לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2008, 12:12
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "למנהלים יש אחריות, אף יותר..."

אינני מקבל זאת,צריך להסביר לאנשים שחלקם אכן תמימים שעדיף לבצע עיסקאות דרך שליחת פרטי,מספר טלפון בעיני הוא אחריות עליונה לא בגלל תמימות של גולש זה או אחר הלא גם אחריות המנהלים המצויינים שיש כאן,כשהייתי מנהל ראשי בפורום אחר שנסגר לפני שנה לא הרשתי דברים כאלה ועמדתי על כך בתוקף,אפילו שהן היו הודעות תמימות הייתי שולח לחבר הודעה בפרטית מדוע מספר טלפון או כתובת פרטית הוסרה מן החשיפה הזאת מול עיני כלל האנשים.

לערכתי ברגע שדבר כזה פורסם האחריות תמיד עוברת לאתר ולמנהליו,אולי תעשו חוק כלשהו או שתציינו את זה באיזהי דרך שאין למסור פרטים אישיים כגון: כתובת,טלפון,וכ"ו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2008, 15:26
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "לאחר שביקשתי ממנהל בפורום מכירה למחוק כמה שרשורים אשר פתחתי ובקשתי לא נענתה"

אני באמת לא מבין אותכם..

מה הבעיה פה בדיוק..
א.כן שלחתי לך פרטי לא יודע למה לא התקבל אצלך אבל בוודאות שלחתי אחרת לא סתם הייתי מפרסם פה.
ב.ההודעה פורסמה בלוח מודעות לכן טבעי שאני אשים מספר טלפון, אך מכיוון שהמודעות לא אקטואליות ואנשים עדין ממשיכים להתקשר אני רוצה למחוק את המודעות כמו בכל לוח מודעות נורמאלי שניתן להסיר מודעה לאחר שאינה אקטואלית.
ג.את השרשור אני פתחתי ואני לא מבין מה בדיוק הסיבה שלכם לא למחוק אותו מה שגם אין שם שום דיון ושום תוכן מעניין כלשהו.

אני באמת צריך למלא טופס או שזה מובן..?

מה סך הכל ביקשתי - למחוק שירשור שאני פתחתי בפורום מכירות היות והמודעות לא אקטואליות ומפורסם שם מספר טלפון ..מה שגם אין שום סיבה נראת לעין למה לא להענות לבקשתי.

בכל אופן אני לא אוהב את האטימות הזאת בכלל, אנחנו אנשים ולא איזה מנהלים בחברת היטאק שהכל צריך לעבור בירוקרטיה.

אני לוחם ואין לי זמן כל יום לבדוק פה הודעות, ואת הבקשה שלחתי לפני חודש כבר..או לך או למנהל השני שמופיע למטה.

אבל אם את הגישה הזאת אתה מחפש אז אוקי - אם המודעות לא ימחקו 48 שעות לאחר צאת השבת (מובן שאני לא מצפה מאף אחד שומר שבת או לא להכנס לפה ולעשות את זה) אני פונה לדין..
אני רציני..

חג שמח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:53

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר