לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2008, 22:52
  Starship_Trooper Starship_Trooper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
נמצא בקשר בלתי אפשרי

שלום,
למען האמת זאת פעם ראשונה שאני כותב כאן אבל קורא בפורום הזה הרבה זמן. אז ככה, אני בן 19 ויש לי דילמה לא קטנה. הייתי עד לא מזמן בשליחות לארה"ב שארכה 6 שנים. קרה מה שקרה וחודשיים לפני שעזבתי התפתח ביני לבין בחורה אמריקאית קשר. שנינו ידענו שהיא הולכת לקולג' שנה הבאה ואני הולך לחזור לארץ ולהתגייס אבל בכל זאת התחלנו לצאת. אני לא מתחרט על כך כי אני ממש מחבב אותה והיא באמת בן אדם מיוחד. הבעיה היא שאני פשוט לא רואה איך קשר כזה יכול להימשך. היא יהודייה ככה שעליה היא אופציה אבל אני פשוט לא יכול לבקש ממנה דבר כזה, והיא פשוט לא מתאימה לארץ, שלא לדבר על זה שהיא לא יודעת עיברית. כמו שאני מכיר אותה היא לא תהיה שמחה פה אפילו אם היא תרצה לעלות. בנוסף אני הולך להתגייס בקרוב ואני מקווה שליחידה קרבית אז גם לשיחות שאנחנו עושים באינטרנט מידי פעם כבר לא יהיה לי זמן.

אני חשבתי על הנושא הרבה והגעתי למסכנה הקשה שאני צריך לסיים את הקשר הזה לטובת שנינו, כי זה רק ייכאב יותר אם אני אחכה. הבעיה היא שאני לא יודע איך לעשות את זה. יש משהוא שמחזיק אותי מאחור, ובנוסף אני לא יכול להיפגש איתה פנים מול פנים מה שגם מקשה על העיניין. אני גם יודע שהיא ממש אוהבת אותי, ושהיא תיקח את זה ממש קשה, ואין לי מושג איך לומר לה את זה בלי לפגוע בה. אני רוצה לשמור איתה על קשר פשוט לא כחברה שלי כי אני לא רואה איך זה אפשרי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2008, 14:21
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Starship_Trooper שמתחילה ב "נמצא בקשר בלתי אפשרי"

נמחקה לי התגובה המפורטת
איזה מרגיז.

אני אסכם בכמה מילים.
בעיני אתה מתאר תירוץ כניסיון לחילוץ, ולכן אתה שולל ממנה מראש את האופציה לבחור אם לעלות לארץ ולחיות איתך כאן או להשאר שם.
לא ברור לי מדוע מתחת את חבל הזוגיות עד כאן, אם אינך מוכן לקדם ותחזק אותו.

הייתי ממליצה לך לכתוב לה מייל, לכבד אותה ולהיות כן, ספר לה על הסיטואציה הסבוכה, על שהיא חשובה לך בתור חברה טובה ולא בת זוג.
אם היא מספיק חכמה, היא תבין שזה רק לטובה, כיוון שקשר בשלט רחוק יכול להיות בין כה כ"כ מייסר וגם כי מגיע לה בן זוג שיאהב אותה חזרה.

אל תשאיר אותה באוויר ואל תמנע ממנה מידע חשוב.
כל מה שתגיד בעדינות או שלא בעדינות, יפגע במידת מה, אבל היא ילדה גדולה וסביר שתתגבר.

הצלחה רבה שתהיה ותעדכן אותנו על התפתחויות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר