לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם המטען שכוון נגד פרופ' שטרנהל היא פרובוקציה או מעשה הימין הקיצוני?
ברור שזו פרובקציה נגד הימין ערב בחירות, כבר היינו בסרט הזה 5 17.24%
יש לי נטייה לחשוד בכך שמדובר בפרובוקציה, אבל אני לא בטוח בנסיבות 9 31.03%
חד משמעית! מדובר במעשה של הימין הקיצוני ותו לא 7 24.14%
למרות שאין לי דרך לדעת בוודאות, נדמה לי שפרובוקציה היא האפשרות הפחות סבירה 8 27.59%
מצביעים: 29. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2008, 21:56
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "האם המטען נגד פרופ' זאב שטרנהל היא פרובוקציה או מעשה ידי "הימין הקיצוני""

בחרתי "יש לי נטייה לחשוד בכך שמדובר בפרובוקציה, אבל אני לא בטוח בנסיבות".
הימין לא היה רוצה לעשות משהו כזה ערב הבחירות בדיוק כמו, שהשמאל כן היה רוצה שהימין כן יעשה מעשה כזה. אז למה שהשמאל לא ירצה לביים משהו כזה?

אני שם דגש על כך שאני בכלל לא בטוח שהשמאל עשה את זה.
בוא נחשוב רגע כמו משפטנים. הרי הדבר הראשון, שמשפטן מחפש בפשע, זה המניע.
עכשיו מאשימים את הימין בטענה שיש מניע מאוד ברור לפגוע בפרופסור.
אבל אבל... לפי מה שאמרתי בהתחלה לשמאל יש מניע אפילו יותר חזק לעשות משהו כזה.
אז מבחינתי השמאל והימין חשודים באותה מידה כרגע.

הדיון הזה גובל בפוליטיקה. למה פתחת אותו בפורום תאוריות קשר?! תצפה להרבה תגובות שתיצטרך למחוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2008, 22:05
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "בחרתי "יש לי נטייה לחשוד בכך..."

ציטוט:
עכשיו מאשימים את הימין בטענה שיש מניע מאוד ברור לפגוע בפרופסור.

האשמה הזויה, כי לימין אין מניע לפגוע בפרופסור, אחרי שנים של שקט תקשורתי.
הרי "הימין הקיצוני" של היום (ולא מועצת יש"ע היא לא ימין קיצוני, היא בקושי ימין),
זה חבורת ילדים שמכונה "נוער הגבעות", שמונהגים ע"י נעם פדרמן איתמר בן גביר וכו'...

בן גביר, כחלק ממאבקו במסגרת תנועת "חזית יהודית לאומית", מנסה בשנים האחרונות,
לעדן את דרכיו ולהמנע מפעילות לא חוקית, מה גם שהזיכוים הרציפים בבתי המשפט לא בדיוק עוזרים להפריך את זה.

מה שמשאיר לנו את הילדודס מהגבעות, מה להם ולשטרנהל שהיה בשיא העוקצנות שלו בשנות ה 80 וה 90 כשרובם אז לא נולד כלל.

לכן, בעיניי ברוווווווור שיש פה פרובוקציה מסוג כלשהוא, גם הכרוז שנמצא במרחק לא רב משם,
זה כמעט עלבון לאינטילגנציה - יודע מה, לא כמעט - זה מעליב, מעליב אותי כאזרח וכצופה,
שיש מישהו שבאמת חושב שאנחנו טיפשים עד כדי כך, שכל התפאורה הססגונית הזו היא לא באמת תפאורה.

הרי כשיש תא שרוצה לבצע משהו, הוא לא מפרסם כרוזים - הוא מבצע, בשקט.
כל הקשקשת הזו, כל כך ברורה, כל כך שקופה - ואפילו די מקוממת, וצריכה לקומם את כולנו ללא קשר לזהות פוליטית.

יש כאן אנשים, שבאמת חושבים שאנחנו מספיק מטומטמים לאכול כל דבר, ואם נעבור את מבחן הטמטומת שלהם,
הרי שאפשר להגיד לנו הכל, לספר לנו הכל - ואנחנו, העדר, הממושמע והצייתן נלך בעקבות הרועה היודע-כל אל חוף מבטחים (שבמקרה נמצא ליד בית המטבחיים העירוני...)
ישן 26-09-2008, 01:39
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE] עכשיו מאשימים את..."

אני לא רואה כאן תיאורית קשר, אלא משהו פוליטי נטו: אף אחד לא עוצר את המתנחלים אז הם עולים מדרגה ועושים דברים יותר ויותר קיצוניים ורשויות החוק ממשיכות להתעלם ממעשיהם.
אני לא יודע מה הקשר של מפלגה זו או אחרת, אבל אם להיכנס קצת לפוליטיקה ברשותכם, הרי בסופו של דבר כול מה שעולה בקמפיינים ובנאומים הפומפוזיים זה סתם שטויות ומה שמוחלט בסופו של דבר זה דברים שבכלל לא עלו מקודם ואחרי זה קוראים לנו דמוקרטיה. ואנשים ימשיכו להצביע כי הם באמת חושבים שהם משפיעים על משהו.
אבל אם הציבור מספיק אידיוט בשביל לחשוב כך ולהצביע, אז אולי זאת באמת פרובוקציה של השמאל.

ישן 26-09-2008, 03:12
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE] עכשיו מאשימים את..."

אני ממש מיתחבר לדברייך. אחד הדברים השנואים עלי זה שמזלזלים באינטיליגנציה שלי. עם זאת הגעתי למסקנה שלא מזלזלים באינטילגנציה שלי או שלך, אלא באינטילגנציה של העדר, שמתחיל לרוץ ברגע שהרועה מכה במקל הרועים שלו- ברגע שזה קורה, לכבשה שחושבת בצורה עצמאית כבר אין משמעות.

ועכשיו נפסיק לדבר במטאפורות.
בעצם לפי הנסיבות הנוכחיות, לשמאל יש מניע יותר חזק לעשות את כל זה. אני לא מבין למה בכלל הפנו אצבע מאשימה לימין.

אתמול שמעתי שני ילדים בגיל 10 פחות או יותר צועקים אחד על השני "אני אהרוג אותך".
אם בעוד כמה חודשים חס וחלילה יקרה משהו לאחד מהם, ישר נאשים את הילד השני? לא ניראה לי...
השוואה קצת הזויה ואולי יהיו כאלה שלא יראו את זה בעין יפה, אבל זה ממחיש באופן מופתי את האבסורד שבפרשה הזאת.
ישן 27-09-2008, 01:05
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "אני ממש מיתחבר לדברייך. אחד..."

ציטוט:
בעצם לפי הנסיבות הנוכחיות, לשמאל יש מניע יותר חזק לעשות את כל זה. אני לא מבין למה בכלל הפנו אצבע מאשימה לימין.

כי זוהי מטרתה של פרובוקציה, אותו עקרון של False Flag,
אתה מבצע פעולה נגד האנשים שלך, כדי לעורר זעם וכעס נגד הצד השני,
דבר שנותן לך מינוף בנקיטת כל פעולה שתבחר נגדם, ועל הדרך גם מרים את המניות שלך בכמה דרגות.

כי אם אני איזה שמוק לא החלטי שיושב בבית עם הקערת פיצוחים שלו,
ואמן הבובות מכוון את האמוציות שלי נגד צד מסוים, בהעדר ברירה אני אחשוב בחיוב כלפי הצד האחר.
מבוא למניפולציה חברתית למתחילים, כלי חביב בקרב דיקטטורות כמו שלנו וארה"ב (אה, חשבת שאנחנו דמוקרטיות?.. )
ישן 26-09-2008, 08:46
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "האם המטען נגד פרופ' זאב שטרנהל היא פרובוקציה או מעשה ידי "הימין הקיצוני""

מתוך YNET:

ציטוט:
בורג: יש ג'יהאד יהודי נגד מנהיגי השלום

מתוך NRG :
ציטוט:
"כששמעתי על פציעתו הזדעזעתי ומיהרתי לבקר אותו בבית החולים ומצאתי אותו חריף וערני כדרכו, תיאר ח"כ בן ששון. "שוחחנו על האירוע והיינו תמימי דעים כי מדובר לא בפגיעה פרטית בפרופ' אלא בפגיעה בלב לבה של הדמוקרטיה הישראלית. אמרתי לו שאני רואה קשר ישיר בין הניסיון לפגוע בו לבין רצח רבין"

חדשות ערוץ 2 :
ציטוט:
במשטרה ובשב"כ חוששים שארגון טרור יהודי, מהימין הקיצוני מתכנן לפגוע באנשי שמאל נוספים. הערכת המשטרה מתבססת על ממצאים שנמצאו בזירת האירוע, בהם כרוזים נגד אנשי שמאל שהופצו באזור, ושחתומים על ידי "צבא המשחררים הממלכתיים".

מריח לי כמו אירגון אייל גירסת 2008 .

ישן 26-09-2008, 09:16
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
קשה לי להאמין שמדובר בקונספירציה

ולו בגלל שצד שלישי ניטרלי נפגע מהעניין.
בהנחה שהייתה קונספירציה, וכי המבצע יצא לפועל בידי אחת מרשויות המדינה, יש שתי אפשרויות: או שהפרופ' שותף בתכנון המעשה (או שלפחות יידעו אותו מה הולך לקרות) או שלא.
אם הוא היה שותף, אני מניח שהוא לא היה מסכים לכך, גם אם הוא איש שמאל מובהק. הוא לא יהיה מוכן להטיל רפש שקרי על הימין ולהסתכן בפגיעה, בזמן שהוא יכול לעשות זאת עם רפש אמיתי (מבחינתו) מתוך ביתו בבטחון גמור.
אם הוא לא שותף- קשה לי מאוד להניח שהשב"כ, או כל רשות אחרת, היו מסכנים חיי אדם (ולא, הם לא יכלו להיות בטוחים ב100% שהמטען רק יפצע אותו קלות) בשביל להכפיש את הימין.
בקיצור, אני חושב שהאפשרות שהפיגוע בוצע בידי קיצוני ימני כלשהו סבירה יותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-09-2008, 08:49
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "קשה לי להאמין שמדובר בקונספירציה"

א. זו פעולת עוקץ, שנעשתה בצוה שקופה וחובבנית בדיוק כמו הפעולה הגדולהה קודמת (4.11.95)
ב. שטרנהל כלל לא צד בעניין - מי שהחליט לטמון את המטען בביתו לא יידע אותו ולא הזהיר אותו. מטורף ככל שיהיה, אין לי ספק ששטרנהל לא היה מסכים לחשוף את עצמו לסכנה גופנית, גם לטובת גרימת נזק לאויביו, מהסיבה הפשוטה, כדבריך, לא ניתן להבטיח שהמטען יגרום לפציעה בלבד.
ג.
ציטוט:
קשה לי מאוד להניח שהשב"כ, או כל רשות אחרת, היו מסכנים חיי אדם (ולא, הם לא יכלו להיות בטוחים ב100% שהמטען רק יפצע אותו קלות) בשביל להכפיש את הימין.
- ע"ע אירועי 4.11.95. זה לא היה אמור להסתיים כפי שזה הסתיים.
ד. מיהו הצד השלישי הנייטרלי?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 29-09-2008, 08:00
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
אני לא מאמין שהשב"כ, או כל גורם מדיני אחר הרג את ראש הממשלה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ידידי, אתה תמים"

לכל היותר זה היה ביום התנקשות כדי להציל את רבין בסקרים, והייתה תאונה כלשהי, אבל זה באמת לא נושא הדיון כאן.
אני אומנם מחזיק אמונה, תחליט אתה אם היא תמימה או לא, שהאנשים שיושבים ברשויות המדינה אינם מפלצות, ואפילו (רחמנא ליצלן) רוצים לפעול למען האינטרסים של מדינת ישראל. בין אם הם יושבים במערכת המשפט, במשטרה, בצבא או בכנסת, הם עושים את הדברים שהם חושבים כנכונים. אנשים אלו הם לרוב בעלי מוסר, תודעה חברתית ומסירות, כך שקשה לי להאמין שהם יהיו מוכנים לעשות דבר כזה.

ישן 29-09-2008, 08:42
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אני לא מאמין שהשב"כ, או כל גורם מדיני אחר הרג את ראש הממשלה"

ציטוט:
האנשים שיושבים ברשויות המדינה אינם מפלצות
- לא, הם ממש לא מפלצות. הם אנשים, כמוני וכמוך, רק שיש להם הרבה יותר כוח.

ציטוט:
ואפילו (רחמנא ליצלן) רוצים לפעול למען האינטרסים של מדינת ישראל
- אז זהו, שלא. הם פועלים לטובת האינטרסים שלהם, ולא למען האינטרס של המדינה. הם פועלים לשמירת שלטונה של קבוצה קטנה, האוחזת במוקדי הכוח.

ציטוט:
אנשים אלו הם לרוב בעלי מוסר, תודעה חברתית ומסירות
- הצחקת את אדלר...

הצורה שבה בוצע תרגיל העוקץ הזה היא כ"כ שקופה, במיוחד למי שחווה את תרגיל העוקץ הקודם, ואת ההתפרקות המהירה של הכיסוי שלו. הצורה שבה בוצע, התזמון, ההדלפה המהירה של זהות ה"החשודים", וקמפיין ההסתה התקשורתי שבא מיד אחריו. זה כ"כ שקוף שזה מגוחך.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 26-09-2008, 09:59
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08

נעשה כחלק ממערך הסמול,
חלק אינטגרלי בקמפיין אנחנו "הכי צדיקים" של הסמול.

עכשיו הם בוכים ומכפישים את רוב העם,
בארץ, ובחו"ל, מתרוצצים עם סיסמאות "הורגים אותנו בגלל דעות".

"דעות" הם בדיוק כמו כל כלי נשק אחר,
"דעות" גרמו לכל מה שקורה.

אז עכשיו, עשו תרגיל חמוד ובזול,
הרי המתנדב(מה הוא פרופ' למשהו) שנפגע קל יכול בשקט היום להתהדר ב"אני פעלתי למען המטרה", מי אמר שהוא לא התנדב ?? המטרה מקדשת את החשיבה שלהם.

הסמול יכול העכשיו ללחוץ על אירופה וארהב שילחצו עלינו לתת לתת לתת.

רוב הסימנים מראים שלא נעשה כאן נסיון חיסול.

בעצם, אם תחשבו על זה, הם הצליחו מעל המשוער בתרגיל.

נערך לאחרונה ע"י moozes בתאריך 26-09-2008 בשעה 10:02.
ישן 27-09-2008, 21:24
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
אתר YNET פרסם כתבה על הסתה בפורום ימיני

אתר YNET פרסם כתבה על הסתה בפורום ימיני - מנהל הפורום מכחיש

הכתבה על האתר
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3602842,00.html

הודעת מנהל האתר"

היום, פורסמה כתבה מסיתה נגד האתר שלנו ונגד
מנהלנו היקר אהרן באתר השמאל הקיצוני וואי-נט.

ההודעות המצוטטות בכתבה מעולם לא נכתבו בפורום,
לא היו, לא נבראו ואפילו משל לא היו. לכן, תנועת הימין
האמיתי מתכוונת להגיש קובלנה פלילית ותביעה אזרחית
נגד האתר וואי-נט ונגד משלח הדוא"ל האדום.

אמנם הייתי רוצה לומר שאני מזועזע ומופתע מכך שאתר
החדשות הגדול והמרכזי בישראל מפרסם צילומי מסך
שקיבל מגורם עלום בדוא"ל האדום, אבל לצערי איני
יכול לומר זאת.

המשך
http://hayamin.org/forum/index.php?...2&topic=15971.0

ישן 29-09-2008, 12:51
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
דברי הכרוז לשיפוטכם

מספיק!

מובטח פרס בסך 1.1 מליון שקלים לכל ההורג את אחד מחברי "שלום עכשיו"

מדינת ישראל, חלומנו מזה 2000 שנה, הפכה לסיוט!
מדינה זו נשלטת על ידי ערב רב רשעים, שונאי הורה אשר שואפים למחוק את חוקי ה', ולהרוג את אהוביכם.
מדינת ישראל:
- התחייבה למחוק כל זכר להתיישבות היהודית ביהודה ושומרון.
- מחמשת, מאמנת וממגנת את הערבים אויבנו ומבקשי נפשנו, ובו זמנית פורקת יהודים מנשקם.
- כדי לרצוח את בני משפחותיכם, סיפקה מדינת ישראל לעמיתיהם הפלשתינאים נשקים חדישים, מאות מכונית ירי, נגמשים ונשק נגד טנקים, מליוני כדורים, אימוני קומנדו מתקדמים ומליוני שקלים מכספי המיסים שלכם.
- נותנת אישורי בנייה חופשיים לכפרים ערבים ובו זמנית מגרשת יהודים ומחריבה את בתיהם.
- מתעללת פיזית ומינית בנשותינו וילדינו בלי לתת על כך את הדין.
- משחררת מאות מחבלים פלשתינאים ומאמנת אותם על מנת שיוכלו לחזור ולפגוע שוב בילדינו.
- מעודדת ומממנת הפלות מלאכותיות, הם גורמים לרציחתם של כ- 25000 תינוקות יהודים כל שנה!
- מבטחת ומעודדת ואף ממגנת מצעדי גאווה על מנת לשבור רוחנו.
- תומכת במיסיונרים נוצרים אשר כל מטרתם היא להעביר אותנו על דתנו.
- החריבה פיזית ונפשית את אחינו מגוש קטיף והותירה אותם עזובים ללאו מקור מחיה, וכבר מתכננת לנו גורל דומה ואף גרוע מכך.

מדינת ישראל הפכה לאויבת שלנו
נאמנותנו העיוורת למדינה ולמעשיה, זיכתה אותנו בבגידה ובמוות בכל פעם! ערב רב אלו עומדים וצוחקים בעודנו קוברים את מתינו. הם יושבים לבטח ביודעם כי מנהיגנו הפוליטיים והרוחניים ימשיכו לשתף עימם פעולה ולבגוד בני פעם אחר פעם. הם חושבים כי אנו פחדנים ומוגי לב. ברור להם כי האיום בעינויים ואף במאסר, ימנע מאיתנו לעמוד על שלנו נוכח הרעה. הם טועים!
הגיע הזמן להסיר מפרצופנו את עקבם הרומס, ולדרוש את מה ששלנו! את שהבטיח לנו ה' כעמו הנבחר, את האדמה הזאת!!!

העת הגיע להקים מדינת הלכה ביהודה ושומרון!
הגיעה הזמן למלכות יהודה!

צבא המשחררים הממלכתיים.

*אדום - לא בטוח באות

נערך לאחרונה ע"י Gumble בתאריך 29-09-2008 בשעה 12:58.
ישן 30-09-2008, 04:39
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
שאלה העלילה מסתבכת, האם Ynet פישל?...

אתר "הימין האמיתי" הוא זה שהואשם ב YNET כמקור להתארגנות הפעולה נגד שטרנהל,
וזאת ע"י מה שהוצג כביכול כצילום מסך של הודעה בפורום של האתר, אולם מסתבר שעכשיו
האתר ממשיך במאבקו לטיהור שמו, והוציא כביכול הכרזה מפורטת על האיש שפיברק את
תצלום המסך ש YNET פרסם ומעלליו, מסתבר שהאיש הוא צעיר שהיה גולש קבוע בעבר באותו אתר.

אם זה יסתבר כנכון, אז זה שפל חדש באמינות של YNET
שלא נראה מאז שערוריית מבזק הנחיתה בשלום של אילן רמון.

תהה אשר תהה האמת, מישהו באמת צריך לייעץ לעורכי האתר הזה,
לבדוק ולאמת מדי פעם דברים, לפני שרצים ללחוץ על כפתור ה"שלח"..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:32

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר