לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2008, 11:43
  someone12121 someone12121 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
מתוסכל עד כדי כאב מאהבה

(ראשית, אני רוצה לציין שאני כותב באתר תחת כינוי אחר כבר מספר שנים, אבל בשביל אשכול זה העדפתי לפתוח משתמש חדש).

אני כיום תלמיד כיתה י"א. לפני 5 שנים בערך (כיתה ו'), הייתי מאוהב בילדה מהכיתה שלי, ואני חושב שזה היה הדדי (הייתי פצפון, אבל אהבה אמיתית לא שוכחים ). גם הקשר בינינו היה קשר חם.
בשנה שאחרי, עברנו לחטיבה. הכיתה הקודמת התפזרה בין הכיתות השונות. גם הקשר בינינו התפרק.

מאז, לא אהבתי אף אחת אחרת. למרות שאנחנו באותו ביה"ס, לא יצא לי לראות אותה הרבה מאז, (או שפשוט לא הייתי מודע אליה), שלא לדבר על לדבר איתה. והאמת, שגם לא הקדשתי לה בכלל מחשבה. זה כאילו לחצתי על המתג במוח בהקשר שלה, וכיביתי אותו.

רצה הגורל, והשנה הכיתה שלה צמודה לכיתה שלי. משמע- אני רואה אותה כמעט כל יום במסדרון. בהתחלה, כשהייתי רואה אותה, הייתה לי תחושה מוזרה, כמו צביטה קטנה. אבל, מאז הרגש הולך ומתחזק.
אני מאוהב בה מחדש.

אבל, מה שבאמת מכאיב לי ואוכל אותי מבפנים, היא העובדה שכלום לא יכול לקרות בינינו. משתי סיבות:
1) לא דיברתי איתה כבר כמה שנים טובות.
2) יש לה חבר.
אני אפילו לא יכול לדעת מה היא מרגישה כלפי, או האם היא בכלל מרגישה משהו.

מאז, אני רק סובל. אני לא ישן כמו שצריך, כל הזמן חושב עליה, והתחושה הכללית לא טובה. אפילו יציאה עם החברים (שלא יודעים מה אני מרגיש) לא עזרה לשפר את ההרגשה.

מצד אחד, אני לא רוצה לאהוב אותה, כי אני יודע שרק כאב ותסכול יכולים לצאת מהאהבה הזו. מצד שני, הלב לא מרפה.

אני אובד עצות. מה עלי לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-09-2008, 11:25
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי someone12121 שמתחילה ב "מתוסכל עד כדי כאב מאהבה"

היי, סאמוואן.

אתה מתאר סיטואציה לא קלה המביאה אותך לתסכול רב.
אנחנו נוטים לעיתים להתפס על אובייקטים מהעבר שמתקשרים לנו לתמימות, חום וכאלה שדומה שאינם.
אני יכולה להבין את תחושותיך, ובאמת חושבת שכדאי שתשים רגע סטופר לרגשות ותחשוב.

נקרא לילדה דנה, כדי שיהיה לי קל להתייחס אליה בשם.

סביר להניח (ואפשר להבין אותה) שדנה המשיכה בחיה.
אותם אובייקטים מהעבר, יכולים להתקשר באותה מידה גם ל"טיפשות" ולחטוף פג תוקף.
היא גדלה, ודאי השתנתה, יש לה חבר וגם עיסוקים שאינך מכיר.

בגדול, אני לא ממש יודעת אם אתה מאוהב בדנה האמיתית של היום, כיוון שאינך מכיר אותה.
בדיוק מהסיבה הזו, אני אפילו לא חושבת שכדאי שתנסה להפריד אותה מחבר שלה.
יכול להיות שהייתי לוקחת אותה באחת ההפסקות, בוחנת את תגובתה, מעבירה איתה עשר דקות של נוסטלגיה, אבל אני לא חושבת שכדאי שתתפס יותר מידי על אהבה נושנה מעין זו.

לפעמים כדאי לשחרר, באמת. יתכן שאתה נועל הזדמנויות אחרות בשם העיקשות.
זה לא בריא, ידידי.

ישן 21-09-2008, 12:31
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי someone12121 שמתחילה ב "מתוסכל עד כדי כאב מאהבה"

אני באמת שחושב שאתה לא מאוהב בה. אתה מאוהב במי שהיא הייתה. אתה מאוהב שמה שהיה בינכם. אתה מאוהב ברעיון עצמו: קשר, זוגיות, אהבה הדדית.

במשך כל הזמן הזה שלא דיברתם קרו שני דברים:

הראשון, לא אהבת אף אחת אחרת. אבל - גם לא אותה. כלומר, לא אהבת באמת אף אחת. אני חושב שעכשיו, מכשראית אותה שוב - אתה משליך את הרצון שלך לקשר ולאהבה - על האהבה הקודמת.

השני, היא השתנתה. עד כמה? לטובה או לרעה? מתאים לאופי שלך או לא? אתה לא יודע. תחשוב על זה. אתה מאוהב מישהי שאתה לא מכיר אותה, למעשה. המשמעות היא שאתה מאוהב במי שאתה חושב שאתה מאוהב בה - אתה מאוהב במי שאתה מכיר.

לתוך הסלט הזה - יש עוד עובדה. יש לה חבר. יש לה כבר קשר. אהבה. זוגיות. היא בחרה כבר במי שהיא רוצה. אני חושב שאתה צריך לכבד אותה - ואת עצמך - ולהניח לה.

אוליי, אתה צריך למצוא את המתג ההוא וללחוץ עליו שוב...

ישן 21-09-2008, 15:53
  someone12121 someone12121 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.08
תודה על התגובות, חברים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אני באמת שחושב שאתה לא מאוהב..."

(הודעה זו מיועדת לשניכם)
אני מבין את הדעה שלכם, ומסכים איתה.

הבעיה היא שאני לא מסוגל לחשוב על אף אחת אחרת, בעצם על שום דבר אחר.
תמיד יש לי את הספק הקטן (למרות שבפנים, אני יודע שהסיכוי שהוא באמת נכון ואמיתי, קלוש ביותר), "ומה אם היא עדיין כמו שהיא הייתה?... האם בפנים, יש סיכוי שהיא עדיין אוהבת אותי, אפילו אם זה מודחק עמוק- עמוק?..."

הייתי רוצה להתנתק מהרגשות האלה. באמת. הם לא תורמים לי לכלום, הן בגלל שהם גורמים לי להרגיש כ"כ רע, והן בגלל שזה לא נותן לי סיכוי להתחיל עם מישהי אחרת, או לפתח אהבה חדשה כלפי מישהי אחרת.

אבל אני לא יודע איך להוציא את עצמי מהמחשבות האלה. ולכן פניתי לפורום. סיפרתי את הסיפור לא כי חשבתי שיהיה פתרון קסמים לבעיה, אלא כי רציתי לתת אור, כדי שתוכלו לתת לי את הפתרון הנכון והחכם ביותר לתסביך הכ"כ מעיק על זה, ואולי אפילו כדי שתוכלו לייעץ לי מה לעשות בהמשך.

נ.ב, הכי קל לומר "פשוט תן לה ללכת". ההבדל בין אמירה לעשיה הוא עצום.
ישן 21-09-2008, 22:44
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי someone12121 שמתחילה ב "תודה על התגובות, חברים"

אני אגלה לך סוד.

בעברי הייתה לי אהבה גדולה מאוד לבחור מסויים, לא קרה לי לפניה ולא אחריה שום דבר שדמה לזה.
זו הייתה חוויה מפוצצת, באמת. משהו עצום.
גוף הסיפור פחות משנה, מה שיותר רלוונטי זה הרגע שבו הבנתי שדי.
מעבר לחויה, להרגשה, לאדרנלין המטורף, מעבר לשיחות העמוקות איתו בנושא, מעבר לקרבה, שנינו ידענו שזה לא בריא (בהתאם לאותן נסיבות שהיו דאז).
לקח לי המון זמן לעכל שלא שאנחנו לעולם לא נהיה זוג, כמו שחלמתי ורציתי.
אבל ברגע שקלטתי שהוא לא טוב -לי-, ש-אני- מאוכזבת, שרע -לי-, אז שמתי סטופר.

כי שום גבר בעולם יגרום -לי- להרגיש רע.
וזו עבודה עצמית מטורפת. מטורפת. אני יודעת כמה זה קשה, קל וחומר אילו באמת היה בניכם קשר מוסף מהדיסקונקשן שיש עכשיו.

אני יצאתי מהסיפור שלי מחוזקת בסך-הכל.
עשיתי חושבים וגיליתי שהוא הדבר הטוב ביותר שקרה לי, שאני אוהבת אותו, שהוא האושר שלי, שאני מוכנה לתת המון ולהקריב המון למענו. באמת. אבל גם הבנתי שאני אוהבת -אותי- ושאני חשובה גם -לי-, ושאם זה לא הולך ביני לבינו, אז יעשה לי טוב אם הוא יבחר ב-עצמו- ואני אבחר -בי-, וככה נצא מורווחים, על אף ההפסד ה'זוגי'.

מבין?
עניין של הסתכלות.
קח הכל ותעשה רה-פרספקטיבה, תגלה המון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר