לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2008, 12:47
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
לא, אף פעם לא קרה לי ולא למכרי (שחלקם, רחמנה לצילן, אינם בהירי עור)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יאיר82 שמתחילה ב "קרה לכם שרציתם להיכנס למועדון ונשארתם בחוץ?"

מי שלבעל המקום יש סיכוי סביר לחשוד שהיה מעורב באותו ערב באקט אלים (שבעקבותו המקום עלול להסגר ל-30 יום) צריך בהחלט להשאר בחוץ, ומפאת העובדה שעדיין אין ניתן להשיג בקלות יחסית מכשירים לקריאת מחשבות, הרי שהדרך היחידה לעשות סלקציה היא ע"י פרופיל המסתמך על מראה חיצוני, ולכן מי שמתלבש כמו ערס ומתנהג כמו ערס בתור, שלא יתפלא אם ימצא את עצמו מחוץ לכותלי המועדון.

"חוק הסלקציה" הוא חוק פופוליסטי ומזל שכמעט ולא אוכפים אותו, אחרת היינו נתקלים בכמות גדולה יותר של מקרי אלימות במועדונים ובפאבים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2008, 09:15
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "מועדון זה עסק פרטי, אבל ברגע..."

ממש לא עבירה.
עסק פרטי זה עסק פרטי, אבל הוא צריך להתחשב בחוקי מדינת ישראל בכל מקרה.
למשל, אני צלם... אני יכול לגבות איזה מחיר שאני רוצה מהלקוחות שלי (בתנאי שיוסכם עלינו). אני יכול לקבוע מחיר מסויים ללקוח אחד ומחיר אחר ללקוח אחר - לפי איך שמתחשק לי לקבוע.

בנוסף, אני יכול להחליט שלקוח אחד שלי לא ישלם בעבור העבודה וכי אני עושה לו אותה בחינם מבלי שלאף אחד מלקוחותי האחרים יוכלו לתבוע אותי.
נשמע לך הגיוני שאסור לי לצלם לחברים בחינם מבלי שישלמו לי?
לפעמים גם משלמים לי בטובות הנאה

מצד שני, מועדון הוא מקום פרטי אשר מאכלס אנשים זרים שבאים לקבל שירות במקום אשר לפי החוק נקבע כמקום עבודה ולכן עליו לעמוד בתקנים המתאימים (למשל, האיסור בעישון במקום. אפילו שהמקום 'פרטי', זה עדיין לא הסלון שלך בבית ואם אתה מארח אנשים שבאים לקבל שירות הרקדה / שתיה, האחריות היא עליך ואם מישהו יתבע אותך כי עישנו במקום - אתה בבעיה).

ישן 20-09-2008, 09:28
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "מרשים לך להיכנס, אבל אתה צריך..."

ממש לא.
בעל המועדון יכול לקבוע מי יכנס או לא יכנס למועדון שלו לפי איזו סיבה שבא לו (כאשר המיידית ביותר היא "יפים נכנסים, מכוערים / כונפות / עארסים לא").

הכניסה של בנות חינם זה נטו למשוך בנים למועדון. מה שעושה מועדון למקום נחשק יותר זה יחס הבנים / בנות. ככל שיש יותר בנות המועדון איכותי יותר (ללא קשר בכלל ל DJ, לבר המשקאות ולאיכות מערכת ההגברה). המועדון הוא JDate לא ווירטואלי. ככל שיש יותר בנות, יותר סיכוי שתצאי עם משהו מהמועדון.
ע"י הצפה של בנות את המועדון את מושכת יותר חרמנים פנימה ומרוויחה יח"צ טוב ומאזן טוב בסוף החודש.

האשליה היפה של היח"צ היא שעל כל כוסית שהמועדון מגייס לזכותו, באים 10 פראיירים שישלמו 50 שקלים (כל אחד) בכניסה רק בשביל האופציה שאולי עם אחד מהם זה יצליח... אבל היא מגוייסת של המועדון... עם שמלה חושפנית שחורה מחנות מעצבים. לא יעוזר להם שום דבר, הם שילמו 50 שקלים והיא חוזרת הביתה כמו בכל ערב כשהיא המנצחת, והם כולם המפסידים.
תאמיני לי, אני יודע... זו אחותי הקטנה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר