לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2008, 08:15
  omemo omemo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.05
שלח הודעה דרך MSN אל omemo
מידע סטודנטית אמריקאית מציעה את בתוליה במכירה פומבית

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.omemo.co.il/images/stories/virgin_for_sale.jpg]

לוס אנג'לס, ארה"ב
- אמריקאית בת 22 מציעה למכירה פומבית את בתוליה במטרה לשלם עבור לימודי הקולג'. סיפור המכירה הפומבית, שהתפרסם השבוע בהרחבה בתקשורת האמריקאית, הצית דיון ברחבי האינטרנט בנוגע לסקס ומוסריות.

הסטודנטית מסאן-דיאגו, קליפורניה, שמשתמשת בשם הבדוי נטלי דילן מ"סיבות בטחוניות", אמרה כי היא "לא רואה כל דילמה מוסרית בהחלטתה" וכי היא "מעניקה לה כוח". קהילת הבלוגרים נחצתה בדעתה כאשר חלק צידדו בה ואילו לא מעטים חשדו בכוונותיה האמיתיות.

"אני לא חושבת שלהציע למכירה פומבית את בתוליי יפתור את כל הבעיות שלי", סיפרה דילן לתוכנית הבידור הפופולרית The Insider ביום רביעי, "אבל זה כן יביא לי עצמאות כלכלית. אני מוכנה לשערוריה ומודעת לכך שזה יגיע עם הפרסום, אבל אני מוכנה לעשות את זה. אנחנו חיים היום בחברה קפיטליסטית, אז למה לא לכלכל את בתוליי?".

דילן סיימה השנה את לימודי התואר הראשון בלימודי מגדר וכעת מתכוונת להתחיל את התואר השני בלימודי נישואים ותרפיה משפחתית (סוג של לימודים שכנראה רק האמריקאים יכולים להמציא). בראיון טלפוני עם כתב חדשות אוממו הוסיפה דילן כי היא "מקווה להשיג לא פחות ממיליון דולר במכירה הפומבית".

לאחר שאתר eBay ביטל את המכירה, הועברה האטרקציה לבית הזונות "מונלייט באני ראנץ'" שבמרכז נוואדה, מדינה שידועה בהליכי הנישואין והגירושים המהירים, ההימורים החוקיים ובתי הזונות השוקקים. גם המיקום עצמו לא נבחר באופן שרירותי, אחותה של דילן כבר עובדת בבית הזונות. גם היא, כמובן, במטרה לשלם עבור לימודיה הגבוהים.

באחד מעשרות הראיונות שהעניקה האישה לתקשורת, היא הודתה כי אימה, מורה בכיתות ד', לא מרוצה מהחלטתה. גם רבים מהבלוגרים ברחבי האינטרנט לא ממש בעדה.

"אולי זה רק הצד השמרני שבי שיוצא החוצה, אבל זה נראה לי נוראי", כתב אחד הבלוגרים, מייק, סטודנט מניו ג'רזי. "אין מילה אחרת לתאר את זה חוץ מזנות. אני חייב להגיד שאני עצוב לגבי העתיד של החברה בה אנחנו חיים". בלוגר אחר בשם "Ent Lawyer" כתב כי "מה שמגעיל אותי בכל הסיפור הזה היא עצם העובדה שהיא מקדמת את העניין באגרסיביות. פחות מטריד אותי העניין שגבר ישלם עבור סקס איתה לעומת העובדה שהיא מנסה להשיג 15 דקות של תהילה והשתתפות אפשרית בתוכנית ריאליטי".

אחד התומכים הנלהבים של הרעיון הוא, באופן מאוד לא מפתיע, דניס הוף, הבעלים של בית הזונות. "אני חושב שזה רעיון גאוני", אמר לכתבים, "למה לאבד את בתולייך עם סתם בחור במושב האחורי של איזה טויוטה בזמן שאפשר לעשות עם זה כסף למימון הלימודים?".

(הכתבה המקורית - כולל וידאו של CNN על הסיפור - http://www.omemo.co.il/mivzakim/stu..._virginity.html)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2008, 14:28
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נהפוך הוא - נפוץ מאוד
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני המום!"

ואפילו לא נדיר שתמצא כל מיני סטלניות, פריקיות וזרוקות שבשל "קתוליותן" שומרות על הבתולים עד לחתונה או עד שזה כבר פאטתי. נפוך במיוחד, כמו שאמרתי, אצת קתוליות (ולא בהכרח ממוצא היספאני, אלא בחורות לבנות רגילות).

הסיבה לחוסר ההבנה של מי שלא מכיר את האמריקאים מהבפנוכו זה החיבור הטבעי שעושה אדם מערבי בין רמה מסויימת של נהנתנות ופתיחות, ובין דברים אלמנטריים כמו יחסי מין.

העניין הוא שאצל האמריקאים לא בהכרח יש קו ישר בין דברים שבאירופה הם צמד חמד, ובמיוחד היחס הכמעט פולחני לביתולין הפיסיים. איפושהו היה פעם מאמר על כך שלא מעט אמריקאיות מבצעות כל מיני אקטים מיניים, כולל מעשי סדום, ורק שלחתונה יגיעו בלי שמישהו popped their cherry.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר