לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2008, 15:40
  משתמש זכר tenli tenli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.08
חייב יעוץ דחוף !!!!!

הסיפור שלי קצת מורכב:

התחלתי ללמוד לפני שנתיים וחצי תואר בתקשורת בספיר והפסקתי אותו באמצע לפני חצי שנה בגלל הקסאמים. אחרי שעזבתי שלחתי מועמדות לעבודה בשב"ס. עברתי שם את כל התהליכים של הקבלה ולפני שלושה חודשים אמרו לי להמתין לתשובה שתגיע בחודש וחצי הקרובים. עבר חודש וחצי, עברו חודשיים, לא הייתה מהם תגובה. התקשרתי אליהם לשאול מה קורה ואמרו לי להמתין עוד. חיכיתי עוד שבועיים וחצי ושוב התקשרתי ושוב אמרו לי להמתין. אחרי שלושה חודשים של המתנה התייאשתי מהם והחלטתי לחזור ללימודים למרות הקסאמים (שאני בטוח שיחזרו אחרי הרגיעה).
אתמול הייתי בספיר ושילמתי שוב מקדמה לשנת לימודים הקרובה, היום כבר הקלדתי מערכת, הכל טוב יפה ונשארו לי רק עוד שנתיים לסיים את התואר.
והנה היום בדיוק לפני 3 שעות מתקשרים אליי מהשב"ס ואומרים לי שהתקבלתי ושאני מוזמן לבוא להתגייס! ככה זה - או שאין כלום או שהכל בא ביחד.
בקיצור שאלתי את השב"ס אם יש מצב לשלב את הלימודים בספיר ביחד עם העבודה ואמרו לי שאין אפשרות כזאת כי סוגרים איתי בשב"ס על סידור עבודה חודש מראש ואין אפשרות לשנות ימים. יכול להיות מצב שקורס חובה שקיים רק ביום מסויים ייפול לי על יום עבודה בשב"ס, לכן זה בעייתי. מה גם שיכול להיות מצב לדוגמא שיהיה לי מבחן ביום שני ואילו ביום ראשון תהיה לי משמרת ואז לא יהיה לי זמן להתכונן (המשמרות בשב"ס הם 24 שעות שמה ו 48 בבית).
אני לא יודע מה לעשות עכשיו, כדאי לוותר על התואר ולעבוד בשב"ס? משכורת התחלתית של 5500 ש"ח. מצדאחד תנאים מעולים ומצד שני עבודה עם אסירים... לא יודע...
מה אתם אומרים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר