לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2008, 22:29
צלמית המשתמש של Photo Freak
  משתמש זכר Photo Freak Photo Freak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Photo Freak שלח הודעה דרך MSN אל Photo Freak Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DigiGil שמתחילה ב "אתה תמיד יכול "להקריב" CD אחד בשביל המידע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DigiGil
CD לצריבה עולה כיום בערך שקל אחד...
הדרך הפשוטה לדעת האם המערכת שלך יודעת לקרוא צרובים או שלא היא פשוט
לצרוב CD אחד עם כמה שירים ולנסות להשמיעו במערכת...
כמובן שבשביל ליצור דיסק של מוזיקה, אתה צריך לצרוב את ה-CD בפורמט Audio CD
(ולא בפורמט Data).
בדרך-כלל למערכות בנות 7 שנים, קשה מאד להשיג עדכון היום (אם בכלל קיים כזה..)

בברכה
DigiGil

כן אבל זה יכול להרוס את המערכת
שמתי פעם דיסק צרוב במערכת היא לא קראה אותו אבל גם לא קראה שום דבר אחרי זה...
אני לא זוכר אם צרבתי את זה בתור Data או בתור Audio CD
יכול להיות שזה לא היה קורה אם זה היה Audio CD?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://2007.bluehost.fresh.co.il/04/03/95746997.jpg]

הגלרייה שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2008, 02:01
  משתמש זכר pleomax pleomax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.08
שלח הודעה דרך MSN אל pleomax
צריך לראות מה כתוב מאחורי המערכת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Photo Freak שמתחילה ב "איך יודעים אם מערכת יכולה לקרוא צרובים"

יש מדבקה מאחורי המעכרת שמזהירה על כך שיש לייזר. תראה באיזה עוצמה הלייזר אם זה 1 זה לא קורא צרובים.(אבל אפשר לעקוף את זה בכך שאתה צורב דיסק בשיטת hdcd ) אם זה 2 אז זה יכול לקרוא רק חלק (יש הגדרות מסויימות שאני לא זוכר) ואם זה 3 זה קורא הכול אבל הכול.
יש לי מערכת שהיא בת 16 ויש לה 2 והיא קוראת הכל מצאתי דיסק על הכביש שהוא סרוט כמו הצרות של מדינת ישראל והיא קראה אותו ללא בעיה וללא קפיצות.

בנוסף, חשוב גם לראות מה כתוב מאחור עם זה ביט1 2 3 וזה אומר על המחשב של המערכת. כלומר אם יש שירים שהם מאוד איכותיים כמו 190 קילו סיביוט בשנייה אז ביט אחד לא יקרא. 2ביט אני בספק ו 3 צריך לקרוא את זה כמו שד. אם רוב בשירים שלך נמצאים באיכות הבינונית והמומלצת שזה 128 אז גם ביט אחד יכול לקרוא.

נ.ב
אחד מהשניים צריכים ליהיות כתובים מאחורי המערכת או בספר.
במקרא שלי שניהם כתובים.
בהצלחה!

עוד משהו קטן אם אתה מכניס דיסק והמערכת לא קוראת אותו אחרי 10 שניות או לא משנה כמה זמן המערכת לא נדפקת.

ישן 15-09-2008, 11:55
  Elim Elim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי pleomax שמתחילה ב "לא המצאתי דבר"

יש שביב אמת במה שאתה מתאר, למרות שנראה שההסבר שאתה מצרף נראה שגוי לחלוטין (ואשמח אם תעלה צילום או הפניה של המקור שעליו אתה מסתמך - אולי אחכים).

באופן עקרוני, ככל שעולה צפיפות ה CD, יש צורך להשתמש בליזר עם אורך גל קטן יותר (אינפרא אדום ב CD, אדום ב DVD וכחול בצפיפויות גדולות יותר - BLUE RAY לדוגמה). לליזר באורך גל קצר יותר יש ממילא אנרגיה גבוהה יותר - כך שאם רוצים מכשיר שיקרא את כל סוגי הפורמטים - צריך מכשיר שיש בו ליזר עם אורך הגל הקטן ביותר (נכון להיום - כחול).

הסבר על סימון עוצמת הליזר:
CLASS 1: ליזר שגם אם מביטים בו - הוא לא מסוכן לעין, או ליזר שכן מסוכן לעין, אך לא ניתן להביט בו ישירות (כי הוא נמצא בתוך המכשיר).
CLASS 2: ליזר בתחום האור הנראה, שלא יגרום נזק לעין במבט אקראי (רבע שניה).
CLASS 3: ליזר שעלול לגרום נזק לעין, גם ע"י החזרה ולא רק מבט ישיר.
CLASS 4: ליזר עלול לגרום נזק לעין וגם לעור, וכן עלול להצית אש - גם ע"י החזרות.

סימון CLASS הליזר לא בהכרח מעיד על העוצמה. יכול להיות ליזר אדום חלש יחסית שיסומן כ- CLASS 2, וליזר חזק יותר שיסומן כ- CLASS 1 (כי הוא בתוך המכשיר).

במכשירים עם יכולת צריבה יש ליזרים שחזקים פי 10 ממכשירים עם יכולת קריאה בלבד (דרוש לצורך הצריבה).

לסיכום:
המדבקה שמציינת את CLASS הליזר לא מעידה בשום אופן על יכולת קריאת הצרובים (וגם לא מעידה בהכרח על עוצמת הליזר), אלא רק על רמת מסוכנות הליזר בשימוש רגיל.
הפרמטר החשוב ביותר לצורך קריאת צרובים מכל הסוגים הוא תמיכת התוכנה של המכשיר: כלומר - איזה סוגים של מדיות המכשיר מתוכנן לקרוא (וגם כאן יש כל מני רמות - למשל אלו שמות קבצים יחשבו לחוקיים).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר