לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2008, 23:43
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "האם אנו חיים במדינת קרטלים ומונופולים ?"

ברור שאנחנו חיים במדינת מונופולים,וגם בין הבודדים במדינות העולם השלישי,ההוכחות קיימות ואין צורך להציג אותם כי אתה/אתם רואים את זה.

בזק זה מונופול,חברת חשמל זה מונופול,חברת הדלק זה מונופול,והתאמות מחירים זה ברור שיש מה שלא רואים מעל השולחן האזרחים נעשה מתחת לשולחן,רוצה דוגמא פשוטה? תסתכל בערוץ הפלישתי 2 בחדשות,ותסתכל בערוץ כל ערב 10 בחדשות ושים לב ליציאות שלהם לפרסומות,תמיד באותו זמן +- דקה פה ושם,האם זה לא תיאום? יש המון דוגמאות אבל פה הכל מנוצל בחסות החוק הכוונה מה שלאזרח אסור בהחלט אפילו חוקית מותר לחברות גדולות,למה? כי לאזרח הקטן יוציאו את הנשמה עד שיקבל משהו אפילו חוקית.

אנחנו הפרייארים התורנים הדור הבא כנראה יהיה פרייאר יותר גדול.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2008, 00:39
צלמית המשתמש של Kromagg
  Kromagg Kromagg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "ברור שאנחנו חיים במדינת..."

לגבי ערוצי 10 ו - 2 אני חושב שאתה קצת מגזים, כי אין להם מה להרוויח מהצופים, לדעתי כל ערוץ פשוט מחכה שהשני יצא לפרסומות ואז יוצא גם הוא, חוץ מזה ניתן לראות זאת כמעט בכל שעות היום ולא רק בזמן החדשות, זה בדוק...
כמו כן, אני כמובן מודע לכך שאנו חיים במדינת מונופול וקרטל, הכוונה שלי היא יותר לדון בעניין של האדישות, קשה לי מאוד להבין למה אנחנו לא מגיעים לנקודת רתיחה שבה הכול מתפרץ, ומה גורם לאדישות ולהתעלמות, לדוגמה - אף פעם לא הצלחנו עם החרם על חברות הסלולר, מסיבה כלשהי זה לא מצליח לצאת לפועל, והייתי רוצה לראות פה רעיונות והצעות של אנשים, אני חושב שהרשות להגבלים עסקיים בראשותה של הגברת דורית קן היא בסה"כ עלה תאנה שבא לכסות על הקומבינות היומיומיות שהולכות פה והגיע הזמן להזיז פה את העניינים.

ישן 07-10-2008, 00:51
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "לגבי ערוצי 10 ו - 2 אני חושב..."

שמע,תסתכל מחר בחדשות של שמונה בערב באחד הערוצים וכשיתחילו פרסומות תעבור לשני,ותראה +- דקה גם פרסומות,וכשמסתיים בראשון גם בשני באותו זמן,אז מה זה לא מתואם? לערכתי האישית בלבד זה מתואם מאוד על חשבונו של הצופה.

צודק בהחלט,העם לא יזיז את עצמו כל עוד לא תיגע לו בכיס,תיגע להם בכיס בצורה קשה תראה איך הם יתעוררו,האדישות שאנחנו רואים זאת השפעה כללית שזורמת מלמעלה לאזרחים,והשיטה הזאת עובדת עובדה,אתה מציין את זה די יפה וברור בתגובה הכללית שלך הזאת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר