לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2008, 12:52
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
רוצה חברה

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 20.

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

שלום, אני חבר קבוע כאן בפורום (כאן ספציפית כבר לא, אבל בפרש עצמו אני עדיין פעיל, כבר כמה שנים), ויש לי בעיה שמתחזקת ומצטברת בתוכי כבר הרבה זמן.
אז ככה, אני עוד מעט בן 20, בקרוב לוחם ביחידה מיוחדת. הבעיה היא כזאת: אני רוצה חברה. בעבר, היו ההרבה סטוצים..אני לא חדש בכל הקטע הזה..יש לי ניסיון. רק חברה אמיתית, של קשר שנמשך יותר מכמה שבועות, עוד לא היה לי, וזה מאוד חסר לי. אני רוצה מישהי שאני אוכל לאהוב, מישהי לא רק לחוויות המין, ובשביל "הקטע" (כמו הרוב בגיל שלי) אלא מישהי רצינית, שאוכל לאהוב בגלל מי שהיא. (אבל איפה מוצאים אחת כזאת? רק בפאבים ומועדונים? זה לא נשמע לי הגיוני. )

אני לא מחפש תשובות יפות נפש כמו שבד"כ אתם נותנים פה..כמו "הזמן יגיע", ו- "אתה עוד צעיר"..אני צריך עצות קונקרטיות. עצות לשבוע הזה ולחודש הבא, לראות איך אפשר להתקדם.

הבעיה היא בעצם כזאת: כשאני בבית, החברים מהבית תמיד זה סיפור להוציא אותם למועדון / פאב. כבדים מאוד, ותמיד רבים מי יוצא את האוטו ובסוף לא יוצאים. אני יודע שהמפלט היחידי שלי הוא לצאת לפגוש ולהכיר בחורות בפאבים וכו'..אבל לאחרונה זה פשוט לא יוצא לי. העניין הנוסף הוא שאין לי רישיון. אני בצבא ועדיין אין לי (למרות שאני עובד על זה) אז זה גם לא בדיוק עוזר..כאילו..גם אם אני אכיר מישהי, איך אגיע אליה? דברים כאלו מטרידים אותי. איך אני אמור להפגש איתה? אם כבר יצא לי להכיר אותה.

בכל מקרה, בחודשים האחרונים אני כבר ממש אובד עצות, אני לא יוצא מספיק לפי דעתי (כשאני מגיע הבייתה), ולכן לא מכיר אף אחת. החברים כבדים ורק משביזים אותי עוד יותר...ויש את החברים מהצבא אבל אין לי מושג למה אני לא יוצא איתם (שוב, נראה לי העניין של הרישיון נכנס פה). בקיצר, אני ממש אובד עצות, ולכן החלטתי לפנות לפורום כאקט אחרון לפני שאני ממש אמצא את עצמי בלי חברה גם בעוד שנה+.

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-09-2008, 10:59
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "רוצה חברה"

לפני הכל, בכל מקום תתכן שישנה אהבת חייך, ועל כן, אני לא חושבת שאפשר להגדיר בבירור היכן היא תמצא. כי יתכן שבבר, במסיבה, באתר היכרויות, בבית של החברה הכי טובה שלך, בבסיס ובכל מקום.

אז נכון שאין כפתור שעליו תלחץ, תפתח דלת אקראית ומשם תצא הישועה, אבל ברגע שאתה מתחכך עם עולם החיצון- אין סיבה שזה לא יבוא.
ההצעה שלי היא להתמלא מרץ ולעשות מעשה.
כל מה שאתה מגדיר כקושי בדרך למצוא/לתחזק אהבה, תתקן; כגון: לעשות רישיון וכדו'.
פשוט לפתח את עצמך, להתמלא ביטחון, לצאת וכמה שצריך, להפסיק לחשוב יותר מידי ולא ישארו לה ברירות אלא להגיע.

הכל פונקציה של להיות בזמן ובמקום הנכון, ולדעת מה לעשות עם זה.

תוכל למקד אותנו יותר בשנית אם לא מצאת סיפוק מהתשובה.

ישן 21-09-2008, 12:43
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "רוצה חברה"

לפותח האשכול ול sadman:

קודם כל, אתם חייבים להבין שהתשובות שניתנות לכם פה הן כלליות ומחשבתיות בדיוק בגלל שזה השינוי שצריך להתבצע. מחשבתי. שינוי של "קדימה, בוא ניגש אליה". ולכן, אין "רשימת הוראות" - כי אין כזה דבר.

לגביי דברים יותר קונקרטיים:

1. כמו שהבת אדם המקסימה שמעליי () כתבה: אהבה יכולה לבוא מכל מקום:
אני הכרתי את החברה שלי באתר הכרויות (אנחנו ביחד אוטוטו 4 שנים), חבר שלי הכיר את חברה שלו בתחנה המרכזית (הם התחתנו לא ממזמן), עוד אחד באתר הכרויות (חתונה), עוד אחת בקשר במקורו בתיכון (הוא למד שנה מעליה. הם כבר 8 שנים ביחד)... להמשיך? מי אמר שחובה להכיר בפאב? ההפך. המוסיקה הרועשת מקשה להכיר באמת.

2. אינטרנט (אגב, הפורום שלנו הניב כמה זוגות... פרש עצמו הניב חתונה אחת!), לימודים, עבודה, התנדבות, ספריה, תור בקופת חולים, חנות גלידה... מה זה משנה? רואים מישהי שמוצאת חן בעינייכם? לכו על זה!

3. אוטו-רישיון. אז מה? כשאני התחלתי עם יפעת - לא הי לי אוטו. למעשה היא אספה אותי בדייט הראשון. אז מה? יש תחבורה ציבורית (אוטובוסים, רכבות, מוניות שירות, ספיישלים וכו'), אוליי לבחורה יש אוטו וכדומה. כשתגיעו לגבעונת הזאת - תעברו אותה. מניסיון זאת בעייה הרבה פחות רצינית מה שעושים ממנה. מניסיון.

4. בצבא - דווקא שם יותר קל להכיר. תנסה. אם אתה תהייה ביחידה מיוחדת - המשמעות היא מערך תומך יותר גדול מאשר גדוד קרבי, נגיד. מערך קרבי יותר גדול = יותר בנות = יותר הזדמנויות. לא ההפך. תנסה. אני, לדוגמא, יצאו לי... 3 קשרים מהבצא. של בחורות שהכרתי מאותו הבסיס.

אם יש לך שאלות בקשר למה שכתבתי - אני אשמח להסביר ולהרחיב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:08

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר