לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2008, 00:58
  white_rabbit_310 white_rabbit_310 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
הציוד של פטרוצ'י
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורי-דונט-וורי שמתחילה ב "איך מוציאים סאונד כמו של DREAM THEATER?"

ספציפית לגבי הסאונד של פטרוצ'י גם אני מנסה להגיע אליו כבר זמן מה.
הוא כבר לא מנגן כמה שנים על האיבנז אלא על "מיוזיק מן" קאסטום שדווקא לא עולה כזה הרבה בארה"ב (1500$). לא הרבה זה כמובן ביחס לקאסטום ל אמנים מפורסמים אחרים.
בכל מקרה באתר הזה: http://www.johnpetrucci.com/gear.htm אתה יכול לראות באיזה ציוד הוא משתמש.
אני עוד לא מצאתי את הנוסחא אבל בעיקרון הוא מנגן עם מעט מאוד רוורב וקורוס ברוב קטעי הדיסטורשן. בקטעים שציינת יש לו קומפרוסור חזר ופייזר טוב שהוא שם אותו על עוצמה נמוכה וזה נותן לו צליל נקי אך חללי שכזה.
מעבר לזה צריך פשוט לשבת ולאט לאט לכוון את הציוד שלך עד שתתקרב כי לי לפחות את תקציב לציוד שהוא משתמש בו.
בהצלחה.
חזרה לפורום
ישן 15-10-2008, 01:29
  MadSine MadSine אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.08
כתבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורי-דונט-וורי שמתחילה ב "איך מוציאים סאונד כמו של DREAM THEATER?"

תראה, להגיע בול לסאונד יהיה לך קשה מאוד וכמעט בלתי אפשרי, כי אתה גם תצתרך להביא איתך מעבר לכל הציוד שהוא השתמש בו גם את הטכנאי שלו ולא נראה לי שיש לך תקציב לזה וכמו שרשמו לך פה, הפריטה שלו שם מורכבת מגיטרה חשמלית ואקוסטית יחד, אבל זה לא אומר שאתה צריך להתחיל להתבאס, יש כמו שציינו לך פה המון מדמי מגברים שאתה באמת יכול להשתמש בהם או פלאגינים במחשב שיעזרו לך קצת,אז נכון לא תגיע בול לסאונד של פטרוצ'י אבל האופי יהיה דומה.

אני אתן לך טיפ קטן, עקרונית גם קורוס וגם פלנג'ר מכוונים בד"כ לפי טון מוסיקלי, כלומר לפי הסולם של הפריטה, יש לך כפתור שם באפקט(
Manual ), הוא יקבע לך את הטון עקרונית כשאתה מתחיל לכון אותו תדאג שה RATE וה DEPTH על מינימום, וכשהגעת לטון שנשמע לך כמו פריטה שאליה אתה רוצה להגיע, תשים לדעתי DEPTH צעל שליש דרך או פחות וRATE לפי קצת שינוי הסאונד שאתה מחפש, שיהיה בהצלחה
חזרה לפורום
ישן 23-10-2008, 22:20
  אורי-דונט-וורי אורי-דונט-וורי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MadSine שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MadSine
תראה, להגיע בול לסאונד יהיה לך קשה מאוד וכמעט בלתי אפשרי, כי אתה גם תצתרך להביא איתך מעבר לכל הציוד שהוא השתמש בו גם את הטכנאי שלו ולא נראה לי שיש לך תקציב לזה וכמו שרשמו לך פה, הפריטה שלו שם מורכבת מגיטרה חשמלית ואקוסטית יחד, אבל זה לא אומר שאתה צריך להתחיל להתבאס, יש כמו שציינו לך פה המון מדמי מגברים שאתה באמת יכול להשתמש בהם או פלאגינים במחשב שיעזרו לך קצת,אז נכון לא תגיע בול לסאונד של פטרוצ'י אבל האופי יהיה דומה.

אני אתן לך טיפ קטן, עקרונית גם קורוס וגם פלנג'ר מכוונים בד"כ לפי טון מוסיקלי, כלומר לפי הסולם של הפריטה, יש לך כפתור שם באפקט(
Manual ), הוא יקבע לך את הטון עקרונית כשאתה מתחיל לכון אותו תדאג שה RATE וה DEPTH על מינימום, וכשהגעת לטון שנשמע לך כמו פריטה שאליה אתה רוצה להגיע, תשים לדעתי DEPTH צעל שליש דרך או פחות וRATE לפי קצת שינוי הסאונד שאתה מחפש, שיהיה בהצלחה

תודה על העצה , עכשיו אני מבין מה הקטע עם הכפתור הזה.. כיוונתי את הטון שלי והעלתי את ה RATE וה DEPTH כמו שהמלצת, אני מתחיל להבין טיפה את העניין.. אני שם לב לשינויים שחלים על הסאונד ברגע שאני משנה את הרייט ו ה DEPTH.. לקח קצת זמן למצוא את הנקודות שבאמת שינו ממש..

מה עוד אני צריך לדעת ? אפשר להגיד שהסאונד מתחיל להשתפר.. צריך להמשיך לחפור על הדבר הזה.. אני מחפש באינטרנט..
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר