לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2008, 22:11
  2Sky 2Sky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.07
קטעים מגיעים להגן על חיילי צה"ל ומג"ב-התגובה לימי הכיף של השמאל ההזוי

הפגנת תמיכה בחיילי צה"ל
ליד גדר ההפרדה בכפר נעלין

מדי יום שישי מגיע אספסוף קיצוני ומתפרע לצד רעולי פנים פלשתינים כנגד בניית גדר ההפרדה. תחת מכבסת המילים מכנים המתפרעים את פעילותם בתואר "הפגנות", תואר שנועד לכסות על האלימות והבריונות הקבועים במקום במהלכם מיידים המתפרעים אבנים, בקבוקים וחפצים כהים לעבר החיילים והשוטרים במקום מדי יום שישי.
תופעה זו מביישת את החברה בישראל ומכריחה את חיילי צה"ל להתעמת עם מיעוט צעקני, כמו כן תופעה זו גוזלת זמן ומשאבים יקרים מצה"ל במלחמתו נגד הטרור.
ברצוננו לבוא ולחזק את חיילי צה"ל במקום, אשר ידעו שמרבית העם מוקיר את מלאכתם ומתנער מהאלימות, הבריונות והתמיכה בטרור של המיעוט האנטי-ציוני של השמאל הקיצוני.

ביום שישי ה 12/9/08 נעמוד כולנו עם חיילי צה"ל בגדר בנעלין ונאמר תודה.
נא להביא דגלי ישראל, משרוקיות וכן חבילות שי, רעיונות נוספים יתקבלו בברכה.
נא להצטייד בכובעים ומים לשתייה.

הסעות -
בשעה 9:15
ירושלים – בנייני האומה
ת"א – רכבת מרכז
ניפגש כולנו בשעה 10:00 בצמת שילת.
סיום משוער 13:00

נא להירשם מראש הן לעצרת והן להסעות.

לחץ כאן להרשמה

ההסעות הינן בתשלום ומותנות במספר המשתתפים.
אפשר להגיע עם רכב פרטי.
העצרת בתאום עם כוחות הביטחון.

לפרטים נוספים:
נעם - 0546650138
noam@imti.org.il
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2008, 23:20
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "הנה הזדמנות לשאול אותך"

ההנחות שלך לא נכונות, "העובדות" שהאתה מציג לא נכונות, ההגדרות של מי "אויב" ומי זה בדיוק "אנחנו" זה לב ליבו של הויכוח ולכן השימוש שלך בהגדרות אלו הוא שגוי, התירוץ שאתה משתמש בו לפעולות דומות לפעולות אויב שעשו מתנחלים אחדים (פגיעה פיזית בחיילי צה"ל!!) אולי מספקת אותך, אבל לא רבים אחרים... כשאתה מבצע התנגדות פסיבית זה דבר אחד, כשאתה פוגע בחיילי צה"ל פגיעה פיזית אתה מבצע פעולה של האויב ואתה עוזר לאויב, ולא משנה אם אתה אנרכיסט בנעילין, מתנחל בעמונה או אפילו מחבל חיזבאללה, פגיעה פיזית בחיילי צה"ל היא עזרה לאויב, את הסיפורים והתירוצים אתה יכול למכור אחרי זה בספר, הם לא רלוונטים...אני אגלה לך סוד, גם לרבים מאנשי נעילין וחלק מאנשי חיזבאללה יש את אותו תירוץ של אנשי עמונה: המדינה מגרשת/ גירשה/מחלקת את אדמתנו....
בסוף, זה רק תירוץ..... חלק באמת מאמינים בזה, בשביל חלק זה תירוץ למניעים גדולים הרבה יותר, אבל בשורה התחתונה הפעולות הן חזקות הרבה יותר מהדיבורים...

ישן 29-08-2008, 18:52

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "אתה מאשים אחרים בהמצאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elvis1977
אתה מאשים אחרים בהמצאת עובדות, אבל הדמגוג והשקרן הוא אתה:

בעמונה פינו אנשים מביתם, והרסו את בתיהם.

בניעלין ובילעין המדינה רוצה לבנות גדר הפרדה למען הצלת חיים על שטח קטן מאדמת הכפרים האלו, ותו לא. אין כאן פינוי של אף אחד מביתו.

אולי אתה גם רוצה לחזק את תושבי בית ע'ור א תחתה, ועוד כפרים "ידידותיים" שלא מאפשרים להם לפגוע באזרחים על כביש 443? למה שלא תצטרף לבג"ץ שהם הגישו נגד המדינה?

עברית אתה יודע? כנראה שלא, לא טענתי שזה מה שקורה, טענתי שזה התירוץ... ולכל צד יש הרבה מאוד חומר להוכיח כמה הוא צודק...ישראל הרסה הרבה מאוד בתים אני מזכיר לך, גם בלבנון וגם בשטחים, לא רק בעמונה...כל מה שאמרתי זה שלכל אחד יש את התירוצים שלו למה מותר לו לפגוע בחיילי צה"ל ולא חסר חומר לתמוך בדעתו, זה שאתה מקבל רק את התירוצים של היהודים זה לא מפתיע, אני לא מקבל את התירוצים של אף אחד במקרה הזה, בחיילי צה"ל לא פוגעים פיזית, ואם כן עושים זאת אז זה מעשה של עזרה לאויב, חד וחלק. אופס, סליחה, אם אתה מרביץ לחיילי צה"ל אתה פטריוט, אם אתה פרופסור הזוי שבעד שלום עולמי אתה בוגד במדינה... אותך הבנו.

ישן 29-08-2008, 19:39

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "מאחורי מיקלדת כל אחד יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elvis1977
מאחורי מיקלדת כל אחד יכול לספר סיפורי גבורה, מדיי פעם נתפס פה ושם מספר סיפורים כזה, ומורחק מהחברה, אם דרך ישיבה בכלא, או אישפוז כפוי, שמתי לב שיש לך אובססיה להמצאות,פרופיל מאוד אופייני למתחזים, גם הסבא שהרג את נכדתו סיפר לבחורות שהוא שירת בשייטת ( קצין מזוודות ראשי? ) אז אני אמשיך להתעלם מסיפורי הגבורה של "אמיל גיבור ישראל".

רמדאן שמח זו גזענות? חה חה חה.אתה טיפש וחסר הבנה.רמאדן הוא חג חשוב, ומאוד טעים ( בערב ).

גם כריסמס שמח זו גזענות?

לא כתבתי שזו גזענות אלא שבעיניך זה עלבון, ולכן אתה גזען...
אני מתחזה גדול, תשאל את החברה בפורום צו"ב שפגשו אותי במציאות, בבסיס..
ועכשיו אני מבקש בפעם האחרונה, נא תשאיר את הדיון עניני, בלי עלבונות ובלי המצאות אישיות לגבי, אתה לא מסכים איתי? תגיב לגופו של עניין, כי נראה שאתה משקיע אנרגיה רבה להופך את הדיונים עלי ולא בצורה חיובית אלא ברפש, וכל זאת כי אני לא מסכים איתך..אז קדימה, נא חזור להיות עניני כי זה יגמר ברע לשנינו.

ישן 12-09-2008, 16:27
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "אזרחים מגנים על חיילי..."

ציטוט:
אני משער שיש כאן דאגה סלקטיבית לחיילי צה"ל..

אני מקווה שההשערה שלך היא נכונה. כאשר צה"ל מגן על היהודים וההתיישבות היהודית בארץ ישראל הוא ראוי לתמיכה. כאשר הוא עוסק בגירוש יהודים והריסת יישובים הוא ראוי לגינוי.

אבל נדמה לי שחברי "אם תרצו" שיגיעו לנעלין היום הם דווקא האנשים שבשבילם צה"ל הוא פרה קדושה וכל מה שנעשה תחת הדגל של מדינת ישראל הוא מטעם ציונות. הייתי משער שרוב האנשים האלה נשארו בבית בזמן ההפגנות נגד ההתנתקות או אפילו תמכו בה. החומה שבונים בנעלין היא חלק מ"חזון שרון" שלפיו ישראל תסוג לאחורי גדרות תיל וחומות של בטון. דעת המתנחלים (שהשמאל כל כך אוהב לשנוא) חלוקה מאוד על הנושא של החומה, והתמיכה הנלהבת לבנייתה באה מהמרכז של המפה הפוליטית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר