לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2008, 20:19
  TheCheshireCat TheCheshireCat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.05
אתר פורטופוליו - פנטסיה\אימה בתלת מימד

שלום לכולם

אני עובד עם תוכנות כמו 3ds Max, Photoshop, Flash וZbrush כדי ליצור אתרים וסרטונים ללקוחות, וסיימתי עכשיו לעבוד על האתר שלי.

כתובת - www.tomsegal.com

רציתי לשאול אתכם - כיצד הייתם ממליצים לשפר את האתר כך שימשוך יותר לקוחות? גם מבחינת התוכן וגם מבחינת איפה לפרסם. כתבתי קוד META מפורט אבל אני לא בטוח שבאמת צריך את כל השורות שיש שם, ובכלל, כל האתר בפלאש, ולפי מה שהבנתי אתרים שהם 100% בפלאש מופיעים די נמוך במנועי החיפוש... יש דרך לתקן את זה?

יוצא לי לבנות אתרים פה ושם אבל באמת הייתי שמח לעוד פרסום מכמה שיותר מקומות, ועד כמה שאני מכיר פרש זה אחד הפורומים היותר מקצועיים לנושא בעברית, אז חשבתי שתוכלו לעזור לי.

תודה רבה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2008, 23:48
  משתמש זכר idan1986 idan1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1986 שלח הודעה דרך MSN אל idan1986 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי TheCheshireCat שמתחילה ב "תודה רבה אז לדעתך גרסא הבאה..."

קודם כל אני רוצה להגיד שהאתר שלך נראה בהחלט מקורי.

לגבי השאר,
1. אתה באמת צריך רק 2 תגיות מטה "תגית תיאור", ו"תגית מילות מפתח"... האחרות פשוט חסרות טעם.
2. הייתי ממליץ לך לעשות 2 גרסאות לאתר אחת לאנשי הפלאש, והשניה ל"גושלים שאין להם ופלאש" במילים אחרות מנועי חיפוש.
3. אפשר לבנות את האתר שלך בצורה הזאת גם כן בפלאש אבל לא בצורה מלאה ופחות אינטרקטיבית אך יותר קריאה למנועי חיפוש.

יש עוד הרבה דברים קטנים וטריקים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לאתר שלך.. אשמח להסביר לך אותם באיסיקיו או מסנג'ר.. אם אני לא טועה השארתי אותם פה בפרופיל שלי בפראש אם לא שלח הודעה פרטית ואביא לך אותם.

סופ"ש נעים,
עידן.

ישן 27-09-2008, 07:04
  TheCheshireCat TheCheshireCat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי TheCheshireCat שמתחילה ב "אהבתי את הרעיון של יצירת גרסא..."

סיימתי להכין את הגרסא ללא פלאש - www.tomsegal.com/noflash
זה בנוי טוב לדעתכם? חוץ מהעובדה שעדיין לא יצרתי דף שבודק אם לגולש יש פלאש או לא ומפנה אותו לגרסא המתאימה...

אגב, הגרסא בעברית כתובה בצורה מאוד מתנשאת יחסית, זה כדי להישמע מקצועי יותר ולקבל עבודות, כי זאת כל הסיבה שיצרתי את הגרסא הזאת במילא.. (את הגרסא ה"אמיתית" באנגלית עשיתי גם כדי שיהיה לי דרך מעניינת להציג את העבודות ולא רק כדי לקבל עבודות, וניסיתי לכתוב אותה בצורה לא מתנשאת)
אז במילים אחרות מצטער על זה שהגרסא בעברית מנוסחת בצורה מתנשאת, תתעלמו מהחלק הזה (:

ישן 27-09-2008, 15:59
  משתמש זכר idan1986 idan1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1986 שלח הודעה דרך MSN אל idan1986 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי TheCheshireCat שמתחילה ב "תודה; עדכנתי את..."

1. כל התגיות צריכות להיות בעלות אותיות קטנות, גם המאפיינים שלהן.
  2. אין תגית בשם header. אבל יש - h1, h2... h6
  3. תשתמש בכמה שיותר מאפייני עיצוב (לייתר דיוק אל תשתמש), בשביל זה נועדו קבצי הCSS, והם מאוד טובים במה שהם עושים.
  4. הייתה פעם תגיד TEXT אבל היא כבר מזמן לא בשימוש, בימינו משתמשים ב P.
  5. HTML זה לא XML אתה לא יכול להמציא סתם ככה תגיות.
  6. בשביל הגלריה שלך הייתי ממליץ להשתמש ב- LightBox2, אני חושב שאתה תאהב את זה.
  7. תלמד CSS יותר טוב כדי לחסוך יותר טוב בתגיות HTML מיותרות שכרגע יש לך בקוד. HTML נועד לשמש כתבנית נטו, לא בשביל עיצוב.
שאלות?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר