לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2008, 15:39
  משתמש זכר Confusedd Confusedd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.07
לא מצליח לעבור שינוי

זאת כבר לא הפעם הראשונה שאני כותב פה, וגם לא השניה ולא השלישית.
זאת בעיה שאני כבר הרבה מאוד זמן מנסה להתמודד איתה, וכל פעם שאני חושב שאולי כבר הצלחתי לסיים איתה היא חוזרת אליי מהר ומכניסה אותי למצבי רוח.
ממש קשה לי להפתח ולהיות אני עם אנשים.
יש לי בעיה בתקשורת עם אנשים- ממש אין לי בעיה לזרום עם שיחות, אבל כשזה מגיע לליזום בשיחה- אני מרגיש אבוד לגמרי.
אני בכלליות בן אדם די שמח- מחייך הרבה, צוחק המון, תומך כמה שיותר ונחמד כמה שיותר.
אבל משום מה כל אלו לא עוזרים ואני בכל זאת מגיע כל פעם למבוי סתום. כאילו המוח שלי לא יודע איך לתקשר עם אחרים.
בגלל כל הדבר הזה יש מצבים שאני מפחד לדבר, מפחד לא להיות קשור, לשעמם עוד בן אדם.
נוצרת לי תחושה שאני משעמם אנשים, אבל הבנתי אחרי כמה פעמים שזה לא אני עצמי- זאת בעיה של תקשורת, ושהיא מונעת ממני בעצם לחשוף את האני המעניין, החופשי והמשוחרר.

ויחד עם זה, אני חי בתחושה שאני מיותר. שאני לא מצליח להיות מספיק פתוח ומשוחרר עם החברים, שאני לא מצליח להיות מספיק מעניין בשביל לדבר גם עם אנשים שאני פחות מכיר, שאני מפחד להתבלט ולהכיר יותר טוב אנשים, שאני לא יכול להיות אני ולהתקרב לילדה שאני מחבב- פשוט אחרים כבר עושים הכל במקומי בצורה יותר טובה.

וככה זה כבר בזמן האחרון- יש ימים שעוברים נחמד וימים שהם פשוט סיוט שאני מחכה רק לחזור הביתה, להתבודד ולנסות לשנות את עצמי, שוב.
רק מה? שכל פעם אני חושב לעצמי "היום אל תשים על כולם, תהיה אתה ויאהבו אותך".. "תשתחרר קצת, אל תהיה כזה".. וכל מיני דברים בסגנון.
רק שאני לא מצליח למצוא קצה של חוט לאיך להתחיל בכלל עם השינוי. איך משנים התנהגות כזאת? תכונה כזאת שקיימת אצלי כבר הרבה מאוד זמן?

אני באמת לא יודע למה באתי לפה וכתבתי על זה. אני לא יודע איך מישהו בכלל יוכל להגיד לי מה לעשות. אבל בכל זאת קיימת בי איזה מן ניצוץ של תקווה שכל זה יכול להשתנות שאני יכול לעשות זה. אני מאמין שכל אחד יכול לשנות את עצמו אם הוא מספיק רוצה, אבל הבעיה שלי היא הנקודת פתיחה. אני מקווה שאולי למישהו יהיה רעיון איך להתחיל את זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2008, 17:30
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Confusedd שמתחילה ב "לא מצליח לעבור שינוי"

עבודה עצמית משובחת - טריו שמעצבן לשמוע.

נתחיל מלהאמין בעצמנו; אני מאמינה שאני בחורה מעניינת, שיש לי מה לתרום לעולם ושאם אני אחסוך את המילים שלי, אני אפגע ביותר מהאני - האדם היחיד שאני.
נמשיך בלהרגיש טוב עם התפיסה שלנו; יש מצב שמישהו ישנה אותה, אבל אני יודעת שכרגע ובנתונים של היום, היא הטובה ביותר עבור עצמי, ואף יכולה לפתוח עולמות לאנשים אחרים שאולי מחפשים את אותו דבר.
ונסיים בלזרום; תמיד אשמח להשמיע את דעתי אם יבקשו או אם הסיטואציה דורשת את זה, ואני חשה נכונה לעולם כולו.

אני חושבת שהבעיה שלך היא שאתה חש זר ולא שייך, כמו עלה נידף באמצע שומקום.
בד"כ אנחנו חשים זר כשאנחנו מפחדים שאחרים לא יקבלו את הדעות שלנו, או כאשר אנחנו מפחדים מעצמנו.

איך שתתייחס לעצמך - יתייחסו אליך.
זו נוסחה שלא תשנתה מחר ולא מחרתיים.

תאהב את עצמך, תצייר בתודעה שלך לבבות עם חיצים ותכתוב לעצמך את השם שלך משני הכיוונים.
כמובן שלא כדאי לחרוג לנרקיסיזם, אבל טוב להרגיש טוב בעיני עצמך ואהוב ע"י עצמך. כי מה שיש לך - זה אותך.

ישן 25-09-2008, 19:22
  משתמש זכר Confusedd Confusedd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "[font=Verdana][b]עבודה עצמית..."

תודה לכולם על התגובות.
נתנאל- די חבל שיש עוד אנשים במצב שלי=\.. מקווה שגם אתה תקח משהו מהאשכול הזה.
מרביוסה-
האמת אני בעצמי לא יודע את הסיבה ללמה אני ככה.
חשבתי שאולי זה בגלל שאני ביישן מדי- אז נפתחתי קצת, הרשיתי לעצמי לדבר עם אחרים על כל מיני נושאים ולא הגבלתי את עצמי- אבל הבעיה חזרה.
חשבתי שאולי זה בגלל שהתעקסתי עם זה שאני משעמם- הוכחתי לעצמי שזה לא נכון- אבל הבעיה חזרה.
אעכשיו אני חושב שזה בגלל בעיות תיקשורת.. או שזה אולי בגלל דימוי עצמי?
האמת, מה שאירוני בדבר הזה שיכול להיות שבגלל שאני לא מצליח "לתקשר נכון" עם אחרים אז הדימוי שלי יורד, מה שגורם לזה שאני באמת לא מצליח "לתקשר נכון".
והבעיה לשינוי דימוי עצמי- זה שדי קל להגיד, אבל קשה לעשות..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר