לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2008, 09:54
  Yaron_Love_Linoy Yaron_Love_Linoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.08
אני צריך אותכם חבר'ה תודה

אני כבר שנה עם בת הזוג שלי ויש לי בעיה מאוד קשה ....

אנחנו רבים הרבה לאחרונה והיא מדבר אליי ממש לא יפה היא טוענת שאני לא גבר שאני לא יודע איך להיתנהג וגם זורקת ליפעמים שהיא עצבנית מילים כמו הומו דפוק מטומטם עכשיו אני לא מבין את הבעיה שלה כי היא אחר כך נירגעת והיא יכולה להיות האשה הכי מדהימה בעולם אבל אני חושב שהבעיה היא בי כי היא מדברת אליי ככה ואני חושב שאולי היא צודקת אולי באמת אני לא מספיק גבר ואני לא מיתתנהג כמו שצריך. אני ליפעמים רוצה לדבר איתה על מה שקורה בינינו ותמיד אני נענה בשליליות כלומר פעם זה אל תשגע אותי, אני עייפה, אין לי כוח לשיחות נפש האלה וכו"

תראו היא אוהבת אותי מאוד ואני אוהב אותה מאוד אבל מאוד קשה לקבל את הדיבור שלה אליי שמראה שהיא לא סופרת אותי ליפעמים אני רוצה להראות לה שאני כן גבר ושאליי לא מדברים ככה ואת האמת אני לא יודע איך! אני תמיד מפחד להיפרד מפחד שיהיה לה מישו חדש ואני יודע בתוך תוכי שאף פעם לא הייתי כזה אני לא יודע מה לעשות חבר'ה אני רוצה לשנות אותה אני מריגש שהיא שולטת בי ולא ההפך שאולי אני זה שצריך לישלוט בה ..

גם שאני מיתקשר אליה היא מדברת איתי 2 דק ואז אומרת לי אני חוזרת אליך עוד מעט ומיתקשרת אליי רק אחרי 8 שעות ואומרת למה אתה לא מיתקשר אליי

אני לא יודע אים אני עושה טעות שאני ככה ניפתח פה אני מקוווה שלא, אני מקוה שתעזרו לי למצאו פיתרון כי חבל לי לוותר עליה וגם יש לי את החוסם הזה ברגשות שאני ממש מפחד להיפרד ממנה שמשגע אותי כי לא מגיעה לה אחד כמוני שנותן שאוהב בבכל דרך אפשרית מפנק תומך אבל לא זוכה לתמורה באותה מידה....

שרוה תחתונה אני רוצה אותה אבל אני רוצה לשנות אותה ליפני אני רוצה שהיא תבין שאני לא יכול להמשיך במערכת יחסים הזו . ממש קשה לעכל את זה שהיא חושבת שאני לא גבר באמת! מה גבר שבוכה הוא לא גבר אז מה תגידו לי אים אני טועה? היא מתעצבנת מזה שאני בוכה ,היא מיתעצבנת מזה שאני רגיש שאני רך יכול להיות שהיא קצת צודקת אבל אני לא יודע מה קורה ...

אני מקווה שתוכלו לעזור לי ולתת אוזן קשבת ..שיהיה לכם אחלה של שבת!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2008, 11:47
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yaron_Love_Linoy שמתחילה ב "אני צריך אותכם חבר'ה תודה"

ראשית, לאף אחד אין זכות לדבר אלייך ככה. ובטח ובטח שלא לחברה שלך. מאיך שהיא מתנהגת אלייך, אני באמת מתפלאה שאתה רוצה להמשיך את הקשר איתה, אבל מכיוון שאני לא מכירה אותה, מי אני שאשפוט.. עם זאת, אני באמת חושבת שאתה צריך לתת לה מעין "כאפה מעוררת" (לא מדברת על פיזית!) תזכיר לה שאתה בכל זאת החבר שלה, ושאין לה רשות להתנהג כמו שהיא מרשה לעצמה להתנהג. ככה לא מתנהל קשר בריא, ואתה לא שק חבטות.

שורה תחתונה: תקח אותה לשיחה, גם אם זה לא נחשב בעיניה "גברי" ותעמוד על שלך. זה לא איך שמערכת יחסים אמורה להתנהל. ואם עדיין אין לשיחה השפעה כלשהי עליה, אני באמת מציעה לך לשקול מחדש אם שווה להשאר במערכת היחסים הזאת.

ישן 13-09-2008, 14:30
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yaron_Love_Linoy שמתחילה ב "אני צריך אותכם חבר'ה תודה"

לפי מה שהצגת היא מתיחסת אליך כמו סמרטוט, אנחנו מקבלים כאן רק את הצד שלך אבל מה שבטוח זה שזה מה שאתה מרגיש.

בכל אופן, ככה לא מנהלים קשר משום סוג, שב עם עצמך ותעשה חושבים, לא נראה שזה קשר שיצליח, אתה חייב לדבר איתה ולהגיד את מה שאתה מרגיש אחרי שתחליט אם אתה בכלל רוצה להשאר במצב הזה או לא.

מאיפה שאתה נמצא אתה יכול להגיד לה שאתה זקוק לקצת זמן לעצמך לחשוב על המשך הקשר, זה ינער אותה או יביא לסיום הקשר, יהיו לך חברות אחרות שאותן תאהב, עם הזמן, אין לך מה לפחד מהפרידה, קשר כזה לא בריא ומערער לך את הבטחון העצמי, מזה לא גבר? איזה שטויות! רק להוריד אותך.

אל תתן לאיש להשפיל אותך ולהתיחס אליך כמובן מאליו, לא בקשר רומנטי ולא בשום קשר אחר! תלמד מהנסיון הזה עם כל הכאב.

ישן 13-09-2008, 23:29
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Yaron_Love_Linoy
אני כבר שנה עם בת הזוג שלי ויש לי בעיה מאוד קשה ....

אנחנו רבים הרבה לאחרונה והיא מדבר אליי ממש לא יפה היא טוענת שאני לא גבר שאני לא יודע איך להיתנהג וגם זורקת ליפעמים שהיא עצבנית מילים כמו הומו דפוק מטומטם עכשיו אני לא מבין את הבעיה שלה כי היא אחר כך נירגעת והיא יכולה להיות האשה הכי מדהימה בעולם אבל אני חושב שהבעיה היא בי כי היא מדברת אליי ככה ואני חושב שאולי היא צודקת אולי באמת אני לא מספיק גבר ואני לא מיתתנהג כמו שצריך. אני ליפעמים רוצה לדבר איתה על מה שקורה בינינו ותמיד אני נענה בשליליות כלומר פעם זה אל תשגע אותי, אני עייפה, אין לי כוח לשיחות נפש האלה וכו"

תראו היא אוהבת אותי מאוד ואני אוהב אותה מאוד אבל מאוד קשה לקבל את הדיבור שלה אליי שמראה שהיא לא סופרת אותי ליפעמים אני רוצה להראות לה שאני כן גבר ושאליי לא מדברים ככה ואת האמת אני לא יודע איך! אני תמיד מפחד להיפרד מפחד שיהיה לה מישו חדש ואני יודע בתוך תוכי שאף פעם לא הייתי כזה אני לא יודע מה לעשות חבר'ה אני רוצה לשנות אותה אני מריגש שהיא שולטת בי ולא ההפך שאולי אני זה שצריך לישלוט בה ..

גם שאני מיתקשר אליה היא מדברת איתי 2 דק ואז אומרת לי אני חוזרת אליך עוד מעט ומיתקשרת אליי רק אחרי 8 שעות ואומרת למה אתה לא מיתקשר אליי

אני לא יודע אים אני עושה טעות שאני ככה ניפתח פה אני מקוווה שלא, אני מקוה שתעזרו לי למצאו פיתרון כי חבל לי לוותר עליה וגם יש לי את החוסם הזה ברגשות שאני ממש מפחד להיפרד ממנה שמשגע אותי כי לא מגיעה לה אחד כמוני שנותן שאוהב בבכל דרך אפשרית מפנק תומך אבל לא זוכה לתמורה באותה מידה....

שרוה תחתונה אני רוצה אותה אבל אני רוצה לשנות אותה ליפני אני רוצה שהיא תבין שאני לא יכול להמשיך במערכת יחסים הזו . ממש קשה לעכל את זה שהיא חושבת שאני לא גבר באמת! מה גבר שבוכה הוא לא גבר אז מה תגידו לי אים אני טועה? היא מתעצבנת מזה שאני בוכה ,היא מיתעצבנת מזה שאני רגיש שאני רך יכול להיות שהיא קצת צודקת אבל אני לא יודע מה קורה ...

אני מקווה שתוכלו לעזור לי ולתת אוזן קשבת ..שיהיה לכם אחלה של שבת!

במילה אחת: זלזול.
בשלש מילים: היא צריכה ניעור.
בחמש מילים: היא רואה אותך כמובן מאליו.

ישנה זכות טבעית, שהגה ג'ון לוק- אם זה מעניין, וקוראים לה- הזכות לכבוד.
אין בנאדם אחד בעולם הזה שיש לו איזו זכות להשפיל אותך.
אני נגעלת מהתנהגות ברברית.

אם חבר שלי היה מדבר אליי ככה, לא הייתי מדברת איתו ולא כלום. הייתי חותכת איתו ומהר. מי שחושב שאני אפס, מאיזו סיבה, לא יחשוב שאני משהו אחר אחרי השיחה. וגם אם כן, אני ממש לא אבזבז את הזמן שלי על מישהו שהיה מספיק טיפש בשביל לחשוב ככה.

על ה"מחמאה" הראשונה הייתי מעירה, ואם זה היה ממשיך- הייתי.... עושה דיליט, אישור לזרוק 1 פריטים לסל המחזור ולוחצת על יש ברצוני לנקות את סל המחזור.

יש טריליארד בחורות שיודעות לכבד ולהעריך.
אל תתפשר על פחות.

ישן 13-09-2008, 23:48
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר

אני אכתוב לך ממש בקצרה כי אני חייב ללכת לישון כי קם מאוד מוקדם מחר ומקווה שזה עדיין יעזור לך
ממה שקראתי אני רואה פה 2 בעיות שדיי זועקות אליי

1. היא מסובבת אותך חופשי סביב האצבע שלה ואתה נמשך לזה כל כך עד שקשה לך לסרב ופשוט נסחף לתוך הסיבוב, יצא לי להכיר בנות כאלו שנראות ומתנהגות כמו אריה שנראה מרהיב ומלהיב שפשוט מתלהבים ומתאהבים בהן אבל כמו אריה גם הן אוהבות שליטה וזאת הדרך שבה הן מראות שהן שולטות לחלוטין, (אני כותב ממה שהבנתי מהמכתב שלך וממה שזה מצטייר, כיוון שלא מכירים את הצד שלה יש לקחת את זה בערבון מוגבל) אחרי שתפרד תוכל לראות שמה שאהבת זה או את הרעיון של להיות עם מישהי או את הצד המלהיב שלה אבל השאלה כמה אתה מוכן לסבול בשביל זה? ובקשר לפחד שהיא תהיה עם מישהו אחר אז אם היא באמת כמו שאת מצייר אותה לדעתי נשאר לך רק לרחם על הבחור הבא שיפול ברשת שלה

2. הטעות העיקרית שלך היא שאתה רוצה לשנות אותה, לשנות בן אדם זה בן קשה מאוד לבלתי אפשרי גם אם אתה הורה יהיה לך קשה מאוד עד בלתי אפשרי לשנות את ילדך אז עד רבא שזה מדובר כבר על אדם בוגר שאתה רק חבר שלה, הייתי מציע לרדת מהרעיון של לשנות כי כמו שאמרתי טוב לא יצא מזה. במקרים כאלו או שתקבל אותה כמו שהיא או שתחתוך

אמרת שאתם שנה ביחד, ממתי התחילו הקטעים האלו של השליטה ושל היחס המגעיל?
אני בהחלט בעד לשבת ולדבר איתה ואפילו להציג אולטימטום שאם היא לא רוצה לדבר אז שלא תדבר איתך בכלל או דברים כאלו (ולהיות מוכן לשאת בתוצאות) כי אם היא תמשיך לנפנף אותך ישאר לך או לקבל אותה כמו שהיא או לחתוך ותאמין לי יש בנות שלא בקטע של שליטה ויעריכו את מי ומה שאתה
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 14-09-2008, 08:46
  Yaron_Love_Linoy Yaron_Love_Linoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.08

כל העיניין הזה של האגו שלה ושל הדיבור שלה תמיד יוצאים שאנחנו רבים או שאנחנו מיתווכחים גם על הדברים הכי קטנים .. היא מזל אריה אם זה עוזר..ואני יודע דבר אחד על המזל הזה שהוא מאוד גאוותני(ממה שהיא משדרת).שהוא מיתעצבן ממש בקלות שכבר אתה לא יודע איך לדבר איתה או איך לנסות לסדר..ותמיד אני זה שמנסה לסדר את הריבים ותמיד מבקש את הסליחה ראשון כי אני חושב בראש שלי שוואלה היא לא תבוא ותגיד לי סליחה טעיתי..יכול להיות שאני טועה כי לרוב היא לא מבקשת אולי פעמים מועטות. אתה אומר שאני לא אוכל לשנות אותה ..לא ביטאתי את עצמי נכון אני לא רוצה לשנות אותה במובן שהיא תהיה אדם אחר משו אחר כי אני אוהב אותה איך שהיא אבל אני פשוט רוצה וואלה להראות לה שאני לא פראייר שהיא לא יכולה לדבר איתי במונכים של אתה דפוק מטומטם וכו" רק ביגלל שהיא עצבנית והיא לא שולטת בעצמה (ככה אני חושב). ואים כבר אז כבר יש עוד משו שאני רוצה לשתף אותכם..
הייתי חייל קרבי בגולני ממש 4 שבועות ויצאתי...למה יצאתי כי היא לא הפסיקה להיתקשר אליי ולהגיד לי שהיא לא יכולה לסבול את זה שאני כ''כ רחוק ושהיא לא תעמוד בזה אים אני יתחיל לסגור 21 28 והיא רמזה לי לצאת ,לאחר שיצאתי וזה היתברר לי יותר מאוחר שזה מה שהיא רצתה.כי היא אמרה לי שאים הייתי נישאר אז היא הייתה בוחרת לסיים את זה ביגלל שהיא לא יכלה שאני יהיה רחוק ממנה כל כך הרבה זמן . תראו היא גם אמרה לי שכל החלטה שאני יקח היא תכבד ותיהיה מאחורי אבל אחרי ששמעתי את מה שהיא אמרה העדפתי אותה מאשר את גולני .אז עשיתי קצת בלאגנים כל מיני חרטות של בעיות בבית וכו ואאלה נתנו לי לצאת. אבל זה היה החלום שלי ואים תגידו לי היום לחזור אתם ודאי תידעו את התושבה. אז מה שקרה שבמקום עבודה שלי מאוד היתבאסו שיצאתי מיגולני,אני עובד במיסעדה ששאלו אותי למה אז לא אמרתי להם בגלל שלא מיסתדר לי אים החברה וקשה שאני רחוק פשוט אמרתי בעיות רפואיות, במקרה אחותי שמעה על זה והוציאה את שיחה בשולחן שישי וחברה שלי שמעה על זה... מה שאני יכול להגיד לכם שבחיים לא הייתי חושב שזה יבוא ממנה היא אמרה לי ככה: אני פשוט מיתבייישת בך אתה לא גבר כדי להגיד למה יצאת אתה לא יכול להגיד שהיה לך קשה שלא רצית ובכלל זה היה רק בגללה. יכול להיות שעשיתי טעות אני לא חושב כן, אבל יכול להיות שהייתי צריך להגיד את האמת אבל במקום לתמוך לשמח שיצאתי ושהיא קיבלה את מה שרצתה עכשיו אני יהיה קרוב אלייך ואני לא יסגור ולא כלום (היא שלחה לי הודעה שהייתי עוד בגולני ואמרתי לה שאני יוצא .."יופי עכשיו תיהיה קרוב וניתחתן" ) היא רמסה אותי ואמרה לי שהיא מתביישת בי
והכיי מעצבןן שיום למחרת היא דיברה איתי ואמרה לי שהיא מיתגעגעת אליי והיא אוהבת אותי,הריב היה במוצ''ש ודיברנו בראשון ואז היא אמרה לי שהיא מיתגעגעת וכו'

נערך לאחרונה ע"י Yaron_Love_Linoy בתאריך 14-09-2008 בשעה 08:55.
ישן 14-09-2008, 13:08
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

אני חושבת שיש הבדל בין ביקורת מתוך ניסיון לגרום לאדם להשתפר, לבין ביקורת שנובעת מזלזול וחוסר הערכה. במקרה שלכם, אני חושבת שמדובר באפשרות השניה.

באמת שאני חושבת שלפנות לאנשים שאנחנו אוהבים, ולומר להם מה מפריע לנו באישיות שלהם זה מבורך, כי אנשים באמת יכולים להשתפר מזה אם פונים אליהם נכון. לפעמים הם בעצמם לא מודעים להתנהגות שלהם, ושמחים לקבל את "הביקורת הבונה".
אבל לצעוק עליך, ולכנות אותך במילות גנאי... זה משהו אחר לגמרי. היא לא פונה אליך בצורה יפה ואומרת לך כיצד תוכל להשתפר, כיצד תוכל לשנות את ההתנהגות השלילית. היא מצפה שפוף! תהפוך להיות בנאדם אחר לגמרי בשניה, בלי שום עזרה או תמיכה מצידה.

אם אתה באמת רוצה להשתנות, ובאמת מפריע לך ההתנהגות הזאת... אז אני חושבת שאתה צריך לבקש תמיכה ממנה. ואם היא לא מוכנה לתמוך, או שהיא ממשיכה בהתנהגות המזלזלת והפוגעת.... אז היא לא מעריכה אותך, ואז אני לא רואה שום טעם בקשר הזה.
ואם היא מוכנה... אז אני חושבת שהקשר שלכם יוכל רק להשתפר מהתהליך. [=

ישן 15-09-2008, 13:35
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04

חצופה שכמוה. היא רגילה אליך כבר ולוקחת אותך כמובן מאליו.

תגיד, אחרי שהיא קראה לך הומו, מה עשית? החלקת את זה והיית הכלבלב שלה וניסית להתחנף עוד יותר, נכון? שחס וחלילה לא תחשוב להפרד ממך...

זאת הבעיה: הערך שלה בעיניך גבוה יותר מהערך שלך בעיניה.

עכשיו, אחרי שהאשמתי אותך בכל מיני האשמות, לפיתרון:
ראשית, אתה צריך לשנות את כל צורת החשיבה שלך.
אתה הפרס. לא היא. היא רוצה אותך יותר מאשר אתה רוצה אותה. היא צריכה להתאמץ כדי לרצות(לשמח) אותך. (NOW SAY IT 3 TIMES LOUDLY! )

שנית, תעשה את מה שהולי אמרה. זה יראה על שינוי בך. שהבנת את הטעויות שלך ושאתה נהפך לגבר. שהשיחה כשתיפגשו לה תהפך לשיחת נפש. אין צורך בזה. פשוט קצר ולעניין מה שהולי אמרה בטון רציני, ואחרי שהיא מגיבה בקצרה - דייט רגיל אבל קצת מרוחק מהרגיל. נגיעות פה ושם אבל לא לשבת מחובקים, למרות שזה יראה לך קצת קשה לעמוד בפיתוי. שלא תחשוב שאתה בברוגז איתה כי אז היא תעשה דווקא.

לדעתי, אחת הסיבות שגורמת לה לדבר אליך כך היא שאתה לא מרגש אותה מספיק והכל שיגרתי מידיי כבר ביניכם.
תצאו ביחד לעשות דברים חדשים. ספורט אקסטרים זה תמיד כיף! ים, פארק מים...

תעשה לה מעין מוניפולציות רגשיות. "קרוב-רחוק":
אתם רגילים לדבר כל יום 3 פעמים ביום?
אל תתקשר אליה יומיים. כשהיא מתקשרת אליך דבר בקצת פחות התלהבות מהעובדה שהיא התקשרה אליך ותחתוך אחרי 2 דק' ותגיד שתחזור אליה. (עין תחת עין ) כמובן שאתה לא חוזר אליה וגם לא מתקשר אחרי 8 שעות זעום שלא התקשרה אליך שוב. אתה מתרץ את זה שהיה לך הרבה על הראש. היית מאוד עסוק. נתק קטן של יומיים. אח"כ דבר איתה כרגיל.... אחרי 3 ימים שוב נתק קטנטן מהסוג הזה.
אתה תראה איך היא מתאמצת ומתחילה להתקשר אליך, לדבר אליך יפה. הכל היא תעשה כדי לזכות בתשומת הלב המחודשת שלך. זה מעלה את הערך שלך בעיניה, יוצא מהשגרה הרגילה שלכם, שבה אתה רודף אחריה. שהיא גם תרדוף קצת, מה יש?

אני יודע שכל מה שאמרתי נורא קשה לביצוע, במיוחד אם אתה כל כך אוהב אותה ופוחד לאבד אותה.
אם היא עדיין אוהבת אותך - לא תאבד אותה אם תפעל כמו שהצעתי לך. אם היא כבר לא אוהבת אותך - העניין אבוד מראש... אז למה לא לנסות בכל זאת? יש לך רק להרוויח פה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:47

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר