לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2008, 17:29
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
לגבי המדבקה צחקתי, אמרת פוטושופ.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "זו לא מדבקה. עכבר מקורי של..."

לא עושה כלום? אז אין לך ברירה אלה למצוא דריבר מקורי... (:
רק דבר אחרון, נסה לשים בMOUSESPEED 2 במקום 1.
ציטוט:
If you want to tweak the settings for the three mouse-speed settings (MouseSpeed, MouseThreshold1, and MouseThreshold2), launch the registry editor and go to HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Mouse\.

Along with a few other settings, you'll see the three mouse-speed values in the right panel. Mouse-Speed is a multiplier that is set from 0 (always run at the basic speed) to 2 (multiply the calculated speed by 4). MouseThreshold1 indicates the number of pixels you must move the mouse between interrupts to automatically double the basic speed (unless MouseSpeed is not set to 0). By default, MouseThreshold1 ranges from 0 (do not introduce speed-doubling) to 10 pixels, but you can set its value to higher than 10 if you like. Setting the value closer to 1 makes Windows introduce speed-doubling sooner, which causes your pointer to pick up speed.

The last of the three pointer values, MouseThreshold2, behaves like MouseThreshold1 except that it causes Windows to again double the mouse's speed.

https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...21/25028307.reg

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 21-09-2008 בשעה 17:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2008, 11:41
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "מוזר יש לי אותו המסך ואני ממש מרוצה..."

אוףףף אתה לא מבין.
לגבי המסך, זו עובדה. גם אחרי כיול צבעים וכל הבולשיט, עדיין התמונה בCRT טובה הרבה יותר, והצבעים אמיתיים יותר. ואגב, זו לא המצאה שלי. תצוגה במסך CRT איכותי תמיד תהייה טובה יותר מכל LCD שהוא. לLCD יתרון רק בתחום הבהירות, צריכת החשמל והגודל הפיזי.

לגבי העכבר, הוא פועל מצוין, ופעל מצוין גם עם המסך הקודם. אין שום בעיה בו, והוא עושה את העבודה בדיוק כמו כל עכבר אחר. כעת, עם הקטנת תדר הריענון, והגדלת שטח המסך, הוא זז לטעמי לאט מדי. אני רגיל להזיז אותו מקסימום 2 ס"מ, מקצה לקצה של המסך, וכעת בגלל ההגדלה, אני צריך להזיז 4 ס"מ. בגלל שאני עצלן, זה לאט מדי ואני מחפש דרך להחזיר את זה ל2 ס"מ מקצה לקצה. לאנשים לא עצלנים (כמוך?) זה נחשב פועל סבבה. לי לא. קאפיש?

עוד לא בדקתי את הקטע עם הכרטיסים.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 22-09-2008 בשעה 11:45.
ישן 22-09-2008, 11:47
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
זיו זו בדיוק הבעיה של העכבר, הוא לא מאפשר לך לעשות מה שאת רגיל...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אוףףף אתה לא מבין. לגבי המסך,..."

אני מזיז את העכבר שלי 2-3 ס"מ, אני מבין למה אתה מתכוון.
יש לי עכבר פשוט, וזול של לוגטק(40-60 ש"ח), בלי הדריבר שלו לא הצלחתי לסדר את המהירות לכמו שאני רגיל... הבעיה בעכבר שלך שאין לו דרייבר נורמאלי.
לגבי המסך, כנראה שזה עניין אינדבדואלי.
יש היום מספיק גרפקאים שעובדים עם מסכי LCD כך ש... עניין אנדבדואלי.

אגב לגבי תדר המהירות, לא יודע עד כמה זה משפיע(אם בכלל)- מה שבאמת משפיע זו הרזלוציה, והיא אצלך כנראה גדלה משמעותית עם המעבר לLCD. נסה להקטין ותווכח בעובדה הזו.

מן הסתם עקב העובדה הזו אתה זקוק לעכבר איכותי ומדוייק יותר מבעבר- אז לפני שאתה מאשים את הLCD שלך בכל דבר תפעיל קצת הגיון בריא.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 22-09-2008 בשעה 12:06.
ישן 11-01-2010, 21:57
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
הפעם צדקת, אקוויזיטור :(
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "יש אפשרות להגביר את מהירות סמן העכבר מעבר למה שהמערכת מציעה?"

קרה המקרה, ונאלצתי להחליף עכבר, הסמסונג החליט משום מה לאחרונה שכל קליק שלי הוא דבלקליק, והחלטתי להפטר ממנו (9 שנים לעכבר, זה באמת כבר קרוב לחיי נצח) כמובן שאם אני משקיע בעכבר, אז אני משקיע... הלכתי על הMX400 של לוג'יטק, עכבר לייזר חוטי ומעולה לעבודות קשות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.mrgadget.com.au/uploaded_images/Logitech_MX400_Laser_Mouse_blog-709202.jpg]

שיש לי משום מה תחושה שהוא עולה יותר מהמחשב שאליו הוא מחובר... בכל מקרה, מה שהפתיע אותי אצלו זו המהירות. מהירות העכבר פשוט מדהימה. בהזזה של 3 ס"מ אני מכסה את כל המסך! וזה עוד בלי להתקין את הדרייבר בכלל. למדתי משהו חדש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר