לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2008, 10:13
  shaharxd shaharxd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.08
גיבוש חובלים

שלום

לפני איזה חודשיים הייתי בגיבוש חובלים, סיימתי ולא עברתי. הייתי שם חולה והלכתי איזה 4 פעמים לרופא כי באמת הרגשתי לא טוב, שם אמרו לי שכיוון שאין לי חום לא אוכל ללכת הביתה ולקבל גיבוש נוסף אז החלטתי להישאר ולנסות לעבור בכל זאת. כל העניין הזה שהייתי חולה ממש דפק אותי, במשימת דיון אחת הייתי צריך לצאת באמצע כי הייתי חייב לשירותים בגלל כאבי בטן ובכלל היה לי קשה להתרכז בטירוף ואני יודע שלא הצלחתי להוציא מעצמי מה שיש בי. אני הורעלתי בטירוף על חובלים ואני לא יכול לראות את עצמי מתגייס למקום אחר, אמרו לי לשלוח ערעורים ושלחתי ושניהם לא התקבלו. אחד מהם היה ערעור פשוט, רשמתי שהרגשתי לא טוב ולא נראלי הצלחתי להוציא מעצמי ושיש לי מוטיבציה אדירה, והשני שיניתי אותו אבל בערך על אותו רעיון + תעודת המלצה ממורה בבצפר+ תעודת הצטיינות מבצפר וגם אותו הם לא קיבלו. אני לא יודע מה לעשות.. יש למישהו רעיון? אמרו לי אולי לנסות לפנות למטכ"ל לבקשות מיוחדות... פשוט הורעלתי על חובלים ואני לאדע איך להגיע לשם. בלי קשר לחובלים הורעלתי גם על חיל הים וכנראה שאני אלך לסטילים אם לא חובלים אבל אם למישהו יש רעיון מה אני יכול לעשות כדי לקבל גיבוש חוזר אני ממש אשמח..

בתודה רבה
שחר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר