לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2008, 08:35
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ערמהו שמתחילה ב "יש לי שאלה"

להתרחק מהסחות דעת.. לעשות לעצמך מעין סדר יום- כמו שנוסטור פירט..
אתה מדבר בכלליות או על נושא ספציפי כמו למידה?

למען האמת, אני טיפוס מאוד רחפן ומפוזר למדי. הרבה פעמים כשאני מתכוננת למבחן מסוים ואני מנסה להיות מפוקסת, אני פשוט מזכירה לי כמה העניין חשוב וכדאי לי להשקיע בו אם אני רוצה להצליח, ובתור בן אדם שנוטה לחלום בהקיץ אני עושה לי מעין מערכת עבודה למשל: לפתור X פרקים/ שאלות, ללכת לאכול ולקרוא קצת תוך כדי ולחזור ללמוד. כל יום אני נותנת לעצמי מכסת הספק שאני חייבת לעבור.

אם זה בנושאים כמו נהיגה, או פרטים אחרים שצריכים תשומת לב אני פשוט מדברת עם עצמי: "בצומת הבאה לפנות" "כאן יש עוד מעט רמזור" וכו וכו'.. ולא נותנת למחשבות אחרות להכנס לי לראש, כי כמו שאני מכירה את עצמי אני יכולה להגרר ללופ של מחשבות והופ! פיספסתי את הפנייה, או אף חמור מזה.

אז זה תלוי, על מה אתה מדבר?

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 05-09-2008 בשעה 08:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2008, 14:14
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ערמהו שמתחילה ב "יש לי מבחן עוד שבועיים שלושה"

יש לך יתרון, והוא שיש עוד כ3 שבועות למבחן. מה שאומר שאתה יכול להתכונן באיזי. כבר עכשיו, אסוף את כל החומר שאתה צריך, כל הסיכומים, כל הספרים וכל התרגילים. תחלק לך את החומר כך שבכל יום תעשה הספק מסויים, בלי שיצא לך עשן מהאזניים. קח בחשבון גם את רגעי "בהייה בחלון" הבלתי נמנעים שמה לעשות, נדחפים לתוך הלמידה. ולאט אבל באינטנסיביות תכסה את כל החומר שאתה צריך.

קבע לך את המחשבה הזאת בראש: "לקחתי את המקצוע הזה לא סתם. אני צריך אותו, הוא חשוב לי ואני הולך להשקיע" תזכיר לעצמך את זה כל פעם שהמחשבות מתחילות לנדוד. אם זה עוזר לך, קח חבר שאתה יודע שהוא לא יתן לך לרחף..

אין תרופת קסם. פשוט תעבוד עם עצמך.

ישן 08-09-2008, 16:17
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ערמהו שמתחילה ב "יש לי שאלה"

אז זהו שיש תרופת קסם, קוראים לה מדיטציה, לא מתכוון למטרות הרגעה, אלא למטרות ריכוז, אתה
יושב איזה שעתיים רצוף במקום שקט עוצם עיניים ופשוט מדמיין פריט כלשהוא ולא יורד ממנו לאורך כל
זמן ביצוע התרגיל, בהתחלה זה קשה כי המוח רוצה לגלוש למחשבות אחרות בגלל שקשה לו
להתמקד וגם משעמום, אבל תאמץ אותו ותהיה ממושמע, בפעמים הבאות שתעשה את התרגיל תראה
שאתה מצליח להיות יותר ממוקד, הרגשה משמעותית בשינוי הריכוז לטובה בחיי היום יום יגיע אחרי כמה
ימים של תרגילים, יש כאלה מרגישים גם אחרי התרגיל הראשון, אם לא כנראה שלא עשית תתרגיל כמו
שצריך או שלא הבנת איך עושים אותו. מנסיון של 4 שנים אני יכול להגיד שלא מעט מבחנים קבלתי
ציונים גבוהים משימוש בתרגיל הזה יממה לפני המבחן, אתה חד יותר ומרוכז מה שגורם לפעולות
מחשבתיות להיספג במוח טוב יותר ולהגיב יותר מהר.
יש כאלה המגיעים לרמת ריכוז בתרגיל הזה כשהם משחקים שחמט בדמיון נגד עצמם ולכל אורך המשחק
הם זוכרים איפה נמצא כל שחקן בלוח, יש עוד כמה מהסוג הזה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר