לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2005, 10:40
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
מחלת הסרטן שלי

להלן עוד פרק ביומן האישי שלי מחלת הסרטן שלי.
כל המעונין לקרא את כל הפרקים מראשיתם יוכל לקרא אותם באתר nfc.co.il בראש האתר ישנו חלון יש לכתוב שם את שמי אלכס לוין ויקבל מידית את כל רשימת הכתבות.
אני מפרסם פרק מיוחד זה כאן כי אני רוצה שתקראו את מכתבי לסמנכ"לית משרד הבריאות הגברת מיכל בויאנגי עבדי,בנושא קופת החולים הכללית.קריאה מהנה.
מחלת הסרטן שלי פרק כ"ז מאת אלכס לוין
כתובת למכתבים alex@levin.name

שלום לקוראי הנאמנים.בראשית ברצוני להודות לכל אלה שכתבו לי מכתבים שונים. כמו כן אני בדרך כלל משתדל לענות לכל הפונים אלי בשאלות שונות .אני תקווה כי תשובותיי מספקות את הפונים.
כמה מילים על מחלתי, ראשית המצב דיי יציב. אני ממשיך לקבל באופן קבוע את הטיפולים אשר מחזיקים אותי בחיים. כמו כן בימים אלו ממש בית החולים התחיל לחפש לי תורם מתאים לתרומת מח עצם. אני תקווה כי ימצא תורם כזה ברחבי העולם. תרומה כזאת יכולה להאריך את חי בעוד כמה שנים ואף לתת לי איכות חיים טובה יותר, במקרה שלי היא לא יכולה לרפא אותי לצמיתות.כרגע אין תרופה או טיפול אשר יכולים לרפא סוג כזה של מחלה.
השבוע גמרנו את הכנת מסמכי החברה ( מלכ"ר) בע"מ . שמה של החברה הוא מרכזים רפואיים היפר תרמיה בע"מ.
מספר חברים אשר שלחו לי את הכסף לצורך פתיחת החברה והרוצים להיות חברי מועצת המנהלים בחברה מתבקשים לשלוח לי בדואר האלקטרוני את הפרטים הבאים 1) ת.ז.
2) כתובת מגורים,3) מקצוע.4) טלפון ליצירת קשר.
להלן שמות החברים.יהודה וייס מתל אביב ,מורחי שולה מתל אביב.אתר יוסף מהוד השרון.חלן גבעון מחיפה.ישי ברדה מתל אביב תוצר יעקב מרעננה.מינה כהן מחיפה.יצחק קלינמן מירושלים.
אני מעוניין לכלול את כולם בחברה. כל מי שישיב על פניתי יוזמן בתקופה הקרובה לכנס היסוד של החברה כמו כן יתבקש לחתום בפני עורך הדין של החברה על רצונו להיות חבר מועצת המנהלים ובעל מניות בחברה.
ברצוני להתייחס היום לשני נושאים כואבים ורציניים.
הנושא הראשון הוועדה של משרד הבריאות לצורך קביעת סל התרופות החדשות שיכללו בסל התרופות.
בשנתיים האחרונות קוצץ התקציב לתרופות החדשות בצורה דרסטית עקב כך לא נכללו תרופות רבות וחשובות בסל . כמו כן לא הוכנסו טכנולוגיות חדשות לסל.
ישנה תרופה המונעת עיוורון, לא הוכנסה לסל. תרופות המאריכות חיי אדם במחלות הסרטן השונות. תרופה המקלה על חולי סרטן הערמונית ועוד תרופות רבות וחשובות ,
אין אני בה בטענות כאשר באמת אין תקציב למדינה. אך כאשר ראש הממשלה מר שרון ושר האוצר ביבי נתניהו. נותנים 300 מיליון שקלים לש"ס , מוכנים לתת 680 מילון שקל לטומי לפיד . ועוד הבטחות לסיעות שונות , הבטחות כספיות כמובן אז אני יוצא בקול צעקה גדולה.יש לאדונים הללו מיליארד שקל לתת על שוחד פוליטי ואין להם 100 מיליון שקל על תרופות חדשות , היכן הפרופורציות.אני חושב שאדונים אלו מזמן איבדו את שפיות דעתם. האם חיינו הם אפס אצלם , האם אנו לא שווים כלום, האם שוחד פוליטי לטומי ולש"ס ולאחרים מותר וחיינו לא שווים כלום,הם שכחו אותנו אנו לא מעניינים אותם ,מה שמעניין אותם אלה הכיסאות עליהם הם יושבים.הם הרי לא כפופים לסל התרופות. הם מקבלים את כל התרופות גם אם הם לא כלולות בסל הבריאות לא רק הם גם בני משפחתם.והכול על פי החוקים שנבחרי עם אלה חוקקו למען עצמם בכנסת.כמו כן למען נבחרנו הרי ממש בימים אלו נבנה בית חולים מיוחד בהרי ירושלים בעלות של 500 מיליון שקלים. עד מתי ועד היכן הם יזלזלו בחיינו. עד מתי אנו ניתן לאנשים אלו להרוג אותנו בקלות כזאת. התשובה ניתנת לקוראים. יש צורך להענישם כבר במערכת הבחירות הקרובה הרי חיינו זולים בעיניהם מאשר שוחד התקציב אשר מוצע ביד קלה לכל המעוניין להצביע עבור תקציב המדינה.לטומי לפיד ברצוני לומר לו, תתבייש לך, קח את הכסף ותעביר אותו לסל התרופות החדשות ותפסיק להיות תאב שלטון ושררה. אתה יותר גרועה מאנשי ש"ס.אולי בדרך הזאת תציל את כבודך אשר הגיע לאשפתות בתקופה האחרונה עקב התנהגותך המופלאה.
הנושא השני שברצוני להעלות הוא קופת חולים הכללית.כל אשר אני כותב על קופת חולים זאת הוא דעתי האישית אך אתם יכולים להסיק את המסקנות המתבקשות בקשר לקופת חולים זאת אשר מיסדה לבטח יתהפכו בקבריהם כאשר יקראו את אשר אני כותב כאן.
להלן סיפור המקרה.אמא שלי ילידת שנת 1932 ניצולת שואה. חברת קופת חולים מזה 45 שנים ברציפות.לפני כשנה היא קבלה קטרקט אשר גרם לה לעיוורון בעין אחת ולקשיי ראיה בעין השנייה.היא פנתה לקופת החולים לקבל טיפול פשוט בקטרקט ואז הבנו את הדברים הבאים אשר אספר עליהם לאחר שתעינו בשני מכתבים אשר הוצאתי לסמנכ"לית משרד הבריאות.
מכתב ראשון:
לכבוד מיכל עבדי בויאנגי 14.3.05
סמנכ"ל משרד הבריאות ירושלים

הנדון : התעללות קופת חולים הכללית במבוטחיה.

אמא שלי בשם לוין תקוה ת.ז......... המתגוררת ברחוב ........בנתניה . ילידת שנת 1932.
הצטרפה כחברה לקופת חולים הכללית בשנת 1960. היא שמרה אמונים לקופה 45 שנים ברציפות ולא החסירה אפילו תשלום אחד לקופה. בנוסף לכך שלמה לקופה ביטוח משלים.
בפעם הראשונה לאחר חברות של 44 שנים היא פנתה לקופה ( לא פנתה לקופה אף פעם במשך 44 שנים אפילו פעם אחת.) והייתה בפיה בקשה אחת אני לא רואה כלום בשני עיני הרופא זיהה קטרקט קשה בשני העיניים.נקבע לה תור בבית החולים על שם רבין בפתח תקווה להסרת הקטרקט 7 חודשים מרגע הפניה.אמרו לה יש תור ארוך.התור נקבע לתאריך 29.3.05 היא הכינה את עצמה . לאחר המתנה של 7 חודשים התקשרו אליה היום ואמרו לה גברתי הנכבדה אנו דוחים לך את התור לעוד חודשיים.היא הרימה קול צעקה ואז הם אמרו לה מה את רוצה אנו עמוסים . חוץ מזה גם כך לא התכוונו עכשיו לטפל בך רק לבדוק אותך.
אני לא מבין את הקופה הנ"ל אימי כבר לא רואה מה הם ממתינים שהיא תמות?
האם הקופה הנ"ל בכלל מעוניינת לשרת את מבוטחיה? , הדבר לא נראה לי הם רוצים רק להתעלל במבוטחים ועדיף שימותו.
יש לה ביטוח משלים ,גם זה שקר בקופה הנ"ל כל מטרתו היא גביית כסף במרמה מהמבוטחים.
הם מושכים בכוונה תחילה את הזמן אולי הקשישה תמות והם ירוויחו זמן וטיפול. מה איכפת להם מהמבוטחים.
אני מבקש מכבודך,א) שאמא שלי תעבור את מלא הטיפול בתאריך שנקבע.
ב) לבקש הסבר מקופת שרצים זאת הסבר איך דוחים אישה קשישה, שכבר לא רואה 7 חודשים ,איך יש להם החוצפה לדחותה בעוד חודשיים.
ג) לבדוק האם יש עוד מקרי התעללות כאלה בקשישים על ידי קופה זאת אשר ממתינה בתשוקה יתרה למות מבוטחיה.

ממתין לעזרתך בטיפול וסיועה לאישה קשישה ולהחזיר לה את מאור עינה ולתת לה איכות חיים על אף גילה .

ב ב ר כ ה

א ל כ ס ל ו י ן

מכתב שני:
לכבוד מיכל בויאנגי עבדי 21.3.05

סמנכ"ל משרד הבריאות

הנדון: מכתב המשך בנושא לוין תקוה ת.ז........ מנתניה.

ברצוני להוסיף לך עוד שני פרטים חשובים למכתבי שנשלך לך בתאריך 14.03.05
אמא שלי בקרה אצל רופא מומחה לעיניים ולהן קביעתו ( תאריך הביקור 17.03.05)
ד"ר דומיניץ יובל מנתניה.
להלן קביעתו( ראי מסמך מצורף להלן)
יש צורך דחוך לטפל מידית בעין אחת בקטרקט . באם לא יטופל מידית אמא יכולה להתעוור עקב ההזנחה ומשיכת הזמן של קופת חולים הכללית.
כלומר הזלזול והזילות בחיי אדם יכולים לגרום לאימי עיוורון לצמיתות .
התנהגות קופת החולים הכללית גובלת העבריינות. אשר בבא הזמן תגרום לנו להגיש נגד קופה זאת תביעה על נזיקין בבית המשפט וכן תלונה במשטרה על גרימת נזק בזדון וברשלנות רפואית בכוונה תחילה מצד ראשי הקופה ,שמזלזלים בכבוד האדם ובבריאותו.

ב ב ר כ ה

א ל כ ס ל ו י ן

להלן המסקנות שלי לגבי קופת החולים הכללית.הם מושכים זמן בכוונה. הם רוצים לחסוך כסף חיי אדם לא מעניינים אותם.
הם מעדיפים למשוך זמן אולי החולה ימות לפני כן.
הזלזול בחיי אדם ובבריאותו הוא לא רק זועק לשמיים ,הוא בוטה ,מתנשא וכל מילה נוספת מיותרת לחלוטין.
מעניין איך הם מטפלים יפה במקורבים . הקופה הזאת איבדה מזמן את אשר היה חרוט על דיגלה זכויות החולה וטובת החולה אני חושב שעל הציבור לקרא טוב טוב את אשר כתבתי ולהגיב בהתאם ביחסו לקופה זאת.אני בטוח שמייסדי קופת החולים הכללית לבטח מתהפכים בקבריהם כאשר הם רואים את המנהלים ואת מעשיהם הקופה הנ"ל.
לסיום תודה על נאמנותכם אלי ועל כל המכתבים שאתם שולחים לי. כמו כן אם יש עוד חברים אשר יהיו מעוניינים להצטרף לחברת המלכ"ר ,ישלחו בבקשה 100 שקלים ל א.ל. נוהר בע"מ ל ת. ד. 6007 ראשון לציון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר