לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2008, 18:05
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
חנוכיות רבותי, חנוכיות!

מי לא עשה פעם חנוכיות, בגן, בבית, בתנועת הנוער, בחוג ויחד עם ילדיו שלו? חנוכיות מבלוטים, מעץ, קנויות שרק צריך לצבוע וכאלה שבונים עם אבא ישר מהיסוד.. גדולות, קטנות, צבעוניות, טבעיות.. שלל גדול של חנוכיות?

אז ברוח החג, ולכבוד נר ראשון של חנוכה, הריני שמחה לפתוח את אתגר החנוכיות של מלאכת יד!
כל שעליכם לעשות הוא להעלות חנוכיות שעשיתם בעבר הרחוק או הקרוב, או כאלו שעשיתם במיוחד לכבוד האתגר..
האשכול יהיה פתוח עד שבוע לאחר החג, ובתומו תעלה הצבעה מסכמת. כידוע, מי שיזכה ברוב הקולות יתעטר בצל"ש מהודר.

אז חג שמח לכולם ואתגר פורה ומהנה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2008, 06:53
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "חנוכיות רבותי, חנוכיות!"

כשהייתי במגמת עיצוב היינו צריכים לעצב חנוכיות ועשיתי אחת, אבל לצערי עברו הרבה מאוד שנים מאז, החנוכייה ממזמן נעלמה, וגם את הצילומים שלה אני לא יודעת איפה שמתי. אני מקווה שהציור שלי יתקבל במקום תמונה.
החנוכייה היא כמו אטב כביסה גדול עשוי עץ אורן עם 9 חורים. בתוך כל חור יש מבחנה (שאותה ממלאים שמן ושמים פתיליה). השמש גבוה משאר האחרים.
אני לא זוכרת בדיוק על איזה משטח היא עמדה. אני זוכרת שעשיתי 2 רגליים ארוכות ממוטות דקים מעץ. אני מניחה שהיא עמדה על עץ סנדוויץ' דק בצורת אטב (כאילו הצל של החנוכייה).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 28-12-2008, 00:38
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
חנוכיות אכילות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "רעיונות לחנוכיות (לא משתתף באתגר אבל בכל זאת רציתי)"

משום מה כל הזמן אני חושבת על חנוכיות עשויות מאוכל, מפתות, והן הכי ארעיות שיש. הן לא ישרדו את הלילה .
אם נתקעתם באמצע שום מקום (למשל בעבודה מאוחר ) ויש נרות, לא מוצאת חן בעיניכם אף חנוכייה, או שסתם בא לכם לעשות משהו מקורי ושונה, אפשר לאלתר חנוכייה מאוכל. מבחינת ההלכה עד כמה שהבנתי אין צורך בחנוכייה בנוייה ממש, אפשר גם לשים נרות שבת אחד ליד השני, ויש כלל לגבי השמש: הוא צריך להיות גבוה מהנרות האחרים, וגם לא להיות מאחורי נר אחר. או שהוא בקצה או שהוא באמצע (אבל לא מאחורי נר אחר). זה מה שאמרו לי.

אז החנוכייה הראשונה היא חנוכיית פרלינים - חנוכייה משוקולד. את הנרות אפשר להדביק ע"י טיפטוף קצת שעווה על השוקולד ואז הצמדת הנר. לא לאכול את הפרלין אחרי שהנר נגמר. את שאר הפרלינים - אפשר אם לא הדלקנו עליהם נר.
ניסיתי בבית והדלקתי נר על שוקולד, והשוקולד לא נמס, מצד שני זה לא מפיץ ריח של שוקולד כפי שרציתי.
בשביל לעשות שמש לוקחים שני פרלינים, ממיסים קצת את הבסיס של הפרלין העליון ושמים על פרלין אחר - כך יוצרים שמש גבוה.

וכשיש הרבה סופגניות גם מהן אפשר לעשות חנוכייה ולשגע עם הריח את כולם. את השמש עושים ע"י הצמדת שתי סופגניות אחת מעל השנייה בעזרת קיסמים.
והדבר הבא הוא ממש מתבקש: המאפינס המנצחים:
השמש הוא פשוט מאפינס גדול יותר.
וכמובן אפשר לסדר על שולחן פירות - כל פירות העונה (וגם אלה שאינם בעונה) בסידור יפה, ובשביל הנרות - לחתוך תפוזים לשניים, בחור שבפנים אפשר לתקוע את הנר, עבור השמש - לקחת תפוז שלם ולהדביק עליו את הנר בעזרת קצת שעווה מומסת. לי זה ניראה מאוד יפה במיוחד כשיש אורחים שבאים לחג, אולי לארוחה:
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר