לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2008, 08:27
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני רחוק מלהיות משתמט ויש הטוענים כי אני אפילו קצין ביחידתי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Linebacker שמתחילה ב "מה הכוונה בפיברוק צווים?"

ובכל זאת - בשתיים מתוך מעט הפעמים בהן לא יכולתי להתנדב בהתראה קצרה 'פוברק' לי צו בדיעבד.

להלן התרגיל - [1] משרד הקישור מנמנם ונזכר לקרוא לך לתעסוקה פיקודית 40 יום קודם ולא כנדרש [2] המעסיק כועס ואתה מתנצל ואומר שהפעם לא תוכל להגיע ואינך מוכן להתנדב לצו ללא התרעה מספקת [3] 30 יום לפני התעסוקה מגיע לביתך צו רשום ידני המספר כי טרם אישרת את הצו שהגיע לביתך חודשיים לפני התעסוקה
[4] אתה פונה למשרד הקישור ומודיע שלא הגיע צו לביתך, לכתובת המשנית שלך [מלווה בתצהיר אלו הגרים שם], כי החתומה על הצו כבר אינה משרתת ביחידה ולכן חתימתה זוייפה [מלווה בתצהיר שלה], כי זו שלכאורה שלחה את הצו ועזבה בינתיים את תפקידה מוכנה להעיד כי לא ביצעה זאת בפועל, דורש 'תעודת עובד ציבור' אודות הוצאת הצו המקורי וצילום של הצו הממוחשב וכו' [5] הצבא יורק בפניך [6] אתה שוגה ופונה לנקח"ל [7] נקח"ל פותח בחקירה 'מקיפה ויסודית' שעיקרה האזנה לילדה בת 19 שהאפשרויות שלה הן להודות כי לא שלחה צו בזמן וזייפה את הוצאתו של הצו הרשום הידני או לשקר... [8] נקח"ל אינו מעוניין לשמוע או להאזין לכל נימוק שלך, מתעלם מרקורד ארוך של שרות והתנדבות, מתייחס אליך כאל מתשמט ומקבל ללא תנאי את גרסת החיילת [9] אתה מתייצב ומשרת והמעסיק כועס מאוד [10] קציני השלישות ביחידתך אומרים לך שחבל שקבלת וכי יכולת פשוט להוציא פטור מסיבות רפואיות וכי איך רצית שנודה שזייפנו ואל תהיה כבד...[11] וחוזר חלילה...

[12] בשנתיים האחרונות - משרד הקישור עובד להפליא, קצינת השלישות וקצינות הקישור יסודיות וישרות. איש אינו מבטיח כי בעוד שנתיים יראה הדבר כך. ככה זה - עליות ומורדות והכל תלוי בבני אדם.

הכל אפשר לעשות - לזייף צווים, לכפות פיצולים, להקטין ימ"מ ללוחמים ולהגדילו למפקדונרים. ומתוך נסיון של 23 שנות מילואים אומר לך כי אם עוד לא חווית זאת בודאי תחווה זאת בעתיד.

נ.ב

אל תקח ללב. אנחנו לא משרתים במילואים כי שלחו לנו צו אלא מתוך שיקולים עמוקים יותר. מוסר. הגנה על המדינה, הבית והמשפחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2008, 10:27
צלמית המשתמש של עומר מסינג
  משתמש זכר עומר מסינג עומר מסינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
Facebook profile LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אני רחוק מלהיות משתמט ויש הטוענים כי אני אפילו קצין ביחידתי"

מוכר...
אותי פעם גייסו למילואים ע"י SMS מהמ"פ... אז עוד לא עבדתי בצורה מסודרת וזה לא היה כ"כ נורא מבחינתי כי ידעתי שיגיע צו בדיעבד שיסדיר את עניין התשלום.
אולם, לאחרונה הקישור אצלנו חושב שאנשים יגיעו לעשות מילואים ללא צו בכלל. בין אם זה לתע"מ או לחד יומי. לא נשלחים צוים.
אני הייתי אמור להגיע לחד יומי לצורך חידוש של סיווג בטחוני והבהרתי שללא צו לא אתייצב. שבוע קודם התחלתי עבודה חדשה ולמעביד אין בעיה שאלך למילואים רק שיגיע צו.
הצו לא הגיע ואני עמדתי בהתחייבות שלי.
כמובן שהיה כעס עלי למה לא באתי ולמה לא הזכרתי להם שלא שלחו לי צו (הזכרתי פעמיים) ולמה לא ביקשתי יום לפני שישלחו לי לעבודה בפקס עותק של הצו (מה לעשות, פישר בן שבוע לא יכול לעשות מה שהוא רוצה בעבודה, לפעמים קובעים לו לו"ז שאי אפשר לשנות יום לפני)
בכל אופן, קבענו יום אחר בהתראה קצרה שהצריכה התנדבות מצידי, והתנדבתי.
הזכרתי שללא צו אני לא בא.
כעבוד מספר ימים (יומיים לפני תאריך ההתיצבות) הגיע מעטפה מהצבא עם עדכון פרטים ובקשה להתנדבות, אך ללא צו.
שוב טלפון לקישור ולאחראי במ"מ שלא הגיע צו וללא צו אני לא יכול להגיע.
הם הבטיחו לשלוח לעבודה בפקס.
לא הגיע שום פקס.
הפקסים בצבא לא עובדים משהו.
יום לפני תאריך ההתיצבות, בצהריים, ראיתי בתיבת הדואר את הצו המיוחל.
מאוד שמחתי, כך גם הממונה עלי בעבודה (שהוא, אגב, מג"ד במיל')

ישן 14-10-2008, 23:35
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
מן הצד השני,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "מילואימניק מספר בבלוג על "פלאי" משרד הקישור שלו"

פעם יצא לי לבלות זמן ניכר במשרד של מש"קית קישור (הייתי צריך מקום לשבת ולכתוב כמה מערכים וניתוחים בשביל קורס מפ"ים, והמקום האחר שהיה לי היה מלא במש"קים רועשים), וזכיתי גם לראות כמה הרבה עבודה שחורה משקיעות מש"קית וקצינה טובות כדי לדאוג שגדוד - לוחם - יתפקד כמו שצריך בגיוסים ושחרורים, כולל סיוע בולת"מים ותיאום כל מיני דברים מוזרים (חברתי הטובה, מש"קית הקישור במיל., מדווחת שהנימוק הכי משונה שהיא קיבלה לבקשת דחיית מילואים היה "האלפקות שלי מיוחמות, אני לא יכול להגיע למילואים". כן, כן, אני יודע איך זה נשמע. זה רק בראש שלכם. בכל מקרה, הוא היה חייל טוב שלא הבריז בשנים קודם, אז הן ארגנו לו את ביטול הצו בלי שהיה צריך להתאמץ יותר מדי). אז במחילה מכבודו של גורביץ' הדגנרט, העובדה שגם בצה"ל יש אנשים שלא מתפקדים לא עושה עלי רושם. אני מניח שאם היה מדובר בגדוד חשוב יותר ובאנשים שלא מתנהגים כמו גורביץ' הנ"ל, הייתי מתרגז יותר על מש"קיות הקישור - ובהחלט יש כמה בהן, כמו בכל מקצוע, שמביישות את המקצוע.

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 22-10-2008, 09:37
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
זה מאוד תלוי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי YGH שמתחילה ב "מן הצד השני,"

יש ויש.

ישנן יחידות עם קישור יעיל. שעוזר מאוד לחיילים,שמשקיע בהם ושפותר להם בעיות בלי יותר מדי סחבת.

אבל לעומת זאת ישנם משרדי קישור נוראיים. למשל ביחידה שלי משרד הקישור זה דבר נוראי - אין שום רצון לעזור, לתפוס אותם זה סיפור מההפטרה ,אני ידגים את זה במה שקרה לי לאחרונה - הגשתי בקשת ולת"ם לקיצור שירות עקב לימודים - הבקשה התקבלה, וגם כמובן ששלחתי למשרד (הם לא אמורים לדעת את זה אוטמטית?) שבאתי לברר האם יהיו שינויים או האם הם בכלל מודעים להחלטה - קיבלתי מקצינת הקישור תגובות בנוסח של : "לא יודעת, אולי, נראה,אין לי מושג" וכו'... וזה אחרי מספר פעמים שהזכרתי להם.

סה"כ הבחור מציג תמונה של היא לא דמיונית. יש משרדי קישור שהם פשוט נוראיים (ויש גם ההפך)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר