לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2008, 20:57
  משתמש זכר yoni.p yoni.p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל yoni.p
western digital mybook Linux hack - PROFTPD LAG

שלום!
חבר שלי קנה מייבוק חדש שמתחבר לרשת ( הגירסא עם ה 1.5 טרה ) , עכשיו , הצלחנו לפתוח את המערכת ( למצב נקבל גישת טרמינל ללינוקס שלו ),
אחלה דבר לינוקס לכל דבר , נכנסתי כרוט והתחלתי במלאכת הקימפולים וההתקנות
שמתי GCC ואת כל הכלים הבסיסיים שצריך בשביל להנות מהמערכת.

בסופו של דבר הגיע הזמן להתקין שרת FTPD על המערכת , על מנת שנוכל באמת לנצל את האחסון , במקום להשתמש ב samba האיטי והמציק.

התקנתי עליו proftpd מסורס ( הכי חדש שמצאתי באתר שלהם אם זה משנה ) , וזה עובד מצויין עם virtual directories ויוזרים והכל , הגדרתי בלי בעיות.

הבעיה היחידה שנתקלנו בה , היא שכאשר מנסים להתחבר לשרת ה FTP , לוקח לו המון המון המון זמן לעבד את פעולת ה LOGIN למערכת, אחרי שמתחבר מורידים על קצב יפה של 11 מגה בערך שזה בדיוק מה שציפינו לקבל.
אך עניין ה LOGIN האיטי נורא מציק לנו ,
איזה FTPD אתם ממליצים לנו לשים על השרת הנחמד שלנו משהו lightweight ? חשוב לציין ,יש למכונה 32 זכרון RAM ומעבד שווה ערך ל 200Mhz mmx , כך שאני מתייחס לקופסא כפנטיום 1.

חשבתי לשים indiftpd שהוא single executable, אבל הבעיה העיקרית שלו שהוא לא בדיוק נחשב " יציב " מנסיון שלי איתו, הפרוססים לכל session אצלו אוהבים להתקע כל הזמן.

יש לכם המלצה אחרת? , עדיף משהו שאני יכול לממשק לעליה של המערכת שיעלה כשירות מערכת, עכשיו עוד נקודה , חשוב שזה יהיה קליל לשימוש , ל proftpd בניתי סקריפט ניהול יוזרים \ תיקיות , כי חבר שלי לא מבין כלום בלינוקס.. אז משהו שיהיה לי קל לבנות לו גם ממשק ניהול ( אני כותב ב bash ).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2008, 21:01
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yoni.p שמתחילה ב "western digital mybook Linux hack - PROFTPD LAG"

זמן התחברות איטי נובע בד"כ מאי יכולת לגשת ל DNS. ודאו ש etc/resolv.conf/ ריק...

לחלופין, אם תשים שם strace ותעשה strace -f -p pid על ה pid של שרת ה ftp, תוכל לראות על איזה system calls זה נתקע, ואם תכתוב כאן, אולי נוכל לעזור...

לגבי שרת ftp, לדעתי האמין, מהיר ויציב ביותר הוא vsftpd.

לגבי חוסר בצורך בתלות בספריות - אפשר לעשות את זה בלי שום בעייה - פשוט מקמפלים עם הפרמטר static- ויוצר בינארי אחד שמכיל את כל התוכנה עם כל ספריותיה. מומלץ כמובן לעשות strip לבינארי לאחר מכן, כדי לחסוך כמות נכבדה של מקום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר