לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2008, 02:12
  lostttt lostttt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.08
שאלה מה זה "אהבה" ?

יש לי בקשה,
אם תוכלו להסביר לי בבקשה מה זה בדיוק "אהבה" (אני מתכוונת כלפי בן זוג) תמיד אמרו לי שזה דבר שאי אפשר להסביר וכשאחווה את זה אני אבין,
-אז יש סיכוי שאני חווה את זה עכשיו, אבל לצערי אני לא יודעת אם זאת אהבה או לא, זה אולי נשמע טיפשי, אבל לי זה מאד חשוב, אם תוכלו להגדיר לי, מה זה אהבה? מה ההבדל בין אהבה לילד\חברה לבין אהבה של בן זוג?
אני אדם חיובי ואוהב, אני אוהבת הרבה אנשים, אני אוהבת קרובי משפחה, אוהבת חברות, אוהבת את ההורים שלי, ואני גם אוהבת את החבר שלי, אבל איך אדע אם זאת אהבה רגילה שיש לי לכל אדם, או שזאת ה "אהבה" שכולם מדברים עליה? אני לא בנאדם החלטי שיודע להגדיר לעצמו דברים באופן ברור ומוחלט. תוכלו בבקשה לעזור לי? מתי יודעים כשאוהבים מישהו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2008, 12:42
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lostttt שמתחילה ב "מה זה "אהבה" ?"

מהי אהבה, היא שאלה שתשובתה בהכרח סובייקטיבית.
כל אחד כאן יוכל לנסות להסביר לך איך הוא מרגיש/הרגיש כלפי אהבתו הנוכחית/הקודמת, אבל שום דבר מזה לא יוכל להכריע את הכף ולהתלות על שלטי חוצות כתשובה בשבילך.

מה שכן,
אם את נמצאת בקשר עם בחור, ואת נמשכת אליו ומכבדת אותו, מרגישה שהוא הכי חשוב לך בעולם, לא נראה לי שכדאי להתעסק באם זאת אהבה, אלא נסי לבנות איתו משהו והזמן יוכיח את שלו.
אהבה זה דבר חולף, בעיקר כי אין איזה הסבר חותך לכולם וגם מפאת כח ההרגל לבן הזוג.

את צריכה לשאול את עצמך מה הבחור מהווה בשבילך, מה את מרגישה כשאת איתו, כמה את רוצה להיות בקרבתו, כמה הוא מעניין אותך, איך את מרגישה כשהוא מחבק או מתקרב אלייך. אלה לא שאלות שנוכל להתייחס אליהן טוב ממך.

המון אהבה ואושר

ישן 23-09-2008, 14:47
  lostttt lostttt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lostttt שמתחילה ב "מה זה "אהבה" ?"

תודה רבה לכם!! באמת הרגעתם אותי,
השאלה הזאת מטרידה אותי כי תמיד באיזשהו שלב מישהו שואל "את אוהבת אותו?" ומפריע לי שאני צריכה לחשוב על התשובה ולא לענות אותה בשליפה, כבר התחלתי לחשוב שאולי אם התשובה לא באה לי באופן ברור זה אומר שלא "נועדנו" אחד לשני, ושאני משלה את עצמי. אבל אתם הרגעתם אותי.
תמיד יש לי בעיה עם ההגדרות של הרגשות שלי, למשל : לקח לי זמן להבין מה זה בדיוק געגוע, תמיד הטריד אותי למה אני לא מתגעגעת לאנשים הקרובים אליי (כשאני רחוקה מהם), וכשפישטו לי את זה לגורמים הבנתי שאני כן מתגעגעת , רק קוראת לזה בשמות שונים.כמו למשל הרגשה של חסר, או רצון לדבר עם בנאדם רחוק, וכו וכו. (כן אני יודעת שאני מתוסבכת..)
אני חושבת שמתפתח בינינו משהו מאד מאד יפה ואמיתי, אני חושבת שאני מתאהבת בו ואולי אפילו...אוהבת אותו. אבל באמת אולי אני אפסיק להתעסק בשאלה אם זאת אהבה או לא ופשוט אזרום.
תודה רבה לכם על העזרה,
ואשמח לשמוע עוד על חוויות של אהבה שלכם, אשמח לשמוע מה הרגשתם וכו. מתי אתם ידעתם שזאת אהבה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר