לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2008, 06:35
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
הדבקת פרחים מיובשים על חולצה

יש פרחים מיובשים עדינים שנמכרים בחנויות לעבודות יד על מנת להדביק אותם על קופסאות עץ או יומנים, או בקיצור - על כל מוצרי הנייר או על על כל דבר אחר שלא בא במגע עם משהו שיהרוס את הפרחים (כמו מים, למשל). הפרחים האלה הם מאוד עדינים ושבירים, אבל עם הרבה עדינות ורכות אפשר להדביק אותם.
אפשר גם להדביק אותם על חולצות באותו אופן שבו מדביקים על כל דבר אחר, אלא שההבדל הוא בסוג הדבק: כאן אני משתמשת בצבע תלת מימדי, וזאת על מנת לוודא שמים לא יחדרו לפרח והוא יצופה ויהיה מוגן מכל צדדיו.
לפני שמדביקים יש לבדוק את הדבר הבא: הרקע עליו יהיה הפרח. הפרח, במיוחד אחרי שהוא מורטב בדבק כלשהו הופך להיות שקוף ואחרי ההדבקה מתווסף לו הצבע שעליו מדביקים. אז חשוב לבדוק זאת לפני כן. אם מתאמצים אפשר לראות זאת בתמונה שלי - בגבולות של הפרח התחתון עם השטחים הירוקים - עלי הכותרת שחרגו מהמקום קיבלו את הצבע הירוק שמתחתיהם.
לכן: מי שרוצה להדביק את הפרח חייב תחילה לבדוק על איזה רקע הוא מדביק.
אם רוצים שהפרח ישמור על הצבע המקורי שלו - זה יקרה אך ורק כאשר השטח שעליו מדביקים את הפרח הוא לבן.
במקרה זה אלו האפשרויות:
א. אם החולצה שעליה מדביקים היא לבנה, ורוצים רקע מסביב לפרח (כמו אצלי - רקע צהוב), אז תחילה מדביקים את הפרח ורק אח"כ צובעים מסביב את הרקע.
ב. אם החולצה אינה לבנה אז אפשר לעשות משהו כמו טלאי: לקחת בד לבן, להדביק עליו את הפרחים בצורה שאסביר, ואח"כ, אחרי שזה מתייבש - לגזור ולתפור אל החולצה.

ההדבקה:
לפני שמדביקים עדיף לקחת את הפרח בעדינות ובעזרת טוש שיורד במים או עיפרון רך לסמן קצת את גבולות הפרח - לשרטט בגסות את עלי הכותרת שנדע איפה להדביק ואיפה למרוח את מה שישמש כתחליף לדבק - הצבע התלת מימדי.
שיטה שנייה של הדבקה היא למרוח שטח קטן מאוד של צבע תלת מימדי על החולצה, להדביק את הפרח - רק השטח הקטן הזה, ומשם להתקדם שטח קטן אחרי שטח קטן עד שהדבקנו את כל הפרח. לא הסברתי את זה כמו שצריך, אבל מי שעובד בשיטה הזו כבר מבין. כל אחד יבחר את השיטה הנוחה לו.

בתור דבק אני השתמשתי בצבע תלת מימדי של PLAID בצבע: ice sparkle. (זה שקוף עם נצנצים).
מורחים על החולצה בנדיבות בשטח שרוצים להדביק (להשתדל להשאר כמה שיותר בתוך גבולות הפרח), ואז להדביק על את הפרח (כל אחד בשיטת ההדבקה הנוחה לו).
אחרי שזה מתייבש (בערך יום), למרוח בנדיבות על הפרח עצמו מהצבע התלת מימדי השקוף. אני מעדיפה שאחרי שגם זה מתייבש, למרוח על הפרח שכבה שנייה נוספת ליתר ביטחון.

וזהו. זה עומד בכביסה וזה יפה, וזו העבודה שלי שאני עשיתי עם הפרחים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הפרחים אחרי כביסה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2008, 06:56
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
פיגוע אם מדברים על הדבקה לבגדים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "יופי של הסבר ורעוין, שאלה, לא..."

אז הכל תלוי באיך זה מגיב אחרי הכביסה - האם הלכה והספריי עמידים אחרי כביסה? ואפילו אם כן - האם הם יקשו את הבד ואולי זה יהיה קצת לו נוח ללובש? האם אחרי כביסה הלכה והספריי שיוצרים משטח יחסית קשיח ולא גמיש - האם אחרי כביסה הם יקבלו סדקים מכיוון שהבגד עבר סחיטה?
אני לא מכירה את התכונות של לכה וספריי כי מעולם לא עבדתי איתם, אבל אני יודעת שהצבע התלת מימדי עומד בכל איתני הכביסה האלה ולכן בחרתי בו.
אם תנסי לעשות את אותו הדבר עם לכה וספריי אשמח אם תגידי איך זה יצא (וכמובן לראות את העבודה שלך! )
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר