום (מהארץ ומהעולם) - ובתוך זה יש כמובן את האתר פרש והפורום הזה מה שבלב (ושאר הפורומים למיניהם) שבהם ניתן להכיר אנשים חדשים ואחת לכמה זמן גם להתראות איתם במסגרת רישמית (כלומר מפגש רישמי של הפורום) או בצורה לא רישמית אחד על אחד או כמה ביחד שקובעים ספונטנית להפגש

כמו שנאמר פה עבודה, לימודים וגם צבא זה אחלה מקומות להכיר אנשים אם זה לצורך לימוד או בתור פרטנר להעביר איתו את הזמן, אגב איפה שירתת? והאם מכל השירות שלך לא יצרת קשר עם אף אחד

להתחיל מאפס/מההתחלה - ממש לא אהבתי את ההגדרה הזאת במקום לרצות להתחיל מההתחלה תמשיכי קדימה עם הידע שיש לך היום ויותר מזה תכירי ותוקירי את עצמך על מי שהיית לאנשים שעזרת להם בכל התקופה הזאת ומפה אם גאוה על מה ועל מי שהיית תמשיכי קדימה. כשאת יודעת מי את ומה את מסוגלת לעשות, כפי שזה נשמע ממה שכתבת ומה שאת כותבת פה בכלל מתקבל הרושם שאת אדם שאפשר לסמוך עליו שיהיה שם שצריכים אותו ושיעזור בחפץ לב אז מי לא היה רוצה אדם כזה? מבלי להרים את האף יותר מידי (אוקיי רק קצת ) תני לעצמך קצת קרדיט ואני חושב שברגע שתתני את תשדרי גם לאנשים שכדאי להם להיות איתך, לא מהבחינה שיוכלו לנצל אותך לטובתם, אלא מזה שהם ירויחו בגדול על זה שהם מצאו אוצר כמוך

ולסיכום רציתי לשאול בהקשר למה שכתבתי עכשיו, האם את מעריכה ומשבחת את עצמך על מה שאת נותנת לסביבה או מבטלת את עצמך ואומרת שלא עשית משהו מיוחד ושכל אחד היה עושה את זה? (אם את רוצה את מוזמנת לענות על זה גם בפרטי )

אשמח לשמוע עדכונים
שבוע נפלא
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 13-09-2008, 22:56

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בהמשך לדברי יעל פאקטשלי"

אני מפרגנת לעצמי בתוכי. אני מודעת לזה שאני מפיצה את האור ברחבי תבל
אני מטפלת בחבר'ה במצב קשה מאוד גופנית ו/או נפשית, בידיעה שזה לא משהו שכל אחד עושה או מסוגל לעשות. לקחתי ונתתי המון, אני משוגעת על כולם. אבל אלה אנשים שבסיום שיקומם מתכחשים "לעבר הרע" שכולל גם אותי, ולא משנה מה עשיתי. על כן, הקשרים לרוב ניתקים.

מעבר לזה, שיש תלותיות. ואני עומדת על כך שהקשרים ינתקו. אלה חבר'ה שמתאהבים במי שמראה להם טיפת חום ואור.

לשאלתך הנוספת, שירתי במשרד הביטחון, והחיילות עסקו בענייני קוסמטיקה והתחבשנות רוב הזמן. מה שהיה היה ונשאר שם. ממש לא גוררת אחריי הביתה יצורות מהסוג המאוד פלצני הזה לא מדבר אליי תוספות שיער, מייק-אפ וכל השיט הזה. הכל היה שם כזה רכלני:| עשיתי את עבודתי נאמנה ודבקתי באמת שלי.

תודה רבה על התגובה שלך, ארז

ישן 16-09-2008, 20:04
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "איזה יצורים מלחיצים!:) אבל..."

אבל הוא כן יצא מהבית.
טוב,גם אני טיפוס של בית,לכן אין לי הרבה מה לומר נגד)).
את האמת,עם כל ההמלצות החכמות והחמות,לדעתי,שהספקתי לקרא,לא הייתי מדמיין לי עצמי,שגם לך יש בעיות חבר"ה כאלה.מוזר,אנשים מרקע שונה,ומגיעים לאותה נקודה,כמו שנאמר בהודעה השניה.
אין לי כרגע משהו רציני להוסיף,רק אגיד כמה מילים על מה שרשמת בהודעה 23:
ציטוט:
אני באמת אדם שמלא אהבה לאדם ולטבע, אבל אני לא מסוגלת להיות חברה של כל אחד, כיוון שאיני צבועה, ולא אוכל לשקר לגבי יחסי אליהם.

יכול להיות,שאת אוהבת יותר את האדם כמשהו כללי,וקשה לך לתקשר עם אנשים אחד על אחד?העובדה,שאת עוזרת הרבה לאנשים,כולל בפורום זה,לא אומרת,שאין קושי בתקשורת,אלא שיש לך יכולת של קומוניקציה פורמאלית.כאילו שאת לא זורמת ביחסים קרובים,אבל במסגרת תפקידך את יודעת טוב מאד להשקיע בעבודה.
גם עניין ההתבגרות מעל לממוצע מפריע לך,כמו שאת עצמך מבינה.(או העובדה,שהאחרים בגילך לא מספיק מבוגרים.)
מצטער,שזה מסורבל ואולי גם מסובך,מה שרשמתי,יש לי קשיי התבטאותנוראיים.מקווה שבתצליחי להבין משהו מפה.
אם יהיה לי עוד משהו,אני אוסיף.

ישן 13-09-2008, 19:44
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
יש לי תשובה לשאלה שלך.

אז ככה: לא מתחילים מאפס.

למה?

קודם כל, כי אי אפשר להתחיל מאפס. לא נולדת בגיל 19. נולדת, גדלת, התפתחת. עברת דברים, אירועים, יחסים, מקומות ואנשים. הם חלק בלתי נפרד ממך.

ושנית, כי לא שווה להתחיל מאפס. למה לא שווה? כל מה שעברת בחיים... זה מי ומה שעזר לעצב את האדם הנפלא שאנחנו כאן בפורום מתחילים להכיר רק בחודש האחרון. תקראי את כל מה שכתבו לך. כאן, באשכול קבלת הצל"ש שלך... יש לך הרבה מעריצים ומעריצות. אני יודע - כי אני אחד מהם.

כל מה שעברת בחיים זה מה שעיצב את האופי המקסים שלך שאנחנו מתחילים להכיר ולהתאהב בו.

את מרגישה שלא עברת מספיק עד היום? עד גיל 19? יכול להיות.

החברה הראשונה הרצינית יותר הייתה בגיל הזה - וכך גם איבוד הבתולים שלי. עדיין, במבט לאחור, אני לא מרגיש שעשיתי אי אילו טעויות.
התקדמתי המון מאז. השתחררתי, עבדתי, התחלתי ללמוד, החברה המקסימה שלי וכו'.

העבר שלנו הוא חלק מאיתנו. חלק מאוד רצוי כי אנחנו יכולים ללמוד ממנו, להפיק לקחים (לטובה ולרעה), ליישם אותם בהווה - ורק כך ליצור עתיד טוב יותר.

בנוגע לחברים, כמו שציינו פה רבים וטובים ממני - מקומות לימודים, מקומות עבודה וסתם תחומי עניין משותפים הם אחלה מקומות להכיר. בכלל זה פרש ועוד יותר הפורום הזה. אני בן 25. ועדיין, כמה מחבריי וחברותיי הטובים ביותר הם מכאן ומטווח גילאים 17 (כמו יעל - פאקטשלי, לדוגמא ועד לארז... אהה... שהוא... אהה... יותר מבוגר. (ארז, סודך שמור במערכת...)) ועד גילאים יותר גדולים ממני גם בעשור. אז מה? גיל של אדם, לדעתי לא קובע. בגרות הנפש שלו היא החשובה.
כמה מהאנשים ההכי ילדותיים שאני מכיר הם מבוגרים ממני וההפך.

הקיצר...

שורה תחתונה...

"יש חבר? יש איסיי?"
(עזבי, בדיחה שרצה פה כמה שנים)

בואי למפגש. אנחנו מצפים בכיליון עיניים לראות אותך.

ישן 13-09-2008, 20:53

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "יש לי תשובה לשאלה שלך."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב
אז ככה: לא מתחילים מאפס.

למה?

קודם כל, כי אי אפשר להתחיל מאפס. לא נולדת בגיל 19. נולדת, גדלת, התפתחת. עברת דברים, אירועים, יחסים, מקומות ואנשים. הם חלק בלתי נפרד ממך.

ושנית, כי לא שווה להתחיל מאפס. למה לא שווה? כל מה שעברת בחיים... זה מי ומה שעזר לעצב את האדם הנפלא שאנחנו כאן בפורום מתחילים להכיר רק בחודש האחרון. תקראי את כל מה שכתבו לך. כאן, באשכול קבלת הצל"ש שלך... יש לך הרבה מעריצים ומעריצות. אני יודע - כי אני אחד מהם.

כל מה שעברת בחיים זה מה שעיצב את האופי המקסים שלך שאנחנו מתחילים להכיר ולהתאהב בו.

את מרגישה שלא עברת מספיק עד היום? עד גיל 19? יכול להיות.

החברה הראשונה הרצינית יותר הייתה בגיל הזה - וכך גם איבוד הבתולים שלי. עדיין, במבט לאחור, אני לא מרגיש שעשיתי אי אילו טעויות.
התקדמתי המון מאז. השתחררתי, עבדתי, התחלתי ללמוד, החברה המקסימה שלי וכו'.

העבר שלנו הוא חלק מאיתנו. חלק מאוד רצוי כי אנחנו יכולים ללמוד ממנו, להפיק לקחים (לטובה ולרעה), ליישם אותם בהווה - ורק כך ליצור עתיד טוב יותר.

בנוגע לחברים, כמו שציינו פה רבים וטובים ממני - מקומות לימודים, מקומות עבודה וסתם תחומי עניין משותפים הם אחלה מקומות להכיר. בכלל זה פרש ועוד יותר הפורום הזה. אני בן 25. ועדיין, כמה מחבריי וחברותיי הטובים ביותר הם מכאן ומטווח גילאים 17 (כמו יעל - פאקטשלי, לדוגמא ועד לארז... אהה... שהוא... אהה... יותר מבוגר. (ארז, סודך שמור במערכת...)) ועד גילאים יותר גדולים ממני גם בעשור. אז מה? גיל של אדם, לדעתי לא קובע. בגרות הנפש שלו היא החשובה.
כמה מהאנשים ההכי ילדותיים שאני מכיר הם מבוגרים ממני וההפך.

הקיצר...

שורה תחתונה...

"יש חבר? יש איסיי?"
(עזבי, בדיחה שרצה פה כמה שנים)

בואי למפגש. אנחנו מצפים בכיליון עיניים לראות אותך.

טוב, אז כמה דברים.
ראשית, באמת שלא ציפיתי לקבל צל"ש אחרי 10 ימים מיום הרישום שלי. זה עשה לי קפיצונים בלב, וזו תחושה נעימה.
שנית, כבר ביקשתי לא לתפוס אותי במילה "אפס"

ובגדול,
עברתי המונהמון בחיים. צרות חבריי אינה בשל חוסר היכרות מעמיקה עם נפכי החיים. העובדה שאני מרגישה היום נורא טוב באופן כללי, לא מעידה על שכך היה הדבר מאז ומעולם.
אני פשוט בחורה מאוד חזקה, וגם בשנים בהם הכל נראה לי חשוך, ידעתי שזה כבר נגמר.

כל מה שעברתי בחיים בנה אותי, אני בוגרת מידי לגילי, אף אחד לא מנחש את גילי. זה ממש מפריע לי. אבל מפריע לי הרבה יותר לתקשר עם ילדודס. אני צריכה אנשי שיחה, אני צריכה אנשים שיהיה לנו על מה לדסקס בלילות הקרים ובימים הבהירים. אני צריכה סביבה מעצימה.
זה לא עניין של גיל, אלא של מה יש לי ולהם להציע. ולרוב, מה לעשות, מדובר במבוגרים שצוחקים על פדופיליה וגו'.

אני באמת אדם שמלא אהבה לאדם ולטבע, אבל אני לא מסוגלת להיות חברה של כל אחד, כיוון שאיני צבועה, ולא אוכל לשקר לגבי יחסי אליהם.

ואייסי? היייי-יה! השתכללנו

ישן 14-09-2008, 01:27
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
ובכן, אם תרשי לומר כמה מילים בנושא... =]

אני בת 19 וחצי ולפני שבועיים בערך סיימתי שנה של שירות לאומי.
מה שרציתי לומר הוא שאני חושבת שאני מבינה בערך את ההרגשה שלך..
לי אישית אין המוני חברים, וגם מאלה שהיו - עם הרבה אבד הקשר בסיום התיכון..
קורה לפעמים שמשתלטת עלי הרגשת דכאון מסויימת, וכמו שציינת, גם לי חסר ה"הווי החברתי".

כמו שכבר אמרו פה, אפשר להכיר אנשים בהרבה מקומות, עבודה, לימודים..
אבל זה אף פעם לא היה נראה לי כזה פשוט.
אני מתכוונת להתחיל קורס פסיכומטרי בערך בנובמבר. ולמרות שאני די מחכה לזה כי אני כבר רוצה להכנס למסגרת כלשהי, אני גם קצת לחוצה מזה..
כי אני לא הטיפוס הכי החברתי שקיים, וגם כי נוטים לקטלג כ"שקטה"\"ביישנית".
אולי זה נכון, אבל אני פשוט לא מתחברת כל כך בד"כ לחברה בגילי. כאילו יש מעין "קבוצת מיינסטרים" כזו ואני נמצאת ב"קבוצת השוליים". דימוי מוזר, אבל אני מקווה שהצליחו להבין אותי פחות או יותר..

אבל חשוב לציין ברשמתי - בד"כ.

לא מזמן הלכתי למפגש קטן בתפוז. לא הרבה אחרי שנרשמתי לפורום ספציפי הם הכריזו על מפגש והציעו לי להצטרף.
הוא היה נורא מצומצם, אבל לא הצטערתי לרגע שהלכתי.
נהניתי נורא, והתחברתי מאוד לשתי בנות שם. האחת קטנה ממני בשנתיים, והאחת גדולה ממני בשנתיים.
במקרה יצא שהיו לנו תחומי עניין משותפים והיה לנו הרבה על מה לדבר ואני מאוד מחכה למפגש הבא...
כנראה שאפשר להכיר אנשים גם בדרכים פחות מקובלות

בקיצור, אין לי מושג מה המסקנה שניסיתי להעביר בהודעה הזאת, אבל כנראה שהייתי חייבת לשתף כי הזדהיתי קצת עם ההודעה שלך.
חוצמזה שכמו שכתבתי באשכול הצל"ש שלך, אני קוראת בפורום מדי פעם ומאוד התרשמתי מהכתיבה,
ובכלל, את נשמעת בן אדם ממש מקסים .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר