לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2008, 21:21
צלמית המשתמש של tnadav1
  משתמש זכר tnadav1 tnadav1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל tnadav1
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "למה רטוריות? שאלות חשובות..."

בידיוק בגלל הבעית ownership צריך להכפיל את הרשומה למספר פורומים במקום לעשות קשר רבים אל רבים. ככה גם זה לא כאב ראש לשנות מלא קוד, וכל מנהל יכול לעשות מה שבא לו. זה קצת נגד כללי הנורמליזציה, אבל במקרה הזה, הייתי מוצא לנכון לעשות את זה.

ואז רק צריך לפתור את הבעיה של התגובות לפורום, אבל זה פחות בעיה, אפשר לעשות טבלה של קישורי אשכולות, עם שתי רשומות, כל פעם מבצעים קשר של אשכול אחד, ואז עושים:
קוד PHP:
 $query mysql_query("SELECT `thread1`, `thread2` FROM `thread_conn` WHERE `thread1` = ".$threadId." OR `thread2` = ".$threadId);

$threadConn = array();
while(
$info mysql_fetch_assoc($query)) {
    if(
$info['thread1'] == $threadId)

$threadConn[] = $info['thread2'];
    else

$threadConn[] = $info['thread1'];

וככה יש לך מערך של כל האשכולות מהם אתה שולף הודעות, לכל הודעה ה- Ownership שלה היא בפורום שבו ההודעה נשלחה.

יכול להיות שהדרך שעשיתי את זה טיפה מסורבלת, אבל זה שליפה מהמותן בלי יותר מידי חשיבה, אני בטוח שתוכל לייעל את זה.

בסופו של דבר עם קצת רצון אפשר לעשות את זה

נערך לאחרונה ע"י tnadav1 בתאריך 05-10-2008 בשעה 21:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2008, 12:06
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "נדמה לי שהרעיון עלה פעם מתישהו"

כן, אני העליתי אותו פעם.. (במקום נסתר O: )

לגבי השאלות של שימי, לאשכול משותף בכמה פורומים ראוי (לדעתי לפחות) שלכל המנהלים באותם פורומים יהיו הרשאות ניהול, שכל המצולשים בהם יהיו מצולשים וכו'

לגבי העניין הטכני של ה"סימון הלוגי", אין לי מושג איך זה באמת עובד, אבל אולי אפשר לסדר שבמקום מספר פורום יאוכסנו כמה מספרים המופרדים בתו כלשהו (נקודה-פסיק?)
כך שאם לדוגמא לאשכול מיוחס המספר 34 זה אומר שיופיע בבניית אתרים (ולא תהיה בעיה עם כל האשכולות הישנים)
אבל אם יופיע 104;61 האשכול יופיע בשפות ובלשנות וגם במוזיקה

ישן 19-09-2008, 12:21
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "כן, אני העליתי אותו פעם....."

ואם המנהלים לא יסכימו איתך?

ואם מנהלים של פורום מסויים רוצים למחוק תגובה מסויימת, אבל מנהלים של הפורום האחר, חושבים שדווקא צריך להשאיר אותה? מה, שיסכימו כולם ביחד? ומה אם ישימו אשכול ביותר משני פורומים? Think big. מה עם אשכול שיושב בכל הפורומים קטגוריה שלמה?

הסימון הלוגי הוא על ידי חיפוש של ערכים במרחב [tex]\mathbb{N}[/tex], וזו פעולה שמתבצעת מהר מאוד תודות ליכולת לאנדקס מספרים. אתה מבקש להפוך את הטור הזה ממספר למחרוזת? קצת יהיה קשה לעשות אחרי זה פעולות של השוואה מתמטית...

ישן 19-09-2008, 14:32
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ואם המנהלים לא יסכימו..."

אותו הדבר כמו עכשיו, שיש לכל פורום מספר מנהלים
תמיד יש מצב לחילוקי דעות, העניין הוא להגיע לפשרה בכל מקרה לגופו
ואם אשכול משותף ליותר מ-2 פורומים נראה כבעייה אז אפשר להגביל את זה לשני פורומים לכל היותר
מספר המקרים בהם רוצים לפתוח אשכול במספר רב של פורומים (יותר מ-2) זניח ביחס למקרים שרוצים לפתוח רק ב-2 פורומים וחבל שבשביל אותם מקרים נימנע לגמרי מהאפשרות

לגבי היישום בשטח סתם זרקתי משהו לאוויר..
אתה המומחה, האיש בעל הפתרונים, מחולל הקסמים

ישן 20-09-2008, 20:53
  rtasjugyth rtasjugyth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.08
לא אמרתי שלא דרושים שינויים רבים כדי לבצע את המהלך הנ"ל
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "משום שכל הקוד של כל האתר מניח..."

אמרתי שהשינויים הנדרשים הם ידועים, ואין צורך לשחק בחתול ועכבר סביבם. או שכן או שלא.

ההרשאות של כל הפורומים יהיו תקפות לגבי ההודעה - מנהל באחד מהפורומים שאליהם שייך האשכול יוכל לנהל באשכול, מצול"ש באחד הפורומים שאליהם שייך האשכול האשכול יהיה מצול"ש באשכול, מומחה באחד מהפורומים שמכילים את האשכול יהיה מומחה באשכול, חסום באחד מהפורומים שמכילים את האשכול יהיה חסום מכתיבה באשכול.

מבחינת תצוגה, יוצגו כל הנתיבים שמובילים אל הפורום:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהלובי הפורומים > תחביבים > גורמה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהלובי הפורומים > פרש
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהלובי הפורומים > פרש > משוב
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אותו אשכול בשני פורומים...

לא מטורף.
ישן 20-09-2008, 21:09
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי rtasjugyth שמתחילה ב "לא אמרתי שלא דרושים שינויים רבים כדי לבצע את המהלך הנ"ל"

אז כנראה שלא הבנת את הפואנטה העיקרית שלי כאן: זה שאתה חושב שכל ההרשאות צריכות להיות משותפות וכו' וכו', זו נקודת המבט שלך - שלא בהכרח כולם מסכימים איתה תמיד, בכלל, או באשכול מסויים שבו ישתמשו בפיצ'ר כזה.

וכן, טכנית, זה ידרוש המון שינויים (הערכה שלי - מאות מקומות בקוד...).

כלומר יש כאן המון בעיות פוטנציאליות, שמנסות לפתור בעייה שלא בטוח שקיימת. אם בעצם אומרים שסקופים ופוליטיקה הם היינו הך, אפשר פשוט לאחד את הפורומים האלה וזהו...

ישן 20-09-2008, 21:24
  rtasjugyth rtasjugyth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.08
זו נקודת מבט שנובעת מהדרישה
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אז כנראה שלא הבנת את הפואנטה..."

אם הדרישה היא שאשכול ישתייך לשני פורומים, זה איחוד של הדרישות "האשכול ישתייך לפורום אחד" ו"האשכול ישתייך לפורום אחר". עפ"י הגדרה, מנהל בפורום יכול לנהל כל אשכול בפורום, ולכן הוא יוכל לנהל גם את האשכול הספציפי הזה. באופן דומה נוכיח את שאר הטענות.

לא יודע לגבי סקופים ואקטואליה, אבל קורה שאני רוצה לשאול שאלה, שעוסקת בנושא משיק בין אבטחה ורשתות, או בין בניית אתרים ומסדי נתונים. אני רוצה שהיא תופיע בשני הפורומים. יכול להיות שיש לי בעיה, שאני לא יודע מה הגורם לה, ולכן אני רוצה שהיא תופיע גם בפורום ווינדוס וגם בפורום תוכנה, כי אני לא יודע ממה נובעת הבעיה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:53

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר